smspinigai akcijos

SMS pinigai – greitasis kreditas vos per 15 minučių! Patrauklios pasiskolinimo sąlygos bei akcijos skatina pasinaudoti galimybėmis ir gauti paskolą greitai ir paprastai.

SMS pinigai – subalansuota tiems, kurie nori pasiskolinti pigiau ir greičiau.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker51.43% - 75%smspinigai kreditą
  • SMS pinigai savo klientams siūlo pasiskolinti visiškai nemokamai! Jeigu Jums reikalinga pinigų suma telpa 100 – 1 000 eurų intervale ir žinote, kad pavyks ją grąžinti per 6 mėnesių laiko tarpą – paskola bus nemokama! Tai reiškia, kad teks grąžinti lygiai tokia pat sumą, kokią ir pasiskolinote.
  • Tiesa, SMS pinigai skolina ne tik mažas sumas trumpam laiko tarpui, tačiau siūlo labai įvairų skirtingų kreditų pasirinkimą. Orientuojamasi, kad kiekvienas klientas atrastų jam labiausiai tinkamą pasiūlymą. Vos per 15 minučių galite gauti greitąjį kreditą iki 1 000 eurų, kuriuos rekomenduojama grąžinti per 30 dienų. Kuo greičiau grąžinsite – tuo mažiau palūkanų sumokėsite.
  • Didelis pliusas, kad SMS pinigai savo klientams suteikia galimybę pinigus grąžinti per tiek laiko, kiek jam labiausiai reikia! Manote, kad pavyks grąžinti per 30 dienų? Gerai! O gal Jums reikia 1-erių metų? Prašom!
  • Įmonė skolina vartojimo kreditus nuo 500 iki 5 000 eurų, kuriuos galima grąžinti Jums patogiu metu. Terminas yra nuo 1 mėnesio iki 4 metų.
  • SMS pinigai yra lanksti įmonė, todėl suteikia ir paskolos prasitęsimo paslaugą. Jeigu matote, kad pinigų Jums grąžinti nepavyksta laiku ir norite prasiilginti pinigų grąžinimo laiko tarpą – SMS pinigai suteikia tokią galimybę.

SMS pinigai reguliariai siūlo įvairias akcijas, kurios suteikia galimybę pasiskolinti pigiau arba lengvesnėmis sąlygomis. Svarbiausia nuolatos tikrinti pasiūlymus!