Paskolų Refinansavimas

Nėra padėties be išeities. Labiausiai šis pasakymas tinka pradedant kalbą apie refinansavimas. Nes tai yra pati geriausia išeitis sudėtingoje situacijoje. Refinansavimas – tai galimybė atsistoti ant kojų, atsikratyti slegiančių kreditorių skambučių arba pasikloti šviesesnę kredito ateitį.

Refinansavimo bendrovėsRefinansavimo privalumaiNuorodos
refinansavimas internetuSmsPinigai.lt Refinansavimas
Galimybė itin geromis salygomis perfinansuoti jūsų kreditus.
Refinansuojama nuo 500 iki 10000 EUR
refinanuoti
finbeeTarpusavio skolinimosi platforma Finbee siūlo galimybę gauti
refinansavimo paskolą ir sumažinti mėnesines įmokas.
Refinansuojama iki 10000 EUR.
refinansuoti
refinansavimasEcocredit
Mokėkite mažesnes palūkanas, nusistatykite grafiką ir
subalansuokite mėnesines išlaidas.
Refinansavimo akcija - visi nauji registruoti klientai gauna 100 proc. nuolaidą palūkanoms
refinansuoti
bobutespaskolosBobutės refinansavimas
Paskolų padengimas per 1 val.
Refinansuojama suma iki 15 000 EUR
Galimybė apjungti iki 10 skirtingų paskolų
SUTAUPYK mokėdamas mažesnę mėnesio įmoką
refinansuoti
Kreditų bendrovė "Credit24"
Mokėkite mažesnes palūkanas, nusistatykite grafiką ir
subalansuokite mėnesines išlaidas.
refinansuoti
paskolu refinansavimasGosavy siūlo refinansuoti iki 19000 Eur iki 6 metų laikotarpiui.
Refinansuokite itin palankiomis sąlygomis pirmojoje tarpusavio skolinimosi platformoje lietuvoje
Metinė palūkanų norma nuo 8%
refinansuoti

Jei įsipareigojimai kreditoriams ėmė painiotis arba pasikeitusios ekonomikos sąlygos Jūsų kredito sutartį padarė nebepatrauklią, kreipkitės dėl refinansavimo. Lietuvoje ne visi finansų rinkos žaidėjai teikia šią paslaugą, todėl mes pateikiamą sąrašą refinansuoti paskolas sutinkančių kreditorių. Šie kreditoriai pagelbės Jums nepalankioje situacijoje ir leis atsikvėpti.

Reikia pripažinti, kad skolinimasis – atsakingas procesas. Deja, kartais skolos įtraukia taip, kad ima suktis galva ir net sunku suvokti, kam ir kiek esi skolingas. Deja, tačiau greitieji kreditai kartais žmonėms atrodo lengvai gaunami pinigai. Tokiais atvejais žmonės tarsi savaime save užprogramuoja, manydami, kad šių pinigų nė nereikia grąžinti. Tokios istorijos dažniausiai baigiasi prastai ir tokiais atvejais geriausia išeitis – refinansavimas.

Paskolų refinansavimas yra ne tik finansinė, bet ir psichologinė pagalba Jums. Pirmiausia, tai procesas, kuris gali ištraukti Jus iš skolų. Jei matote, kad su paskolomis susitvarkyti sekasi sunkiai, galite ieškoti kreditoriaus, kuris teikia paskolas internetu ar kitas finansines paslaugas ir galėtų refinansuoti Jūsų paskolą. Tai leistų Jums išsilaisvinti iš esamo kreditoriaus gniaužtų.

Kada reikalingas paskolų refinansavimas?

Kreditoriai pritaria, kad refinansavimas – puikus išsigelbėjimas sunkiais finansiniais laikais. Nors Lietuvoje ne visi kredito davėjai teikia refinansavo paslaugas, tai puiki pagalba ypatingais gyvenimo atvejais.

