SohoPaskola – UAB „Soho“ group teikiama paskola, kurią gali gauti asmenys, kurie:

 • Yra Lietuvos piliečiai arba asmenys turintys leidimą nuolatinai gyventi šalyje.
 • Gauna reguliarias pajamas.
 • Tvarkingai atidavė anksčiau pasiskolintą kreditą (jei buvo pasiskolinęs).
 • Yra pilnamečiai. Maksimali amžiaus riba – 65 metai.
 • Turi mobiliojo telefono jungti, banko sąskaitą bei el. paštą.

SohoPaskola skolina nuo 100 iki 1 500 EUR. Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 24 mėnesių. Palūkanų dydis priklauso nuo pasiskolintos dydžio sumos ir laiko tarpo per kurį planuojate pinigus atiduoti.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonono50,53% - 75% paskolos gavimas

! Grąžinti pasiimta kreditą galima TIK bankiniu pavedimu arba nuvykus į banko skyrių. Pervesti rekomenduotina iš tos pačios sąskaitos į kurią gavote reikiamą paskolą.

‼ SohoPaskola leidžia vienu metu iš kompanijos būti pasiėmus tik vieną paskolą. Kai ją galutinai grąžinsite – po trijų dienų galėsite vėl pasiskolinti iš šios kompanijos. Žinoma, tik tokiu atveju, jei anksčiau atidavėte paskolą tvarkingai ir iki paskutinio cento (paskola + palūkanos).

Greitųjų kreditų kompanija dažniausiai patenkina klientų prašymus dėl paskolos. Jei pinigų negavote, turbūt neatitikote vienos iš nurodytų sąlygų. Dažniausiai poreikių neatitinkantys reikalavimai ir kitos klaidos:

 1. Neteisingai įvedėte asmeninius duomenis.
 2. Negrąžinote arba ne pagal sąlygas grąžinote anksčiau pasiskolintą kreditą iš SohoPaskolos.
 3. Manoma, kad jūs nebūsite pajėgus atiduoti kreditą.
 4. Neatitinkate kitų sutartyje nurodytų sąlygų (amžiaus, pilietybės…).

‼ Kompanija garantuoja, kad visų klientų duomenys liks anonimiški ir jei paskola bus grąžinta laiku – niekas nesužinos, kad buvote pasiskolinęs. Įskaitant ir bankus, kurie dažnai neigiamai žiūri į anksčiau buvusias tokio pobūdžio paskolas.

Jei norite pasiskolinti – būtina užsiregistruoti kompanijos internetiniame puslapyje. Pirmą kartą skolinantis suvesite savo duomenys, kurie liks tiek laiko, kiek Jūs pageidausite. Vėliau galėsite skolintis ir SMS žinute. Internete labai patogu stebėti savo mokėjimo istoriją. Susižinoti, kiek jau pinigų esate grąžinęs ir kokią sumą dar privalote atiduoti. Būtent todėl nepamirškite savo prisijungimo duomenų. Jei pamiršote – kreipkitės į kompaniją ir jums bus viskas priminta.

Labai svarbu atidžiai persiskaityti visas sąlygas, kad paskui neiškiltų problemų. SohoPaskola yra suinteresuota, kad asmuo pasiskolintų jam patraukliomis sąlygomis. Paprasčiausiai pinigų grąžinimas bus kur kas paprastesnis.

Jeigu matote, kad nurodytos pinigų sumos grąžinti jums nepavyks – kuo skubiau kreipkitės į kompanijos atstovus. Bus pasistengta surasti tiek Jums, tiek firmai patogų finansinį sprendimą. Dažniausiai klientas privalo sumokėti baudą. Bet kuriuo atveju – kur kas geriau pinigus atiduoti laiku. Skolinkitės tik tokiu atveju ir tik tokią pinigų sumą, kurią tikrai sugebėsite grąžinti.

Pinigai suteikiami ir prašymas apsvarstomas tik darbo dienomis ir darbo valandomis. Švenčių dienomis ir savaitgaliai galimybė pasiskolinti neegzistuoja.

Pinigai pervedami į šias einamąsias sąskaitas:

 • Swedbank
 • SEB bankas
 • AB DNB bankas
 • Danske bankas

Kai reikia pinigų – jie ateina! Tiesa, neatkrenta iš dangaus, o juos gauti padeda SohoPaskola.lt, kuri yra labai sava, mėgstama ir tautiečių pasirenkama.

Įvertinkite savo galimybes pinigus grąžinti ir tik paskui skolinkitės!

 

Sohopaskola.lt – tiems, kurie nori gyventi patogiai.

 

 • Stebėkite akcijas, kurių metu pasiskolinti galima kur kas pigesnėmis palūkanomis nei įprastai.
 • Jeigu nepavyksta paskolos grąžinti laiku – pasinaudokite galimybe pratęsti grąžinimo terminą. Tai pagalbos ranka tamsioje naktyje!

 

Sohopaskola.lt rūpinasi savo klientais ir jai svarbu, kad kiekvienas skolininkas nesukeltų sau daugiau problemų bandydamas grąžinti paskolą. Su profesionalais viskas visada kur kas paprasčiau.