vivus.lt kreditai

Vivus.lt – greitojo kredito kompanija, kuri siūlo pasiskolinti nuo 75 iki 15 000 eurų. Pinigai turėtų būti grąžinami per 3 – 84 mėnesių laikotarpį. Suteikiamos patrauklios galimybės grąžinti pasiskolintus pinigus:

  1. Tiek bet kuriame banko filiale;
  2. Tiek naudojantis internetine bankininkyste.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų

Vivus vartojimo paskolos

Pasinaudoti greitųjų kreditų kompanija Vivus – verta. Suteikiamos patrauklios sąlygos siekiant pasiskolinti būtent iš šios greituosius kreditus teikiančios kompanijos. Vivus.lt – puikus pasirinkimas, kadangi:

  • Konkurencingai žemos palūkanos, kurios prisitaiko prie klientų galimybių.
  • Nemokamai galite matyti savo kredito mokumo istorijos išrašus.
  • Kiekvienas klientas turės po asmeninį finansininką, kuris padės paprasčiau suvokti mokėjimo galimybes ir finansinius sprendimus.
  • Garantuojama, kad iš Vivus.lt duomenų bazės skolininkų informacija niekur neiškeliaus.
  • Suteikiamos lanksčios galimybės tiek pasiskolinti, tiek pinigus grąžinti.
  • Stebėkite akcijas ir naujienas, kadangi jų metu stengiamasi sukurti patrauklias sąlygas pinigų pasiskolinimui ir grąžinimui.

Būti Vivus.lt klientais gali tik tie asmenys, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi nuolatinį leidimą gyventi šalyje. Amžiaus tarpsnis varijuoja nuo 18 iki 70 metų. Galiausiai, neturi jokių rimtų finansinių įsipareigojimų.

Greitojo kredito paskola Vivus siūlo labai patrauklias sąlygas gauti reikiamą pinigų sumą. Susidomėjus – paraišką galima pateikti net keliais būdais. Pasirinkite jums labiausiai priimtiną. Žinoma, prieš tai rekomenduojame įvertinti savo finansinę situaciją, apgalvoti, ar paskola jums yra reikalinga ir ar tikrai sugebėsite ją grąžinti. Paskolas teikianti kompanija Vivus.lt leidžia prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą, tačiau tai kainuoja papildomus pinigus, tad pagalvokite, ar verta rizikuoti, jei nesate tikras dėl savo finansinės situacijos. Pinigus galite gauti šiais būdais:

Pateikite paraišką internetu. Užsiregistruokite, užpildykite visus reikalingus duomenis ir pasirinkite, kokią pinigų sumą norite pasiskolinti.

Paskambinkite. Vivus.lt – vienintelė kompanija, kuri teikia paskolas paskambinus internetu. Labai greita, patogu ir svarbiausia – informatyvu.

Pateikti paraišką galite ir spaudos kioske. Jums bus duota prašymo forma, kurią užpildžius laukite, kol su jumis bus susisiekta.

Pateikite paraišką „PayPost“ aptarnavimo skyriuose. Vėlgi informuokite darbuotoją apie tai, kokią pinigų sumą norite gauti ir per kiek laiko planuojate grąžinti. Su savimi turėkite asmens dokumentą.

Pateikite paraišką loterijos „Perlas“ terminale. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, tokiu atveju pinigai jūsų sąskaitą pasieks per 15 minučių.

Labai svarbu, kad skolinantis nurodytumėte savo banko sąskaitą. Jei asmenvardžiai nesutaps – pinigai jums nebus suteikti. Jei paskolos negavote, nors tai nurodėte teisingai – kreipkitės į kompaniją ir jums bus detaliai paaiškinta, kodėl paskola nebuvo vykdoma. Dažniausiai tai susiję su kitais finansiniais įsipareigojimais.

Jei tuo pačiu metu turite paėmęs kreditą iš kitos greitųjų kreditų kompanijos – pasiskolinti iš Vivus.lt nepavyks. Kompanija rūpinasi jūsų finansinius stabilumu ir stengiasi patarti bet kokio pobūdžio ekonomikos klausimais.