Ilgalaikės paskolos

Finansinių paslaugų rinka Lietuvoje plečiasi ir kasdien tobulėja. Kreditoriai, taikydamiesi prie reiklių ir šiuolaikiškų klientų nuolat atnaujina paslaugų sąrašus, keičia ir lengvina sutarčių sąlygas bei kitaip stengiasi išlaikyti savo klientus. Nors Lietuvoje yra itin platus įvairių finansinių paslaugų sąrašas, vieni populiariausių – ilgalaikiai kreditai.

Duomenys atnaujinti 2020.03.04. Paskolas išsamiau palyginti galite paspaudus šią nuorodą

KreditoriaiAkcijos ir privalumaiMax. suma Max. trukmėNuorodos
hipocreditVartojimo paskolos
Ilgalaikiai kreditai
Itin patrauklios palūkanos ilgalaikiam skolinimuisi
150000 EUR20 metųgautipaskola
manobankPaskolos įvairiem gyvenimo atvejams
Palūkanų norma nuo 7%
25000 EUR84 mėn.kreditas
vartojimo paskolosMažos palūkanos, vos nuo 2,9%/mėn.
Paskola be paslėptų sutarties mokesčių
15000 EUR84 mėn.vartojimo paskola
savyPaskolos iš portale gosavy.com
užsiregistravusių žmonių
Investavimas į paskolas
Metinės palūkanos nuo 6%
19000 EUR72 mėn.paskolos gavimas
smspinigai internetuVartojimo paskolos
Ilgalaikiai kreditai su automobilio ar NT užstatu
Kreditai 1-2 metams tik su 1.9% palūkanom
10000 EUR10 metųgautipaskola
mokilizingo paskolaPalūkanos tik nuo 2 %
Privalumai ir nuolaidos pastoviems klientams
15000 EUR72 mėn.paskolos gavimas
vartojimo paskolos ltPalūkanos nuo 20 %
Vartojimo paskolos
Akcijos nuolatiniams klientams
10000 EUR60 mėn.paskolos gavimas paskolos lt
paskolu klubas logoTarpusavio skolinimo platforma
Paskolos iš platformoje užsiregistravusių žmonių
Metinės palūkanos nuo 6%
20000 EUR84 mėn.paskolos gavimas paskoluklubas
finbeeTarpusavio skolinimosi platforma
Mažos palūkanos nuo 0,6%
Paskolų aukcionai
14 dienų grąžinimo garantija!
10000 EUR60 mėn.gauti  kreditą
bobutespaskolosAsmeniniai nuolaidų pasiūlymai
Paskolų akcijos įvairioms sumoms ir laikotarpiams
Nemokami paskolos įmokų atidėjimai
50% nuolaida 500 € paskolai, 6-24 mėn. terminui
5000 EUR48 mėn.paskolos gavimas bobutes
Pastoviems klientams - Dar didesnės nuolaidos
kreditams iki 3000 EUR!
3000 EUR36 mėn.kreditas
Mėnesinės paskolų palūkanos tik nuo 1,99 %.
Kredito linija
Pirma įmoka – tik po 2 mėn.
5000 EUR36 mėn.credit24 kreditas
vartojamoji
Nauji registruoti klientai gauna
100 proc. nuolaidą palūkanoms
Maža paskolų kaina
2000 EUR3 mėn.vartojimo kreditas

Dažniausiai žmonėms ilgalaikės paskolos ir kreditai praverčia nauju gyvenimo etapu, kai perkamas didelis pirkinys, pavyzdžiui naujas automobilis ar gyvenamasis būstas. Kai pirkinio vertė siekia šimtą ar net kelis šimtus tūkstančių eurų, vien taupyklę papurtyti neužtenka, tad reikia kreiptis į kreditorius ilgalaikės paskolos.
Skiriamasis tokios paslaugos ženklas ir yra ilgas pinigų grąžinimo terminas. Dažniausiai greiti kreditai, kurie reikalingi pritrūkus pinigų, grąžinami per kelis mėnesius, o štai ilgalaikė paskola visai kitokio tipo skolinimasis. Jos grąžinimo terminas dažniausiai yra nuo kelių iki keliasdešimties metų. Grąžinimo laiką galite derinti pagal savo esamą finansinį pajėgumą ir banko pageidavimus.

