viena paskola

Viena paskola – kreditų bei refinansavimo paslaugas suteikianti kompanija, kuri pasiruošusi padėti finansinių problemų turintiems asmenims. Daugiau nei 20-ies metų patirtis leidžia pasiūlyti profesionalias paslaugas prieinamomis palūkanų kainomis.

Viena paskola labiausiai orientuojasi į refinansavimo paslaugas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi tiek ilgalaikių, tiek trumpalaikių paskolų. Skirtingoms įmonėms pasiskolinus sunku susekti – kada kam grąžinti. Kur kas paprasčiau kreiptis į Vieną paskolą ir mokėti jai. Kiekvienam klientui sudaromas individualus mokėjimo grafikas.

Viena paskola – lengviausias būdas greitai ir paprastai grąžinti kelias paskolas.

 1. Refinansavimo paslaugos suteikiamos patraukliomis palūkanomis.
 2. Nesunkiai atitiksite pasiskolinimo sutarties sąlygas.
 3. Su kiekvienu klientu dirbama individualiai siekiant atrasti jam patogiausią mokėjimo būdą.
 4. Suteikiama galimybė mokėti mažesnėmis sumomis ilgesnį laiko tarpą. Tai patogus būdas gyventi komfortabiliai, tačiau tuo pačiu naudotis įsigytais daiktais.

Duomenų pildymas siekiant gauti paskolą.

Siekiant gauti individualų pasiūlymą iš įmonės – būtina užpildyti internetinę užklausą. Kadangi kompanija skolina atsakingai – taip pat prašoma užpildyti ir nemažą duomenų skaičių. Pildykite tik teisingą informaciją, kadangi kompanija visada gali patikrinti Jūsų duomenis. Pildyti kito žmogaus vardu griežtai draudžiama.

 • Nurodykite savo vardą ir pavardę.
 • Nurodykite savo asmens kodą.
 • Nurodykite savo deklaruojamos vietos adresą.
 • Reikia nurodyti savo šeimyninę padėtį.
 • Mobiliojo telefono numerį.
 • Reikia aktyvaus elektroninio pašto adreso.
 • Nurodykite, kokią kredito sumą norite gauti.
 • Nurodykite, koks kredito grąžinimo terminas Jums labiausiai tinkamas.
 • Būtina nurodyti ir duomenis apie mėnesines pajamas ir tų pajamų tipą.
 • Taip pat reikia nurodyti visus mėnesio įsipareigojimus ir detaliai nurodyti tų įsipareigojimų tipą.
 • Ir kitus duomenis, kurių bus prašoma pildant paskolos gavimo prašymą.

Anketos pildymas dažniausia trunka iki 15-kos minučių. Gavus Jūsų prašymą Viena paskola operatyviai reaguoja į prašymą ir apsvarsto jūsų galimybes. Jeigu paskolos negausite – galite kreiptis dar kartą. Kartais pakartotino prašymo metu patenkinama užklausa. Jeigu prašymas nebuvo patvirtintas ir antrą kartą – visada galite kreiptis telefonu į kompaniją ir tiksliai susižinoti – kas trukdo gauti refinansavimo paslaugą.

Refinansavimas – puiki galimybė sutaupyti!

Jeigu esate pasiskolinęs iš kelių skirtingų vietų ir Jums niekaip nebepavyksta kiekvieną mėnesį mokėti tų paskolų, kurias esate įsipareigojęs – tokiu atveju Viena paskola yra Jūsų paslaugoms. Ji vienu kartu padengs visiems Jūsų skolas, o tuo pačiu jums pačiam suteiks galimybę visą pinigų sumą atidavinėti kiek ilgesnį laiko tarpą. Taigi, nebereikės skubėti.

Kitos detalės susijusios su paskola Viena paskola.

 1. Nustatoma įmokos mokėjimo diena. Ją turi būti pervedama konkreti pinigų suma.
 2. Klientas sutinka, kad jo duomenys bus saugomi Viena paskola duomenų bazėje.
 3. Siekiant patvirtinti savo duomenis – būtina pervesti 1 ct registracijos mokestį iš savo sąskaitos.

Kuo daugiau sąlygų žinosite – tuo atsakingesnis skolininkas būsite. Įvertinkite savo poreikius, galimybes ir skolinkitės atsakingai.

Kai reikia pinigų – nebūtina pergyventi, kadangi šiuo metu paskolas teikia labai daug įmonių, tad pagal savo poreikius tikrai nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą. Vienapaskola.lt pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką tuomet, kai Jums jos labiausiai reikia!

Vienapaskola.lt – geriausios sąlygos vienoje vietoje!

 • Suteikiami itin ilgi paskolų grąžinimo terminai, tad kiekvienas asmuo atras labiausiai jam tinkamą pasiūlymą.
 • lt skolina itin mažomis palūkanomis ir tai leidžia sutaupyti.
 • Nuolatos siūlomos įvairios akcijos, kurių metu gauti kreditą galite dar pigiau.

Vienapaskola.lt – tiems, kurie ieško kažko paprasto, tačiau tuo pačiu ir tobulo. Pasiskolinti yra paprasta, patogu ir greita kaip niekada!


Yra įmonė, teikianti paskolas internetu, tenkinanti klientų, ieškančių finansinės paramos, poreikius. Draugiška ir įskaitoma svetainė skatina jus pasinaudoti pasiūlymu ir kreiptis dėl paskolų, susijusių su atlyginimais, mokėjimo dienos.  Dėl modernaus požiūrio į klientąteigiamai vertina savo nuomonę. Ji stengiasi patenkinti skolininkų lūkesčius ir nuolat tobulinti savo gaminį ir paslaugas.   Paskolos suteikimo procesas apsiriboja trimis paprastais veiksmais. siūlo paskolos darbo užmokesčiui internetu nuo 18 metų.specializuojasi greitai suteikti paskolas žmonėms, kurie susidūrė su netikėtomis išlaidomis.  Paskolų internetu pranašumas  yra šiuolaikiškas požiūris į klientus. Tačiau trūkumas yra didelės kitos paskolos kainos. Bet grynųjų atsiliepimai Dėka modernaus požiūrio į klientą ir atvirumo jo poreikiams  pelnė didelės skolininkų grupės pasitikėjimą. Maloniai, efektyviai ir greitai skolinasi iš – būtent dėl ​​šių savybių įmonė gali patenkinti net reiklius klientus.