Šeimos kredito unija

nuo 2012 m. Vilniuje veikianti finansų įstaiga, teikianti paslaugas savo nariams – gyventojams ir smulkiam verslui. Šeimos kredito unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos ir asociacijos “Lietuvos kredito unijos” narė nuo 2014 m.

Vartojimo paskolos ir refinansavimasPaskola automobiliuiPaskolos versluiPaskolos su užstatu

Nuoroda
Palūkanos tik nuo 8,5 %
Suma nuo 1000 iki 20000 Eur
12 men. – 60 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 8,5 %
Suma nuo 2000 iki 35000 Eur
3 mėn. – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 12%
Suma nuo 5000 iki 100000 Eur
3 mėn. – 120 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 5,4 %
Suma nuo 3000 iki 200000 Eur
12 mėn. – 20 metų laikotarpiui
kreditas

Trumpa Šeimos kredito unijos istorija

Šeimos kredito unija įsteigta 2012 m. grupės bendraminčių, matančių, jog finansų rinkoje vyrauja nepalankaus pasirinkimo (angl. adverse selection) efektas, kuomet pasitelkiant intensyvią reklamą gyventojams parduodamos nesąžiningai brangios finansinės paslaugos, kurios yra pavojingos fizinių asmenų, ir namų ūkių finansiniam stabilumui ir socialinei gerovei. Atsižvelgiant į tai, unijos steigėjai užsibrėžė tikslą – sukurti skaidrią ir vartotojui draugišką finansų įstaigą, teiksiančią finansines paslaugas už sąžiningą kainą. Šiam tikslui pasiekti buvo pasirinkta kredito unijos teisinė forma, nes kredito unijų prigimtis – naudos kūrimas kredito unijos nariams.

Šiandien šeimos kredito unija vienija bemaž 1000 narių, o vartojimo paskolos teikiamos už vidutinę 9 % metinę palūkanų normą. Kredito unijos nariai džiaugiasi ir vertina gyvą ir nuoširdų bendravimą ir galimybę prisidėti prie visuomenės finansinio stabilumo. Tuo tarpu Šeimos kredito unijos komanda žino, jog šiandien Šeimos kredito unija yra  tik prasmingo kelio pradžioje.

Šeimos kredito unijos misija – teikti draugiškas finansines paslaugas už sąžiningą kainą.

Šeimos kredito unijos vizija – Šeimos kredito unijoje kiekvienas asmuo, šeima ar smulkus verslas, turi galimybę gauti geriausiai jo poreikius ir galimybes atitinkančias finansines paslaugas.

Jeigu įvertinsite savo galimybes, tokiu atveju skolinimasis tikrai nebus sudėtingas ir kiekvienas žingsnis bus apgalvotas, tinkamas ir sėkmingas. Unija.lt siūlo patrauklias paskolos gavimo galimybes, tad apsiskaičiuokite, kiek pinigų teks grąžinti ir paskola gali būti geriausias Jūsų gyvenimo sprendimas.

Unija.lt – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori geriausio!

  • lt siūlo labai daug skirtingų paskolų kiekvienam klientui pagal poreikius bei galimybes: būsto paskola, paskola automobiliui, vartojimo paskola, ilgalaikė paskola, paskola šeimos verslui ir panašiai.
  • Palūkanų norma siekia vos 5 % ir tai vienas pigiausių pasiūlymų Lietuvoje.
  • lt yra socialiai atsakinga, tad skolindamiesi tuo pačiu remiate ir visuomenę, kuriai reikia pagalbos.

E-paskolos nuomonė apie Šeimos kredito uniją

Kredito unijos šiek tiek yra panašios į bankus, jos siūlo klientams pasidėti savo pinigus ir taupyti, mokėdamos tam tikrą procentą. Tai galite padaryti ir šioje unijoje, tiesa užsidirbti iš šių indelių jums nepavyks, nes palūkanų norma yra artima infliacijai. Jei norite užsidirbti, o ne taupyti savo pinigus geriau yra kreiptis į tarpusavio skolinimosi platformas.

Šeimos kredito unija teikia tikrai platų paslaugų spektrą ir yra konkurencingiausia vidutinio ilgumo ir paskolų sumų be užstato segmente. Unijos deklaruojami įkainiai yra konkurencingi ir atitinka rinkos kainas. Visgi, kaip jau yra įprasta, galutinis pasiūlymas priklausys nuo jūsų kreditingumo rizikos įvertinimo.

Paskola verslui yra suteikiama kredito linijos būdu  su minimalia 12% metine palūkanų norma.  Iš pažiūros palūkanų norma nors ir nemaža, vis tik pagrindinis tokios paslaugos privalumas – išlyginti ir subalansuoti verslo paslaugų srautus. Tokios paslaugos įkainiai ir gavimo sąlygos yra panašios į rinkoje esančias.

Mažiausiai konkurencingą pasiūlymą galima gauti skolinantis dideles ilgalaikes paskolas su turto įkeitimu. Šiame segmente liūto dalį finansavimo suteikia didieji bankai. Greičiausiai yra finansuojami klientai, su kuriais didieji bankai nesutiko bendradarbiauti.

Šeimos kredito unijos paslaugų komunikacija yra sektinas pavyzdys. Paslaugos yra išsamiai aprašytos, pabrėžiant pagrindinius jų privalumus. Tad, jei paslauga atitinka jūsų poreikius – gauti pasiūlymą iš šios įmonės tikrai rekomenduotina. Visgi unijos pasiūlymas ir sąlygos priklausys nuo jūsų sugebėjimo garantuoti paskolos grąžinimą.