Kur ieškoti vartojimo paskolos?

ilgalaikes paskolos

ilgalaikiai kreditai internetu

Geriausias būdas rasti kreditorių ilgalaikei paskolai – pasinaudoti mūsų pateikiamu kreditorių sąrašu ir informacija. Lietuvoje finansų rinkoje tiek daug žaidėjų, kad vienam surasti visus juos ir apžiūrėti gali būti ir per daug sudėtinga. Todėl mes pateikiame visą ilgalaikes paskolas internetu teikiančių kreditų sąrašą. Čia galite susipažinti su visais Lietuvoje paskolas teikiančiais kreditoriais.
Tai labai svarbu ir sutaupys Jums laiko. Įsivaizduokite, kiek reikėtų naršyti internete, kad patys visus juos surastumėte. Tuo tarpu užsukę į mūsų svetainę, visu kreditorius randate kaip ant delno. Be kita ko, galite lengvai rasti jų aprašymus, teikiamų paslaugų pristatymą.
Dar geriau – iš kreditorių sąrašo galite tiesiai patekti į kredito davėjų svetainę. Apžvelgę kiekvieną svetainę, pasidomėję kreditoriumi galite įvertinti jo teikiamas paslaugas, susidaryti nuomonę apie jo patikimumą, patikrinti, ar kreditorius teikia ilgalaikės paskolos galimybes, kurios būtų priimtinos būtent Jums.

Ilgalaikės paskolos kreditorius turi būti patikimas

Kartais žmonės, pritrūkę pinigų, renkasi ne pačios geriausios reputacijos kreditorius. Žinoma, tai nėra taip jau prastai, kai Jums reikalingas greitas kreditas neilgam laikui. Jie norite pasiskolinti kelis šimtus eurų – kreditoriaus aukštų kriterijų dažniausiai nekeliate, tačiau jei ieškote ilgalaikės paskolos, reikia rinktis patikimą kredito davėją.
Nors galima pamanyti, kad ilgalaikės paskolos yra vienodos kiekviename banke ar kredito unijoje, iš tiesų taip nėra. Todėl jei ieškote paskolos įsigyti butui ar automobiliui, o gal kitam svarbiam pirkiniui, reikėtų pasidomėti įvairių finansų rinkos dalyvių pasiūlymais. Kiekvienas kreditorius viduje taiko savo politiką ir kelia skirtingus kriterijus paskolų suteikimui. Todėl tikėtina, kad ir ilgalaikė paskola skirtingų kriterijų išduodama skirtingai.
Pavyzdžiui, vienas kreditorius gali pasiūlyti palankesnį mokėjimo grafiką su mažesnėmis įmokomis, kitas pritaikys mažesnes palūkanas. Todėl labai svarbu nepulti skolintis iš pirmojo pasitaikiusio. Juk ilgalaikės paskolos atidavimo terminas gali siekti ir kone trisdešimt metų. Jei priimsite skubotą sprendimą, gailėtis teks labai ilgai.
Rinkdamiesi kreditorių apsilankykite visų jų interneto svetainėse. Daugelis jų internete pateikia paskolos skaičiuoklę. Pasinaudoję ja, galite maždaug įvertinti savo galimybes pasiskolinti iš šio kreditoriaus. Į skaičiuoklę reikia suvesti prašomus duomenis, tokius kaip Jūsų darbovietė, esama finansinė padėtis, turimi finansiniai įsipareigojimai, šeimos padėtis. Atsakius į šiuo klausimus, galima gauti atsakymą, kokį pasiūlymą šis konkretus kreditorius gali pasiūlyti Jums. Net jei ir pasiūlymas Jus tenkina, reikėtų pagalvoti bei pasidomėti ir kitų kreditorių teikiamais variantas. Gali būti, kad vienoje vietoje ilgalaikiai kreditai pigesni, tačiau reikės įmokas mokėti ilgesnį laiką. Tuomet išmokėjus paskolą pamatysite, kad sumokėjote kreditoriui daugiau nei būtumėte sumokėjęs, jei pasirinktumėte iš pradžių atrodžiusį brangesnį variantą.
Taip pat labai svarbu pasidomėti, kokios sutarties sąlygos gali būti Jūsų kreditoriaus teikiamoje sutartyje. Čia bus surašyti visi galimi scenarijai. Tai reiškia, jog joje galite rasti savo įsipareigojimus ir teises. Čia pažiūrėkite, kas Jūsų laukia uždelsus įnešti įmoką. Deja, taip jau yra, kad nemažai žmonių elgiasi aplaidžiai ir nepaskaito visų sutarties sąlygų. Nors tai labai svarbu, ypač kai imamas ilgalaikis kreditas.

