Paskolų Refinansavimas

Nėra padėties be išeities. Labiausiai šis pasakymas tinka pradedant kalbą apie refinansavimą. Nes tai yra pats geriausias sprendimas sudėtingoje situacijoje. Refinansavimas – tai galimybė atsistoti ant kojų, atsikratyti slegiančių kreditorių skambučių arba pasikloti šviesesnę vartojimo kredito ateitį.

Refinansavimo bendrovėsRefinansavimo privalumaiNuorodos
refinansavimas internetuSmsPinigai.lt Refinansavimas
Galimybė itin geromis salygomis perfinansuoti jūsų kreditus.
Refinansuojama nuo 500 iki 10000 Eurų
refinanuoti
finbeeTarpusavio skolinimosi platforma Finbee siūlo galimybę gauti
refinansavimo paskolą ir sumažinti mėnesines įmokas.
Refinansuojama iki 10000 Eurų.
refinansuoti
perkreditavimasEcocredit
Mokėkite mažesnes palūkanas, nusistatykite grafiką ir
subalansuokite mėnesines išlaidas.
Refinansavimo akcija - visi nauji registruoti klientai gauna 100 proc. nuolaidą palūkanoms
refinansuoti
bobutespaskolosBobutės paskola
Paskolų padengimas per 1 val.
Refinansuojama suma iki 15 000 Eurų
Galimybė apjungti iki 10 skirtingų paskolų
SUTAUPYK mokėdamas mažesnę mėnesio įmoką
refinansuoti
paskolu refinansavimasGosavy siūlo refinansuoti iki 19000 Eur iki 6 metų laikotarpiui.
Refinansuokite itin palankiomis sąlygomis pirmojoje tarpusavio skolinimosi platformoje lietuvoje
Metinė palūkanų norma nuo 8%
refinansuoti

Ar verta refinansuoti paskolą?

Refinansavimas gali jums padėti jei jūsų įsipareigojimai yra trumpalaikiai ir paskolos palūkanos yra sąlyginiai didelės. Reikia suprasti, kad refinansuojant galų gale jūs sumokėsite daugiau, bet tą padarysite per ilgesnį laiką. Refinansavimas jums reikalingas jeigu nebegalite finansiškai aptarnauti mėnesinių įmokų, ir jums reikia tą įmoką susimažinti. Dėja jeigu jūs negalite išsimokėti ilgalaikės paskolos su mažomis palūkanomis, refinansuoti bus sudėtinga. Kreditoriai itin atsargiai vertina tokį refinansavimą, nes prisiima riziką ne tik paskolos gavėjas bet ir kreditorius. Tokiais atvejais, kai refinansuoti niekas nesutinka, gali padėti asmeninis bankrotas arba tiesiog reikia ieškoti galimybių padirbėti daugiau.

Supaprastintas refinansavimo pavyzdys

Jonas Jonaitis turi neišmokėtą kreditą 1000 eurų kreditą metams, su 20% procentų fiksuotomis metinėmis palūkanomis, tada likusi nesumokėta suma yra lygi 1200 eurų, o mėnesinė įmoka 100 eurų. Dėja Jonas, nebeišgali sumokėti 100 eurų mėnesinės įmokos ir gali tam skirti tik 60 eurų. Jis kreipiasi į tą pačią ar kitą refinansavimo kompaniją, kuri tuo momentu įvertinus kredito istorija pateikia pasiūlymą refinansuoti paskolą trims metams su 10% palūkanomis. Taigi, priemęs pasiūlymą Jonas lieka skolingas tą patį 1000 eurų, nebe metams  – o trims, galutinė suma išauga iki 1300 eurų, o mėnesinė įmoka sumažėja iki 1300/36 = 36,1 euro. Taigi tokiu atveju, laimi visi, Jonas gali saugiai  gražinti paskolą, kredito kompanija bus tikra, kad jai bus gražinti pinigai.

Kiti refinansavimo privalumai

Jei įsipareigojimai kreditoriams ėmė painiotis arba pasikeitusios ekonomikos sąlygos Jūsų kredito sutartį padarė nebepatrauklią, kreipkitės dėl refinansavimo. Šalyje ne visi finansų rinkos žaidėjai suteikia šią paslaugą, todėl mes pateikiamą sąrašą refinansuoti paskolas sutinkančių kreditorių. Šie kreditoriai pagelbės Jums nepalankioje situacijoje ir leis atsikvėpti.

Reikia pripažinti, kad skolinimasis – atsakingas procesas. Deja, kartais skolos įtraukia taip, kad ima suktis galva ir net sunku suvokti, kam ir kiek esi skolingas. Deja, tačiau staigūs isipareigojimai kartais atrodo lengvai gaunamos lėšos. Tokiomis aplinkybėmis žmonės tarsi savaime save užprogramuoja, manydami, kad šių lėšų nė nereikia grąžinti. Tokios istorijos dažniausiai baigiasi prastai ir tokiais atvejais geriausia išeitis – perkreditavimas ir bendra įmoka per mėn. sumažėja kaip ir metinė palūkanų norma. Paskolos grąžinimo kainos metinė norma ir palūkanos taip pat sumažėja.

