Sms Pinigai – vienas patraukliausių pasiūlymų tiems, kurie ieško nedidelio vartojimo kredito, kuris siekia nuo 50 iki 10000 EUR. Maksimali pinigų suma – neįprasta greitųjų kreditų kompanijoms. Jei reikia daugiau nei 100 EUR – kreipėtės į tinkamą vietą. Grąžinimo terminas varijuoja nuo 15 dienų iki šešių  metų. Vėlgi, trijų metų pinigų grąžinimo laiko tarpas – vienas ilgiausių pasirinkimų. Žinoma, kuo laiko tarpas ilgesnis, tuo ir palūkanos įprastai būna didesnės. Taip pat yra galimybės paimti ir didesnes paskolas iki 10 metų laikotarpiui.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker51.43% - 75%smspinigai kreditą

! SMS pinigai suteikia paskolą tik tiems asmenims, kurie pagal Lietuvos įstatymus yra pilnamečiai. Taigi, jiems turi būti sukakę 18 metų. Jaunesni asmenys neturi jokių galimybių pasinaudoti kredito teikiama nauda. Esant poreikiui reikia prašyti suaugusiųjų, kurie gebėtų patenkintų norus pasiimdami kreditą.

Ši greitųjų kreditų kompanija siūlo paraiškas pateikti internetu, kadangi tai pats patogiausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą net neišėjus iš namų. Svarbiausia tinkamai užpildyti visus duomenis paraiškos pildymo laukelyje, pasitikrinti, ar viskas teisingai. Paskui pasiimti kreditą, kuris jums tiktų labiausiai. Kadangi SMS pinigai suteikia galimybę nesunkiai sužinoti, kiek skolinatės ir kiek reikės grąžinti – pasinaudokite egzistuojančiu pasiūlymu. Galiausiai, patvirtinkite pasiskolinimo sąlygas ir laukite, kol pinigai pasieks Jūsų sąskaitą. Įprastai viskas neužtrunka ilgiau nei 20 minučių. Jei daugiau nei po valandos jūs negaunate į savo sąskaitą paskolos, tačiau gavote patvirtinimą, kad paskola bus suteikta – skambinkite kompanijai.

SMS pinigai yra viena iš tų kompanijų, kuri teikia labai plačias paskolos galimybes. Greitasis kreditas gali būti suteikiamas ne tik tiems asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas.

  • GREITASIS KREDITAS. Suteikiamas asmenims, kurie turi darbus ir gauna pastovias pajamas, kurios yra garantas, kad asmuo grąžins pasiskolintus pinigus laiku.
  • KREDITAS ĮKEIČIANT TRANSPORTO PRIEMONĘ. Tokiu atveju SMS pinigai nereikalauja, kad asmuo turėtų nuolatinį darbą. Užstatas tampa garantu, kad pinigai bus atiduoti laiku.***
  • KREDITAS ĮKEIČIANT NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ. Lygiai tos pačios sąlygos, kaip ir imant kreditą su auto priemone.***

*** Nepaisant to, kad tai yra užstatas, juo galėsite naudotis visą laiką iki tol, kol grąžinsite pinigus. Taigi, SMS pinigai suteikia labai patogią pasiskolinimo galimybę. Tuo pačiu ši kompanija teikia pinigų grąžinimo prasitęsimo laiko paslaugą. Niekas skubiai užstato iš jūsų neatims.

SMS pinigai – greitasis kreditas, kuris sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių.

Rekomenduojame pasinaudoti šios kompanijos teikiamais privalumais, kadangi:

  1. Galima pasiskolinti net jei ir negaunate reguliarių pajamų.
  2. Pinigai sąskaitą pasiekia per 15 minučių.
  3. Ilgas maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas.
  4. Galima prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.
  5. Palūkanos konkurencingai vienos iš mažiausių.
  6. Kiekvienas klientas gauna asmeninį finansininką, kuris padeda apsispręsti.

SMS pinigai – puiki galimybė išspręsti savo finansines problemas. Pasinaudokite jomis ir papildykite piniginės turinį.


Viena iš dėmesio vertų nebankinių institucijų yra. Tai garantuoja greitas paskolas, kurios leis pamiršti apie finansines problemas ir apmokėti visas įmokas. paskola reaguoja į klientų lūkesčius, dėl kurių ji gauna tik teigiamus atsiliepimus.  Kaip prisiimti įsipareigojimą dėl ? Mes pasirenkame mokėjimo dienos įmoką ir grąžinimo laiką, užpildome prašymą, patvirtiname asmens tapatybę ir laukiame grynųjų pinigų pervedimo.     Į pasiūlymą įeina paskolos, suteikiamos darbo užmokesčio dieną – maksimali paskolos suma  yra žinoma ir ne kartą vertinama nebankinė įstaiga. Greitas sprendimas ir greitas grynųjų pinigų pervedimas? Tik paskoloje. pasiūlymo pranašumas yra minimalūs formalumai, trūkumas norint patikrinti potencialius klientus skolininkų duomenų bazėse. paskolų apžvalgos  paskola patenkina klientų lūkesčius, siūlant jiems greitas grynųjų pinigų paskolas . Tokie pinigai leidžia patenkinti mažesnius ir didesnius poreikius.