Turite per daug įsipareigojimų. Kartais taip nutinka, kad greitieji kreditai tarsi sunkus bagažas ima kauptis Jūsų kredito istorijoje, o su įmokomis ir kitais įsipareigojimais susitvarkyti tampa tikras iššūkis. Tokia situacija labai slegia žmogų ir ne retai tokia  psichologinė būsena gali baigtis pačia blogiausia baigtimi. Taip jau yra, kad finansiniai nemalonumai žmones paveikia žaibiškai. Todėl tokiu atveju geriausiai neieškoti naujos paskolos internetu, o kreiptis dėl refinansavimo. Tokiu atveju kreditorius perims visus Jūsų įsipareigojimus, nesvarbu tai įsipareigojimai bankui, greitieji kreditai ar lizingai. Pamatysite, Jums tuojau pat palengvės ir į gyvenimą norėsite žvelgti jau kitomis akimis.

Atsinaujinusios sąlygos. Ne retai paskolų refinansavimas praverčia keičiantis šalies ekonomikai. Įsivaizduokite, kad esate sudarę sutartį su kreditoriumi palankiomis sąlygomis, tačiau šalies ekonomika pasikeitė. Štai jau kitas kreditorius siūlo savo paslaugas gerokai palankesnėmis sąlygomis. Nejau laikysitės senų įsipareigojimų? Tai puikus būdas pasinaudoti greita paskola ir geriausiomis suteikimo sąlygomis. Tuomet gali praversti paskolos refinansavimas. Tereikia susirasti kreditorių, pas kurį paskolos internetu ir greitieji kreditai gali būti refinansuojami. Pasirašote refinansavimo sutartį ir džiaugiatės palankesnėmis sutarties sąlygomis. Viskas Jūsų rankose.

Išvykstate į užsienį. Labai dažnai paskolos refinansavima sinternetu ir ne tik tampa aktuali tema būsimiems emigrantams. Jei planuojate laikinai išvykti į užsienį, greičiausiai Jūsų turimi greitieji kreditai ir kiti finansiniai įsipareigojimai vis tiek turės būti padengiami. Tačiau juos prižiūrėti iš užsienio nebus taip paprasta. O gal nebus tam galimybių ar laiko? Geriausias pasirinkimas refinansuoti turimus įsipareigojimus. Tuomet Jums tereikės bendrauti su vienu kreditoriumi. Tai sutaupys Jums laiko ir jėgų, obuvusiems kreditoriams neliksite skoloje.

Kaip viskas vyksta?

Akivaizdu, kad paskolų refinansavimas – puiki pagalba sudėtingu gyvenimo momentu. Iš tiesų kreditoriai pripažįsta, kad paskolos internetu bei greitieji kreditai kartais žmonėms tampa per daug sunkia finansine našta, tad jie noriai renkasi refinansavimą. Jeigu ir Jus domina paskolos refinansavimas, Jums dėl to rūpintis tikrai nereikės. Pakanka surasti patikimą kreditorių. Taip jau yra, kad ne visi finansinių paslaugų rinkos dalyviai teikia refinansavimą. Tad kai jau rasite tinkamą, pasiteiraukite dėl sutarties sąlygų. Dažniausiai refinansavimo sudarymas neužtrunka ilgai, tereikia pasirašyti sutartį. Tuomet naujasis Jūsų kreditorius pasirūpina, kad visi Jūsų greitieji kreditai ir nedidelės paskolos internetu būtų apmokėtos ir su buvusiais kreditoriais būtų atsiskaitoma. Taip Jūsų finansinė našta sumažinama ir perkeliama pas vieną kreditorių.

Jūs pasirašote naują sutartį su naujuoju kreditoriumi ir galite džiaugtis palankesnėmis finansinių paslaugų sąlygomis. Tvarkyti finansinius reikalus tampa žymiai paprasčiau, nes bendrauti reikia tik su vienu kredito tiekėju. Be to, refinansavus paskolą, kreditorius sudaro Jums palankų ir patogų įnašų kalendorių. Pagal jį mokate įnašus naujajam kreditoriui.

