via sms paskolos

VIASMS – trumpalaikių paskolų bendrovė, kuri suteikia kreditus tiems, kuriuos užpuolė finansinės problemos. Pamirškite komplikuotas diskusijas su bankais – VIASMS Jums padės. Teikiamų paskolų dydis varijuoja nuo 70 EUR.

Pirmos paskolos metu maksimaliai galima pasiskolinti iki 750 EUR.

Antros paskolos metu maksimaliai galima pasiskolinti iki 1 000 EUR.

Trečios paskolos metu maksimaliai galima pasiskolinti iki 1 250 EUR.

Ketvirta ir tolimesnius kartus gali pasiskolinti net iki 1 500 EUR.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nononoNenurodytapaskolos gavimas

Pinigų grąžinimo terminas nuo 1 iki 24 mėnesių. Galimybė prasitęsti pinigų grąžinimo laikotarpį neegzistuoja!!!

Asmuo, kuris nori pasiskolinti iš smulkiuosius kreditus teikiančios kompanijos VIASMS turi atitikti šias sąlygas:

 1. Asmuo turi būti pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis.
 2. Asmuo privalo turėti sąskaitą bet kuriame Lietuvos komerciniame banke.
 3. Asmuo privalo gauti reguliarias pajamas (nebūtinai iš darbovietės).
 4. Mokėjimų istorija privalo būti švari.

Grąžinti paskolą galima vienu iš žemiau nurodytų būdų:

 • Internetiniu pavedimu (Jei turite sąskaitą viename iš šių bankų: Swedbank, Seb, DnB, Danske, Citadele banke – rekomenduojame pervesti pinigus į atitinkamą sąskaitą. Tokiu atveju pinigai įmonę pasieks per kelias minutes).
 • Atiduoti pinigus galima MAXIMA kasose grynaisiais arba banko kortele.
 • „Lietuvos spauda“ kioskuose.
 • „Lietuvos pašto“ skyriuose.
 • „Perlas“ terminalų vietose.

! Atsakymas į jūsų paskolos prašymą yra pateikiamas per kelias minutes. Jeigu prašymas nepatvirtintas – galite kreiptis į kompaniją. Bus detalizuojama, kodėl paskolos gauti nepavyko.

! Kreditus teikianti kompanija VIASMS skolina ir tokiu atveju, jei asmuo tuo pačiu metu yra pasiskolinęs iš kitos greituosius kreditus teikiančios kompanijos. Tačiau mokėjimo istorija turi būti švari. Firma įvertins, ar būsite pajėgus vienu metu pinigus atiduoti dviem greitųjų kreditų kompanijom. Tačiau vienu metu VIASMS vienam asmeniui išduoda TIK VIENĄ paskolą.

Siekiant pasiskolinti reikės pervesti simbolinį 1 ct mokestį. Pinigų pervesti iš kitos sąskaitos negalima. Tai įrodymas, kad asmuo skolinasi savo vardu. Bandyti gauti paskolą kito žmogaus vardu taip pat draudžiama.

VIASMS suteikia galimybę pinigus atiduoti dalimis. Nesvarbu, ar viską kartu su palūkanomis atiduosite vienu metu, ar dalimis – svarbiausia, kad iki paskutinės dienos pinigai būtų kompanijos sąskaitoje. Jei vėluosite tai daryti – pradės skaičiuotis delspinigiai.

!!! Kreditą atiduoti gali ir kitas žmogus, tik labai svarbu, kad jis nurodytų už kurį klientą moka. Nenurodžius vėliau gali kilti labai daug problemų siekiant išsiaiškint už ką buvo sumokėta. Rekomenduojame pervesti lygiai iš tos pačios sąskaitos į kurią buvo pervestas pasiskolintas kreditas. Tokiu atveju nekils jokių neaiškumų.

Prieš pasinaudodami VIASMS paslaugomis rekomenduojame atidžiai perskaityti visas sutarties sąlygas. Tiksliai žinodami, kokiais kriterijais firma skolina – paprasčiau galėsite įvertinti savo galimybes ir žinosite savo teises. Jeigu kyla kokie nors papildomi klausimai – kreipkitės į įmonę. Patogiausia – telefonu.

Pritrūkus pinigų daugelis žmonių labai pergyvena, kad jų gyvenimo kokybė gali pasikeisti. Tačiau tai nėra visiškai tiesa, kadangi pinigų trūkumą Jums nepastebimai ir labai greitai padengs ViaSMS.lt. Tai geriausias pasiūlymas tiems, kurie nori skolintis!

 

ViaSMS.lt – patraukliosios galimybės ieškantiems pasiūlymo.

 

 • Paskolos suteikiamos itin lanksčiomis sąlygomis, tad pasiskolinti gali beveik kiekvienas, kuriam tik reikia paskolos.
 • Nuolatos siūlomos akcijos, kurios metu mažinamos palūkanos. Tai suteikia galimybę pasiskolinti kur kas pigiau.

 

Viasms.lt – komfortabiliai gyventi norinčių asmenų pasirinkimas. Leiskite sau pamiršti finansinius rūpesčius ir džiaugtis patrauklia paskola už priimtiną kainą.