smscredit.lt akcijos

Poreikis būti nepriklausomam nuo pinigų – natūralus. Deja, pasaulis sukasi aplink finansus, tad kuomet iškyla problemų susijusiu su mūsų pinigine pradedame ieškoti būdų, kurie gali jas išspręsti. Šiuo metu bene dažniausias pasirinkimas – greitieji kreditai. SMSCredit – puikiai Lietuvoje pažįstama firma, kurios šūkį: „Pinigai šiuolaikiškam žmogui“ žino ne tik tie, kuriems teko pasinaudoti paslauga.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker75% sms kreditą

SMSCredit, kaip ir kiekviena kita kreditus teikianti kompanija, turi savas taisykles, kuriomis remiantis suteikia pasiskolinimo galimybę. Tinkamai jas suvokus procesas bus labai nesunkus.

! Ši greitųjų kreditų kompanija teikia bene daugiausiai skolinimosi galimybių. Klientas visada gali pasirinkti jam patogiausią variantą.

  • Užpildykite ir pateikite paraišką internetu.
  • Paskambinkite nurodytais numeriais ir žodžiu užsisakykite kreditą.
  • Keliaukite į bet kurį Lietuvos spaudos kioską ir užpildykite anketą.
  • Užpildykite anketą loterijos „Perlas“ terminale.
  • Siųskite trumpąją SMS žinutę ir laukite atsakymo ar Jums teikiamas paslaugas.

Svarbiausia, viskas taip paprasta. SMSCredit, kaip ir didžioji dalis kitų kompanijų, skolina tik tiems asmenims, kurie yra pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai neturintys jokių kitų įsiskolinimų. Tuo pačiu tikrinamos ir mokumo istorijos, tad jei neatitinkate reikalavimų – neverta teikti paraiškos. Kompanija rūpinasi, kad netektų pakliūti į nemalonias situacijas, kuomet klientai negeba pinigų grąžinti.

! Visgi, SVARBU, SMSCredit suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo laikotarpį! Žinoma, ši galimybė apipinama papildomomis sąlygomis, tačiau kartais tai pati geriausia išeitis. Bet kuriuo atveju – glaudžiai bendradarbiaujant su vadybininkais pavyks pasiekti patį geriausią rezultatą.

! Svarbu tai, kad pildant paraišką internetu – nereikia pateikti jokių dokumentų, taigi, pavyks sutaupyti daug laiko. Visi reikalingi duomenys apie jus bus prieinami viešojoje erdvėje ir kompaniją ją gaus. ATKREIPKITE DĖMESĮ Į TAI, kad SMSCredit suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti iki 300 EUR visiškai nemokamai. Taigi, kiek pasiskolinsite – tiek ir grąžinsite!

! Lietuvoje daugiau nei 70 000 gyventojų naudojasi būtent SMSCredit paslaugomis. Tai geriausias įrodymas, kad teikiamos paslaugos pasižymi aukšta kokybe ir tarpusavio bendradarbiavimu! Pasirinkti SMSCredit verta, kadangi:

  1. PIRMAS KREDITAS NEMOKAMAI. 100 proc. nuolaida palūkanoms!
  2. Visa informacija kliento internetiniame profilyje prieinama. Kiekvienas norintis tiksliai žinoti, kiek yra skolingas – visada ras atsakymą.
  3. Pinigai sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių.
  4. Nesunkiai galima prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.

SMSCredit orientuojasi į smulkiuosius vartojimo kreditus, kurie gali padėti išspręsti nemažai kasdieniniu finansinių problemų. Nevaržykite savęs, nes ši kompanija skolina nuo 50 iki 750 EUR. Maksimalus pinigų grąžinimo laiko tarpas siekia net 30 dienų. Suderinkite Jums labiausiai tinkantį variantą su profesionaliais finansininkais ir įvertinę savo galimybes pasiskolinkite iš SMSCredit.


Neilgai veikiarinkoje. Tačiau skolintojui pavyko per metus įgyti klientų pasitikėjimą dėl skaidraus pasiūlymo ir patrauklių paskolų suteikimo sąlygų. Institucija, be kita ko, traukia užmokesčio diena, mokama už , lygi kaip šiuolaikinis skolintojas, siūlo paskolos, su kuriomis mokamos atlyginimai, internetu. Šis patogus išvadų metodas jau pritraukė minias patenkintų klientų. Kad paskolos paraišką galėtų nagrinėti „, turite pasirinkti sumą ir grąžinimo datą, užpildyti trumpąją formą ir sumokėti registracijos mokestį.  svetainėje naujas skolininkas gali tikėtis nemokamų grynųjų pinigų. Nuolatiniai klientai gali naudotis padidintariba į nebankinių paskolų rinką pateko impulsyviai. Sektoriuje jis veikia metus ir aiškiai pažymėjo savo buvimą klientų ir konkurentų sąmonėje.    pranašumai yra labai efektyvus paraiškų apdorojimas ir nemokama pirmosios dienos mokėjimo diena. Kai kuriuos klientus gali atgrasyti tai, kad įmonė tikrina klientus  duomenų bazėse.  atsiliepimai  yra vertinama paskolų įmonė. Tūkstančiai klientų jau pasinaudojo jo pasiūlymu ir šis skaičius nuolat auga. Skolininkai ypač vertina paraiškos pateikimo proceso lengvumą ir dideles sumas.