taupkase.lt kreditai

Taupkasė – tai kredito unija, kuri sėkmingai funkcionuoja Lietuvoje ir siūlo palankias sąlygas pasiskolinti. Taupkasė – geriausias pasirinkimas tiems, kuriems pritrūko pinigų, kadangi suteikiamos paskolos nedidelėmis palūkanomis su ilgu grąžinimo laiko tarpo prasitęsimu.

Taupkasė skolina nuo 1 000 iki 30 000 eurų. Pinigų atidavimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 60 mėnesių. Priklausomai nuo to, kokio dydžio sumą pasiskolinsite ir per kiek laiko planuojate atiduoti paskolą – skiriasi ir palūkanų dydis. Kuo greičiau pinigus atiduosite – tuo ramesnis būsite. Nepaisant to, kad Taupkasė orientuojasi į klientus ir stengiasi, kad visi jų poreikiai būtų patenkinti, visgi labai svarbu smulkiai išsiaiškinti sąlygas, kad skolintumėtės tik įvertinęs savo galimybes.

Taupkasė teikia indėlius, kurie skirti pagerinti žmonių finansinę situaciją. Teikiamos šios skolinimosi ir taupymo galimybės:

INDĖLIAI

Taupkasė teikia galimybę taupyti pinigus jų sistemoje. Kuo daugiau pinigų įnešite – tuo didesnes palūkanas pavyks uždirbti.

Terminuotas indėlis: Taupkasė siūlo dideles palūkanas, kurios paskatina klientus pasinaudoti šia galimybe. Svarbiausia, kad kol indėlis yra laikomas – pinigai nenuvertės. Terminuotojo indėlio negalima papildyti arba atsiimti dalimis.

Kaupiamasis indėlis: kuo daugiau pinigų sąskaitoje yra, tuo didesnės palūkanos kaupiasi. Taupkasė siūlo patrauklias pinigų įsisavinimo galimybes. Pasiimti kaupiamąjį indėlį galima vieną kartą per metus ne daugiau nei 30 procentų,

Vaiko indėlis: Taupkasė teikia galimybę pasirūpinti vaiko finansine padėtimi. Paprasčiausiai atidarykite jam sąskaitą ir visi norintieji (tėveliai, seneliai…) gali pildyti jos turinį.

3D indėlis: tai patogus būdas susitaupyti kuo daugiau pinigėlių. Galite nusistatyti laiko tarpus, kuomet planuojate pinigus nusiimti: po 3,6 ar 12 mėnesių. Jeigu esate išlaidautojas ir norite, kad pinigai saugiai gulėtų sąskaitoje ir tuo pačiu augtų – 3D indėlis Taupkasėje yra geras pasirinkimas.

PASKOLOS

Taupkasė suteikia ir paskolų galimybę. Tad kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius gali pasirinkti jam labiausiai tinkantį pasiskolinimo būdą.

Vartojimo paskola: prireikus pinigų labai greitai ir paprastai gali būti išsprendžiamos jūsų finansinės problemos. Taupkasė orientuojasi į kiekvieno kliento norą ir poreikius, tad stengiasi pasiūlyti pačias geriausias skolinimo galimybes. Pasiskolinti čia verta, kadangi:

  1. Suteikiamos paskolos labai mažomis palūkanomis.
  2. Per porą parų gausite atsakymą, ar jūsų prašymas gali būti patenkinamas.
  3. Suteikiama galimybė pasiskolinti net iki 30 000 EUR.
  4. Suteikiama galimybė paskolą atiduoti anksčiau ir už tai nereikia mokėti jokių mokesčių. Kuo anksčiau grąžinsite, tuo ramesnis būsite.

Būsto paskola:

  1. Nedidelės palūkanos ir patogus pinigų atidavimo grafikas.
  2. Galite grąžinti įmokas tuomet, kai turite pinigų. Laisvas grafikas be jokių papildomų mokesčių!
  3. Paskolos suteikiamos ir tiems asmenims, kurie nedirba pagal darbo sutartį: individuali veikla, patentas ir t.t. Įrodžius pajamas – pasiskolinti gali ir taip uždirbantys asmenys.

Taupkasė padės jums išspręsti finansines problemas. Svarbiausia išsiaiškinkite, ar būsite pajėgus pinigus atiduoti ir tik tuomet skolinkitės.

Pritrūkus pinigų nereikia pardavinėti savo daiktų. Taupkase.lt pasiruošusi tapti žiburiu atviroje jūroje ir padėti Jums išspręsti visas finansines problemas, kurios trukdo ramiai miegoti naktimis. Geriausias ir paprasčiausias laikas skolintis yra dabar!

 

Taupkase.lt – tiems, kurie nori gyventi be rūpesčių.

 

  • lt nuolatos atnaujina savo pasiūlymus ir teikia paskolas itin mažomis palūkanomis. Šiuo metu jos siekia vos 6 %.
  • Jeigu nepavyksta laiku grąžinti indėlio – tokiu atveju galite atidėti jo grąžinimo laiką visiškai nemokamai! Sutaupykite, kur galima sutaupyti nieko nedarant.

 

Taupkase.lt – patikimas būdas taupyti ir gyventi be finansinių problemų.