smscredit.lt akcijosSMSCREDIT

Poreikis būti nepriklausomam nuo pinigų – natūralus. Deja, pasaulis sukasi aplink finansus, tad kuomet iškyla problemų susijusiu su mūsų pinigine pradedame ieškoti būdų, kurie gali jas išspręsti.  SMSCreditbendrovė kuri specializuojasi greitųjų paskolų segmente, kada maksimali  paskolos suma siekia 750 eurų nuo 14 iki 30 dienų laikotarpiui.

Greitieji KreditaiPirmas kreditas nemokamasGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Nuo 300 iki 750 Eur
14 – 30 dienų
tickertickermaksimali - 75% paskolos internetu

SMSCredit, kaip ir kiekviena kita paskolas teikianti kompanija, turi savas taisykles, kuriomis remiantis suteikia pasiskolinimo galimybę. Tinkamai jas suvokus procesas bus labai nesunkus.

! Ši greitų isipareigojimų kompanija teikia bene daugiausiai skolinimosi galimybių. Klientas visada gali pasirinkti jam patogiausią variantą.

  • Norėdami skolintis ir gauti kreditą užpildykite ir pateikite paraišką internetu.
  • Paskambinkite nurodytais numeriais ir žodžiu užsisakykite kreditą.
  • Keliaukite į bet kurį Paypost ir užpildykite anketą.
  • Siųskite trumpąją SMS žinutę ir laukite atsakymo ar Jums teikiamas paslaugas.

Svarbiausia, viskas taip paprasta. SMSCredit, kaip ir didžioji dalis kitų kompanijų, skolina tik tiems asmenims, kurie yra pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai neturintys jokių kitų įsiskolinimų. Tuo pačiu tikrinamos ir mokumo istorijos ir kita informacija, tad jei neatitinkate reikalavimų – neverta teikti paraiškos. Kompanija rūpinasi, kad netektų pakliūti į nemalonias situacijas, kuomet klientai negeba pinigų grąžinti.

! Visgi, SVARBU, SMSCredit suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo terminą! Žinoma, ši galimybė apipinama papildomomis sąlygomis, tačiau kartais tai pati geriausia išeitis. Bet kuriuo atveju – glaudžiai bendradarbiaujant su vadybininkais pavyks pasiekti patį geriausią rezultatą. Aptarnavimo atsiliepimai būna tik aukščiausios kokybės.

! Svarbu tai, kad pildant paraišką internetu – nereikia pateikti jokių dokumentų, taigi, pavyks sutaupyti daug laiko. Visi reikalingi duomenys apie jus bus prieinami viešojoje erdvėje ir kompaniją ją gaus. ATKREIPKITE DĖMESĮ Į TAI, kad SMSCredit suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti iki 300 EUR visiškai nemokamai. Taigi, kiek pasiskolinsite – tiek ir grąžinsite!

! Lietuvoje daugybė gyventojų yra naudojasi būtent SMSCredit paslaugomis. Tai geriausias įrodymas, kad teikiamos paslaugos pasižymi aukšta kokybe ir tarpusavio bendradarbiavimu! Pasirinkti SMSCredit verta, kadangi:

  1. PIRMAS KREDITAS NEMOKAMAI. 100 proc. nuolaida palūkanoms! bet reikės susimokėti administravimo mokęstį.
  2. Visa informacija kliento internetiniame profilyje prieinama. Kiekvienas norintis tiksliai žinoti, kiek yra skolingas – visada ras atsakymą.
  3. Pinigai sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių.
  4. Nesunkiai galima pratęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.

SMSCredit orientuojasi į smulkiuosius vartojimo kreditus, kurie gali padėti išspręsti nemažai kasdieniniu finansinių problemų. jeigu reikia nedidelės sumos jums  ši kompanija paskolins nuo 50 iki 750 EUR. Maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas siekia net 30 d. Suderinkite Jums labiausiai tinkantį variantą su profesionaliais finansininkais ir įvertinę savo galimybes pasiskolinkite iš SMSCredit.

E-paskolos nuomonė apie SmsCredit

Kadaise didelę rinkos dalį ir rekordinius pelnus turėjusi kompanija dabar nėra tokia ryški žaidėja kreditų teikimo rinkoje. Tam turėjo įtakos valstybiniai skolinimo apribojimai, nes pasiskolinti dabar jau nėra taip paprasta kaip būdavo kažkada, taip pat ir maržų apribojimai, kurie palietė visas kreditų kompanijas. Plius šis brandas taiko tik į greitųjų kreditų segmentą, kuris aktualiausias žemas pajamas turintiems lietuvos piliečiams.

Žinoma, pasiskolinti per SmsCredit yra vis dar sąlyginai lengva, nes yra net keletas alternatyvų kaip tą padaryti, kaip sms kreditu ar pasiimti grynųjų pinigų paskolą Paypost skyriuose. Bėda yra ta, kad naturalu, kad kuo mažesnis skolinimosi laikotarpis, tuo bus didesnė palūkanų norma. Šiuo atveju ji yra visada maksimali ir arti valstybės leistino maksimumo 75% MPN. Taigi neatidavus paskolos laiku už pratesimą taip pat reiks mokėti mokesčius.

Visgi, jeigu reikia nedidelės sumos, nedideliam laikotarpiui ir su sąlyga, kad nepradelsite kredito SmsCredit vis dar labai geras pasirinkimas.