Paskolų refinansavimas yra ne tik finansinė, bet ir psichologinė pagalba Jums. Pirmiausia, tai procesas, kuriuo galėsite ištraukti save iš skolų ir susimažinti įmokų naštą. Jei matote, kad su paskolomis susitvarkyti sekasi sunkiai, galite ieškoti kreditoriaus, kuris išduoda vartojimo paskola automobiliui internetu ar kitas finansines paslaugas ir galėtų refinansuoti Jūsų vartojimo paskolą. Tai leistų Jums išsilaisvinti iš esamo kreditoriaus gniaužtų ir susimažinti metinę palūkanų normą.

Kada reikalingas paskolų refinansavimas?

Kreditoriai pritaria, kad refinansavimas – puikus išsigelbėjimas sunkiais finansiniais laikais. Nors Lietuvoje ne visi kredito davėjai teikia refinansavo paslaugas, tai puiki pagalba ypatingais gyvenimo atvejais.

Turite per daug įsipareigojimų. Kartais taip nutinka, kad paskolos tarsi sunkus bagažas ima kauptis Jūsų kredito istorijoje, o su įmokomis ir kitais įsipareigojimais susitvarkyti tampa tikras iššūkis. Tokia situacija labai slegia žmogų ir ne retai tokia  psichologinė būsena gali baigtis pačia blogiausia baigtimi. Taip jau yra, kad finansiniai nemalonumai žmones paveikia žaibiškai. Todėl tokiu atveju geriausiai neieškoti naujos vartojimo paskolos pvz. būsto remontui internete, o kreiptis dėl refinansavimo. Tokiu atveju kreditorius perims visus Jūsų įsipareigojimus, nesvarbu tai įsipareigojimai bankui, kredito įmonėms ar lizingai. Pamatysite, Jums tuojau pat palengvės ir į gyvenimą norėsite žvelgti jau kitomis akimis.

Atsinaujinusios sąlygos. Ne retai paskolų refinansavimas praverčia keičiantis šalies ekonomikai. Įsivaizduokite, kad esate sudarę sutartį su kreditoriumi palankiomis sąlygomis, tačiau šalies ekonomika pasikeitė. Štai jau kitas kreditorius siūlo savo paslaugas gerokai palankiausiomis būdais. Nejau laikysitės senų įsipareigojimų? Tai puikus būdas pasinaudoti greita vartojimo paskola ir geriausiomis sąlygomis suteikimo būdu. Tuomet gali praversti isipareigojimų refinansavimas. Tereikia susirasti kreditorių, pas kurį paskolos  ir skolos galėtu būti refinansuojami. Pasirašote refinansavimo dokumentą ir džiaugiatės geresniems sutarties sąlygomis. Pasitikrinkite koks administravimo mokestis jis gali būti netaikomas pastoviems lojaliems klientams. Viskas Jūsų rankose.

Išvykstate į užsienį. Labai dažnai paskolos refinansavimą internetu ir ne tik tampa aktuali tema būsimiems emigrantams. Jei planuojate laikinai išvykti į užsienį, greičiausiai Jūsų turimi  paskolos ir kiti finansiniai įsipareigojimai vis tiek turės būti padengiami. Tačiau juos prižiūrėti iš užsienio nebus taip paprasta. O gal nebus tam galimybių ar laiko? Vienintelis belieka pasirinkimas refinansuoti turimus įsipareigojimus. Tuomet Jums tereikės bendrauti su vienu kreditoriumi. Tai sutaupys Jums laiko ir jėgų, o buvusiems kreditoriams neliksite skoloje.

Kaip viskas vyksta?

Akivaizdu, kad paskolų refinansavimas – puikus būdas išsigelbėti sudėtingu gyvenimo momentu. Iš tiesų kreditoriai pripažįsta, kad paskolos  bei greitosios paskolos kartais žmonėms tampa per daug sunkia finansine našta, tad jie noriai renkasi refinansavimą. Jeigu ir Jus domina paskolos refinansavimas, Jums dėl to rūpintis tikrai nereikės. Pakanka surasti patikimą kreditorių. Reikės pateikti paraiškądel vartojimo kredito, užpildyti informaciją, nurodyti sumą kurią norima pasiskolinti, nusistatyti terminą ir gauti pasiūlymą, isivertinti mėnesinę įmoką, pasitikrinti ar įmanoma pasiskolinti papildomai.  Taip jau yra, kad ne visi finansinių paslaugų rinkos dalyviai teikia refinansavimą. Tad kai jau rasite tinkamą, pasiteiraukite dėl sutarties sąlygų. Dažniausiai refinansavimo sudarymas neužtrunka ilgai, tereikia pasirašyti sutartį. Tuomet naujasis Jūsų kreditorius pasirūpina, kad Jūsų  kreditai ir nedidelės paskolos  būtų apmokėtos ir su buvusiais kreditoriais būtų atsiskaitoma. Taip Jūsų finansinė našta sumažinama ir perkeliama pas vieną kreditorių. Beje dažnai taikomas administravimo mokestis. Taip pat nepamirškite pasižiūreti kokia įmonės privatumo politika ir kokie jos kontaktai. Sutinku, kad jūs galėsite susimažinti įmokų grąžinimą, ir jas grąžinti pagal naują bvkkmn normą. Dabar reikės mokėti įmokas kurių terminas yra pritaikytas naujam laikotarpiui ir jas padengti per tam tikrą skaičių mėnesių.