Nors paskolos refinansavimas gana patraukli paslauga, ji reikalauja atsakingumo ir apsisprendimo. Renkantis refinansavimą reikia kaip reikiant pasidomėti kreditoriumi. Kaip žinia, šiandien greitieji kreditai ir paskolos internetu gali būti dalijami kone skelbimų portaluose, o tai kelia šiek tiek įtarimų. Smulkiojo kreditavimo bendrovės turi dirbti pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus. Todėl rinkdamiesi kredito davėją, patikrinkite, ar atradote tinkamą pasirinkimą.

1. Ieškokite faktų. Pirmiausia, lengvas būdas patikrinti, pas paskolos internetu davėjas yra patikimas, patikrinti kreditoriaus rekvizitus. Net savo interneto svetainėje jis turėtų pateikti duomenis apie save. Jeigu tokių nerandate, tuomet įmonės pavadinimą patikrinkite įmonių duomenų bazėje.

2. Žinokite kriterijus. Atminkite, kad grietieji kreditai gali būti suteikiami tik tų įmonių, kurios yra įrašytos į Lietuvos finansų rinkos kredito davėjų sąrašą. Pavieniai fiziniai asmenys, suteikiantys paskolas nėra oficialūs kreditoriai ir net jei jie pinigus ir skolina, tikrai nesuteikia garantijų ar palankių sąlygų.

3. Neapsigaukite. Net jei Jums patikęs kreditorius oficialiai randamas duomenų bazėse, dar nereiškia, kad jis patikimas pasirinkimas. Labai gerai patikrinkite, ar jis yra finansiškai stabilus. Taip taip pat yra Lietuvos žmonėms lengvai pasiekiama informacija. Ypač paskolos internetu davėjęs gali būti įsiskolinęs kitam kreditoriui. Jei taip ir yra, geriau jau su tokia įmone neturėti bendrų reikalų.

4. Skaičiuokite. Labai lengvas būdas atskirti oficialų ir nelegalų paskolos internetu davėją – sutarties sąlygos. Taip jau yra, kad niekieno nekontroliuojami kreditų davėjai linkę kuo daugiau užsidirbti. Jie ne retai nurodydami paskolos palūkanas pažymi, jog palūkanų skaičiavimas yra mėnesinis. Tuomet jei sutartyje parašytos mėnesinės palūkanos, galite tikėtis, kad net ir nedidelis greitas kreditas Jums kainuos labai daug. Skaitykite sutartis įdėmiai, kad neliktumėte apgauti ir nepasirašytumėte prie Jus apkvailinti siekiančių dokumentų.

5. Saugokitės. Nors nuolat kalbama, kad nelegalios paskolos internetu yra didžiulė rizika, žmonės vis tiek susigundo lengvais pinigais. Reikia atminti, kad toks pasirinkimas gali skaudžiai atsirūgti ateityje. Jei paskolos gavėjęs norės pinigus atgauti ankščiau arba sugalvos padidinti palūkanas, neturėsite galimybės kreiptis pagalbos, nes bendraujate su nelegaliu paslaugos tiekėju. Todėl renkantis finansinių paslaugų tiekėją visuomet naudinga galvoti į ateitį. Geriausiai pasitikėti tais, kurie vadovaujasi šalyje galiojančiais įstatymai ir privalo jiems paklūsti. Turbūt ir patiems ne kartą teko girdėti apie įvairius klientų ir kreditorių ginčus dėl pareigų nevykdymo. Jei pareigų nevykdo nelegalus paskolos tiekėjas, nėra net kam pasiskųsti.Plius paskola yra paskolų įmonė, teigiamai įvertinta klientų. Bendrovė teikia finansinę paramą aiškiomis sąlygomis. Be to, nuolatiniai klientai gali tikėtis dalyvavimo pašalpų programoje, kuri skolinimą paverčia taupymu.         „Pasirinkau pliusinę paskolą, nes visas skolinimosi procesas atliekamas elektroniniu būdu. Greitai gavau grynųjų ir galėjau įgyvendinti savo planus. “- Janka         „Grynieji pinigai greitai surado mano sąskaitą, ir specialiųjų telefono linijų konsultantai man greitai padėjo, kai negalėjau laiku grąžinti pinigų. Aišku, visada yra geriau susigrąžinti grąžinimą, bet net ir tada „Loan Plus“ nepaliko manęs be pagalbos. “- Andrzej