vivus lietuvaVivus.lt – Populiari ir gerai žinoma vartojimo kreditų kompanija, kuri siūlo pasiskolinti nuo 100 iki 15 000 eurų. Pinigai turėtų būti grąžinami per 3 – 84 mėnesių laikotarpį, bet yra galimybė prasitesti grąžinimo terminą.

[loancomparison table=6]

Vartojimo paskolosGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 100 iki 15000 eurų
Laikotarpis nuo 3 iki 84 mėnesių
ticker8,97% - 75% kredito gavimas

Vivus privalumai

Pasinaudoti greitųjų kreditų kompanija Vivus – verta. Suteikiamos patrauklios sąlygos siekiant pasiskolinti būtent iš šios greituosius kreditus teikiančios kompanijos. Vivus.lt – puikus pasirinkimas, kadangi:

  • Konkurencingai žemos palūkanos, kurios prisitaiko prie klientų galimybių.
  • Galimybė gauti pinigus per 10 minučių.
  • Nemokamai galite matyti savo kredito mokumo istorijos išrašus.
  • Kiekvienas klientas turės po asmeninį finansininką, kuris padės paprasčiau suvokti mokėjimo galimybes ir finansinius sprendimus.
  • Suteikiamos lanksčios galimybės tiek pasiskolinti, tiek pinigus grąžinti.
  • Stebėkite akcijas ir naujienas, kadangi jų metu stengiamasi sukurti patrauklias sąlygas pinigų pasiskolinimui ir grąžinimui.

Būti Vivus.lt klientais gali tik tie asmenys, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi nuolatinį leidimą gyventi šalyje. Amžiaus tarpsnis varijuoja nuo 18 iki 70 metų. Galiausiai, neturi jokių rimtų finansinių įsipareigojimų.

Vivus siūlo labai patrauklias sąlygas gauti reikiamą pinigų sumą. Susidomėjus – paraišką galima pateikti net keliais būdais. Pasirinkite jums labiausiai priimtiną. Žinoma, prieš tai rekomenduojame įvertinti savo finansinę situaciją, apgalvoti, ar paskola jums yra reikalinga ir ar tikrai sugebėsite ją grąžinti. Paskolas teikianti kompanija Vivus.lt leidžia prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą, tačiau tai kainuoja papildomus pinigus, tad pagalvokite, ar verta rizikuoti, jei nesate tikras dėl savo finansinės situacijos. Pinigus galite gauti šiais būdais:

  1. Telefonu paskambinus į įmonę telefonu 8 700 77788
  2. Paypost klientų aptarnavimo skyriuose
  3. “Narvesen” arba “Lietuvos Spaudos” skyriuose

Labai svarbu, kad skolinantis nurodytumėte savo banko sąskaitą. Jei asmenvardžiai nesutaps – pinigai jums nebus suteikti. Jei paskolos negavote, nors tai nurodėte teisingai – kreipkitės į kompaniją ir jums bus detaliai paaiškinta, kodėl paskola nebuvo vykdoma. Dažniausiai tai susiję su kitais finansiniais įsipareigojimais.

Jei tuo pačiu metu turite paėmęs kreditą iš kitos greitųjų kreditų kompanijos – pasiskolinti iš Vivus.lt nepavyks. Kompanija rūpinasi jūsų finansinius stabilumu ir stengiasi patarti bet kokio pobūdžio ekonomikos klausimais.

E-paskolos nuomonė apie Vivus.lt

Prekės ženklai Vivus ir Smscredit yra valdomi tos pačios įmonės – UAB „Credit Service”. Kai Smscredit yra skirta jaunesnei auditorijai ir specializuojasi tik trumplaikiuose kredituose, prekės ženklas Vivus skirtas vyresniems, didesnes pajamas turintiems vartotojams. Tokią praktiką naudoja ne tik ši įmonė, ir pagrindiniai jos privalumai yra komunikacinio pobūdžio, t.y. galima sukoncentruoti paslaugas ir žinutę specifiniam segmentui, taip optimizuojant prekės ženklo auginimo kaštus. Deja, Lietuvos banko suvaržymai lėmė tai, kad Vivus nebėra taip matomas ir aktyvus, kaip kadaise, bet tai galima pasakyti beveik apie visas nebankines kredito bendroves.

Labiausiai, kas gali atgrasyti nuo Vivus tai yra paini kainodara. Jeigu gerai suprantu, įmonė naudoja net 2 administracinius mokesčius – vienas  yra metinis administracinis mokestis išreikštas procentine išraiška nuo sumos ir priklausomas nuo imamoms sumos, kitas mokestis yra nurodytas sutartyje – Už vartojimo kredito administravimą yra mokamas ne didesnis negu 0,04% per dieną dydžio mokestis, skaičiuojamas nuo bendros vartojimo kredito sumos. Tuo pačiu nurodoma, kad nėra sutarties sudarymo mokesčio, kas šiek tiek juokinga. Be to deklaruojamuose paskolos gavimo pavyzdžiuose yra nurodomos neaišku pagal ką suskaičiuotos sumos, kas labai painioja. Visios šios manipuliacijos mokesčiais yra skirtos komunikuoti žemą palūkanų norma, kas ir yra pagrindinė Vivus žinutė. Realybėje žema palūkanų norma nėra garantas kad bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) norma bus maža. O būtent pagal BVKKMN yra patraukliausia įvertinti paskolos kainą.

Visgi galutinis pasiūlymas iš Vivus gali ir nenuvilti, nes jis priklausys ne tik nuo norimos pasiskolinti sumos ir termino, bet ir nuo jūsų kreditingumo rizikos įvertinimo. Tad bent jau gauti pasiūlymą yra tikrai verta.