SmsPinigai

vienas patraukliausių kreditorių tiems, kurie ieško nedidelio vartojimo kredito ar didesnės paskolos net iki 10000 EUR.  Grąžinimo terminas varijuoja nuo 3 mėnesių iki šešių metų, o refinansuoti paskolas galima iki 7 metų laikotarpiui.

[loancomparison table=4]

Greitieji kreditaiVartojimo paskolaRefinansavimasPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 100 iki 5000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos nuo 20 %
Suma nuo 1000 iki 10000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos nuo 20 %
Suma nuo 500 iki 10000 Eur
6 – 84 mėn. laikotarpiui
20% - 75% gautip

! SMSpinigai suteikia paskolą tik tiems asmenims, kurie pagal Lietuvos įstatymus  pilnamečiai. Taigi, jiems turi būti sukakę 18 metų. Jaunesni asmenys neturi jokių galimybių pasinaudoti kredito teikiama nauda. Esant poreikiui reikia prašyti suaugusiųjų, kurie gebėtų patenkintų norus pasiimdami kreditą.

Ši greitųjų kreditų kompanija siūlo paraiškas pateikti internetu, kadangi tai pats patogiausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą net neišėjus iš namų. Svarbiausia tinkamai užpildyti visus duomenis paraiškos pildymo laukelyje, pasitikrinti, ar viskas teisingai. Paskui pasiimti kreditą, kuris jums tiktų labiausiai. Kadangi SMSpinigai suteikia galimybę nesunkiai sužinoti, kiek skolinatės ir kiek reikės grąžinti – pasinaudokite egzistuojančiu pasiūlymu. Galiausiai, patvirtinkite pasiskolinimo sąlygas ir laukite, kol pinigai pasieks Jūsų sąskaitą. Įprastai viskas neužtrunka ilgiau nei 20 minučių. Jei daugiau nei po valandos jūs negaunate į savo sąskaitą paskolos, tačiau gavote patvirtinimą, kad paskola bus suteikta – skambinkite kompanijai.

SMSpinigai yra viena iš tų kompanijų, kuri teikia labai plačias paskolos galimybes. Greitasis kreditas gali būti suteikiamas ne tik tiems asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas.

SMSpinigai – greitasis kreditas, kuris sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių.

Rekomenduojame pasinaudoti šios kompanijos teikiamais privalumais, kadangi:

  1. Pinigai sąskaitą pasiekia per 15 minučių.
  2. Pirmas kreditas iki 1000 € nemokamai
  3. Ilgas maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas.
  4. Galima prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.
  5. Palūkanos konkurencingas vienos iš mažiausių.
  6. Pastoviai atnaujinamos paskolų akcijos
  7. Kiekvienas klientas gauna asmeninį finansininką, kuris padeda apsispręsti.

SMS pinigai – puiki galimybė išspręsti savo finansines problemas. Pasinaudokite jomis ir papildykite piniginės turinį.

E-paskolos nuomonė apie SmsPinigai

Smspinigai yra kreditorius orientuotas į jaunesnę auditorija. Apie tai galima spręsti ne tik iš žaismingo svetainės dizaino, bet ir siūlomų kreditoriaus paslaugų. Atskirai yra išreikšta greitojo kredito galimybė, kuri yra būtent ir aktualiausia 18-24 metų auditorijai. Tokio kredito suteikimo kriterijai iš tikrųjų niekuo nesiskiria nuo vartojimo paskolos suteikimo kriterijų, nes greitasis kreditas iš tikrųjų yra mažesnė ir trumpesnė vartojimo paskola. Tas pats galioja ir kai kuriems kitiems deklaruojamiems kreditoriaus paskoloms tipams. Pvz. Paskolos mokslams, laisvalaikiui, vestuvėms ir pan. nėra kažkos kitas paskolos tipas, o yra ta pati vartojimo paskola be užstato, kurios sąlygos priklauso tik nuo jūsų kreditingumo vertinimo. Žinoma, tokias paslaugas verta išskirti, nes taip sukuriamas paslaugų įvairovės spektras, komunikuojamas išskirtinumas ir profesionalumas. Paslaugos, nors ir iliuziškai, bet yra skirtingai išreikštos, ir manau tai yra teisingas būdas tai daryti. Reiktu pažymėti, kad smspinigai gali suteikti ir lizingo, bei paskolos su užstatu paslaugą. Tai nėra pabrėžta, nes taikomasi į jaunimo segmentą, kuriam šios paslaugos nėra tokios aktualios ir įmonė turi kitą prekės ženklą paskolos.lt , kuris yra skirtas šioms paslaugoms aptarnauti. Teisingai išskirta ir paskolos refinansavimo paslauga, suma ir terminas yra šiek tiek didesni, be ilgesnio termino galima refinansuoti tik itin brangias ir trumpalaikes paskolas.

Smspinigai yra dinamiškas ir aktyvus prekės ženklas, pastoviai taikantis naujas akcijas, kurios dažnai būna išskirtinės. Vien ko verta pirmo nemokamo kredito paslauga, kurią, galima sakyti, tik taiko vienos kompanijos prekės ženklai. Įmonės paslaugų kokybė ir kainodara yra konkurencinga ir tai yra priežastis kodėl šis ženklas jau daugybe metų sėkmingai veikia kreditų rinkoje.

Kontaktai

Uab “Nordecum”

Naugarduko g. 97, Vilnius

Telefonas: 8 527 40040