Šeimos kredito unija – nuo 2012 m. Vilniuje veikianti finansų įstaiga, teikianti paslaugas savo nariams – gyventojams ir smulkiam verslui. Šeimos kredito unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos ir asociacijos “Lietuvos kredito unijos” narė nuo 2014 m.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonono5% - 75% gautipaskola

Trumpa istorija

Šeimos kredito unija įsteigta 2012 m. grupės bendraminčių, matančių, jog finansų rinkoje vyrauja nepalankaus pasirinkimo (angl. adverse selection) efektas, kuomet pasitelkiant intensyvią reklamą gyventojams parduodamos nesąžiningai brangios finansinės paslaugos, kurios yra pavojingos fizinių asmenų, ir namų ūkių finansiniam stabilumui ir socialinei gerovei. Atsižvelgiant į tai, unijos steigėjai užsibrėžė tikslą – sukurti skaidrią ir vartotojui draugišką finansų įstaigą, teiksiančią finansines paslaugas už sąžiningą kainą. Šiam tikslui pasiekti buvo pasirinkta kredito unijos teisinė forma, nes kredito unijų prigimtis – naudos kūrimas kredito unijos nariams.

Šiandien šeimos kredito unija vienija bemaž 1000 narių, o vartojimo paskolos teikiamos už vidutinę 9 % metinę palūkanų normą. Kredito unijos nariai džiaugiasi ir vertina gyvą ir nuoširdų bendravimą ir galimybę prisidėti prie visuomenės finansinio stabilumo. Tuo tarpu Šeimos kredito unijos komanda žino, jog šiandien Šeimos kredito unija yra  tik prasmingo kelio pradžioje.

Šeimos kredito unijos misija – teikti draugiškas finansines paslaugas už sąžiningą kainą.

Šeimos kredito unijos vizija – Šeimos kredito unijoje kiekvienas asmuo, šeima ar smulkus verslas, turi galimybę gauti geriausiai jo poreikius ir galimybes atitinkančias finansines paslaugas.

Jeigu įvertinsite savo galimybes, tokiu atveju skolinimasis tikrai nebus sudėtingas ir kiekvienas žingsnis bus apgalvotas, tinkamas ir sėkmingas. Unija.lt siūlo patrauklias paskolos gavimo galimybes, tad apsiskaičiuokite, kiek pinigų teks grąžinti ir paskola gali būti geriausias Jūsų gyvenimo sprendimas.

Unija.lt – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori geriausio!

  • lt siūlo labai daug skirtingų paskolų kiekvienam klientui pagal poreikius bei galimybes: būsto paskola, paskola automobiliui, vartojimo paskola, ilgalaikė paskola, paskola šeimos verslui ir panašiai.
  • Palūkanų norma siekia vos 8 % ir tai vienas pigiausių pasiūlymų Lietuvoje.
  • lt yra socialiai atsakinga, tad skolindamiesi tuo pačiu remiate ir visuomenę, kuriai reikia pagalbos.

Nuolatos siūlomos akcijos ir nuolaidos suteikia galimybę pasiskolinti pačiu patraukliausiu metu ir iškilus finansinėms problemoms jas paversti paprasčiausiu anekdotu.


Pigūs kreditai yra įmonė, kuri išsiskiria finansų rinkoje. Tai teikia paskolas, skirtas atlyginimams, žmonėms, kurie vertina greitį. Paskolos suteikiamos internetu neišeinant iš namų. Verta paminėti, kad įmonė suteikia paskolų atlyginimus be bik duomenų bazių.   Pigios paskolos metu klientai pirmiausia yra suinteresuoti kuo mažiau formalumų, o tai žymiai sutrumpina paskolos suteikimo procesą.     Pigių kreditų puslapyje galite pasirinkti paskolos grąžinimo sumą ir laiką. Tada paspauskite „Pateikti“ ir palaukite, kol kelias minutes bus apdorotas.     Didžiausia paskolos suma yra . 30 dienų. Kita vertus, suma, kurią galime pasiskolinti, yra.  „Pigūs kreditai“ yra moderni paskolų įmonė, dalyvaujanti programoje. Tai reiškia atlyginimą skolininkams, kurie savo įsipareigojimus moka laiku.     Pigios paskolos pasiūlymas tikrai yra patrauklus, daugiausia dėl sąžiningo žaidimo funkcijos palaikymo. Tačiau prieš priimant sprendimą reikėtų atsižvelgti į kontrolę skolininkų bazėse.