Pagal ką sprendžiamas vartojimo kredito suteikimas?

Taip jau yra, kad ilgalaikiai kreditai smarkiai skiriasi nuo greitų ir trumpam laikui išduodamų nedidelių paskolų. Todėl ir kreditoriai, prieš suteikdami paskolas, dažniausiai kaip reikiant patikrina būsimus klientus. Todėl geriau apie savo kredito istoriją galvoti iš anksto. Jei jau nusprendėte įsipareigoti finansiškai ilgam laikui, teks pagalvoti ir apie tai, kad Jūsų kredito istorija būtų švari.
Dažniausiai kreditoriai teikia didelę reikšmę šiam faktui ir tai yra viena pagrindinių apsisprendimo priežasčių. Kitaip sakant, kuo švaresnė Jūsų kredito istorija, tuo didesnė tikimybė, kad kreditoriaus ilgalaikė paskola Jums bus suteikta. Žinoma ir atvirkščiai – jeigu Jūsų kredito istorija tokia spalvinga, kad net sunku visą aprėpti užmetus akį, greičiausiai ilgalaikis kreditas nebus Jums suteiktas arba kredito davėjas pasiūlys ne pačias palankiausias sąlygas. Todėl apie savo kredito istoriją geriau pagalvokite iš anksto. Yra keli svarbiausi punktai, kurie ją gali supurvinti ir sumažinti Jūsų tikimybę gauti ilgalaikę paskolą.

Turima skola. Pati didžiausia kliūtis gauti ilgalaikę paskolą, jau dabar turimi finansiniai įsipareigojimai. Ir ne šiaip sau įsipareigojimai, o neišmokėta skola. Būna atvejų, kai žmonės yra skolingi kreditoriams, skolos nemoka ar pamiršta ir mano, kad jiems bus suteiktas ilgalaikis kreditas. Tačiau ilgalaikės paskolos nesuteikiamos tiems asmenims, kurie yra nepavyzdingi ir neatsakingai žiūri į įsiskolinimus arba juos pamiršta.

Mokėjimo vėlavimas. Dar vienas faktas, kuris purvina Jūsų kredito istoriją – tai nereguliarus įmokų mokėjimas. Jeigu turite lizingo sutartį arba ją turėjote ankščiau, kreditorius, prieš suteikdamas ilgalaikį kreditą, patikrins, koks buvote klientas. Jeigu jau išmokėjote kreditą ar įsigytą daiktą, tačiau įmokas mokėjote nereguliariai, vėluodavote, į tai kreditorius taip pat atsižvelgs. Tai jam pasufleruos paprastą faktą – jei nesugebate laiku mokėti įmokos, gal negalite planuoti biudžeto, todėl didelę sumą pinigų paskolinti ilgam laikui kreditorius gali nenorėti.

Keli įsipareigojimai. Jei Jus domina ilgalaikiai kreditai, labai svarbu atminti, kad kredito istorijai grožio neprideda ir daugkartiniai finansiniai įsipareigojimai. Dažnai kalbama, kad jei buvote paėmęs greitą kreditą, negalėsite gauti ilgalaikės paskolos. Tačiau tai netiesa. Iš tiesų kredito istoriją gadina ne pats faktas, kad turėjote greitąjį kreditą, o situacija, kai žmonės skolinasi nuolat, daro tai skirtingose įmonėse ir vienu metu. Kitaip sakant, jeigu Jūsų kredito istorija parodys, kad buvote vienu metu paėmęs dvi ar daugiau greitas paskolas arba skolinotės pinigų kelis kartus iš eilės vos grąžinę kreditą, gali būti, kad kreditorius nenorės suteikti Jums ilgalaikio kredito. Jam paprasčiausiai atrodys, kad Jūs nemokate tvarkyti savo biudžeto ir gyventi iš gaunamų pajamų. Tad net ir skolinantis mažas pinigų sumas, reikia galvoti apie ateitį ir elgtis atsakingai.

Nuomonės apie yra labai teigiamos, nes jis yra atsakingas ir sąžiningas skolintojas. Greitai siunčia pinigus ir nenustato daugybės formalumų, kaip tai daroma bankų suteikiamoms paskoloms. Sąlygos yra skaidrios ir jums nereikia jaudintis dėl papildomų mokesčių.