Jūs pasirašote naują sutartį su naujuoju kreditoriumi ir galite džiaugtis palankesnėmis finansinių paslaugų sąlygomis. Tvarkyti finansinius reikalus tampa žymiai paprasčiau, nes bendrauti reikia tik su vienu kredito tiekėju. Be to, refinansavus paskolą, kreditorius sudaro Jums palankų ir patogų įnašų kalendorių. Pagal jį mokate mėnesio įmoką naujajam kreditoriui.

Nors kreditų refinansavimas gana patraukli paslauga, ji reikalauja atsakingumo ir apsisprendimo. Renkantis refinansavimą reikia kaip reikiant pasidomėti kreditoriumi. Kaip žinia, šiandien  kreditai ir paskolos  i dalijami kone skelbimų portaluose, o tai kelia šiek tiek įtarimų. Smulkiojo kreditavimo bendrovės turi dirbti pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus. Todėl rinkdamiesi kredito davėją, patikrinkite, ar atradote tinkamą pasirinkimą.

1. Ieškokite faktų. Pirmiausia, lengvas būdas patikrinti, pas paskolos  davėjas yra patikimas, patikrinti kreditoriaus rekvizitus. Net savo interneto svetainėje jis turėtų pateikti duomenis apie save. Jeigu tokių nerandate, tuomet įmonės pavadinimą patikrinkite įmonių duomenų bazėje.

2. Žinokite kriterijus. Atminkite, kad greitos paskolos gali būti suteikiami tik tų įmonių, kurios yra įrašytos į Lietuvos finansų rinkos kredito davėjų sąrašą. Pavieniai fiziniai asmenys, suteikiantys paskolas nėra oficialūs kreditoriai ir net jei jie pinigus ir skolina, tikrai nesuteikia garantijų ar palankių sąlygų.

3. Neapsigaukite. Net jei Jums patikęs kreditorius oficialiai randamas duomenų bazėse, dar nereiškia, kad jis patikimas pasirinkimas. Labai gerai patikrinkite, ar jis yra finansiškai stabilus. Taip taip pat yra Lietuvos žmonėms lengvai pasiekiama informacija. Ypač paskolos  davėjas gali būti įsiskolinęs kitam kreditoriui. Jei taip ir yra, geriau jau su tokia įmone neturėti bendrų reikalų.

4. Skaičiuokite. Labai lengvas būdas atskirti oficialų ir nelegalų paskolos internetu davėją – sutarties sąlygos, bendra įmoka sumažės. Taip jau yra, kad niekieno nekontroliuojami kreditų davėjai linkę kuo daugiau užsidirbti. Jie ne retai nurodydami paskolos palūkanas pažymi, jog palūkanų skaičiavimas yra mėnesinis. Tuomet jei sutartyje parašytos mėnesinės palūkanos, galite tikėtis, kad net ir nedidelis greitas paskola Jums kainuos labai daug. Skaitykite sutartis įdėmiai, kad neliktumėte apgauti ir nepasirašytumėte prie Jus apkvailinti siekiančių dokumentų. Pasitikrinkite kokia paskolos kainos metinė norma ir galutinė mėnesio įmoka ir bvkkmn.

5. Saugokitės. Nors nuolat kalbama, kad nelegalios paskolos internetu yra didžiulė rizika, žmonės vis tiek susigundo lengvais pinigais. Reikia atminti, kad toks pasirinkimas gali skaudžiai atsirūgti ateityje. Jei paskolos gavėjęs norės pinigus atgauti ankščiau arba sugalvos padidinti palūkanas, neturėsite galimybės kreiptis pagalbos, nes bendraujate su nelegaliu paslaugos tiekėju. Todėl renkantis finansinių paslaugų tiekėją visuomet naudinga galvoti į ateitį. Geriausiai pasitikėti tais, kurie vadovaujasi šalyje galiojančiais įstatymai ir privalo jiems paklūsti. Turbūt ir patiems ne kartą teko girdėti apie įvairius klientų ir kreditorių ginčus dėl pareigų nevykdymo. Jei pareigų nevykdo nelegalus paskolos tiekėjas, nėra net kam pasiskųsti.Plius paskola yra paskolų įmonė, teigiamai įvertinta klientų. Bendrovė teikia finansinę paramą aiškiomis aplinkybėmis. Be to, nuolatiniai klientai gali tikėtis dalyvavimo pašalpų programoje, kuri skolinimą paverčia taupymu.