sblizingas logotipas

SB lizingas

Finansinės problemos labai apkartina gyvenimą. Nereikia su jomis gyventi, kai galima gana greitai ir paprastai išspręsti. SB lizingas – greitas ir paprastas būdas vėl stabiliai atsistoti ant kojų. Tai vartojimo kreditus teikianti įmonė, kuri akcentuoja lankstumą, tad gali padėti klientui atrasti tokią paskolą, kuri jam labiausiai tinka ir kuri nevaržo piniginės.

SBlizingas.lt – lengva rinktis, kai dauguma jau pasirinko.

Gauti paskolą galite vienu iš šių būdu:

 1. Užpildę paraišką internetu.
 2. Paskambinę telefonu.
 3. Atėję į biurą.

Pasirinkite Jums patogiausią paskolos gavimo būdą. Svarbiausia nepamiršti, kad kuo detaliau išsiaiškinsite visas detales – tuo tikresni būsite, kad vėliau grąžinant pinigus nekils kokių nors neaiškumų. Jeigu kyla klausimų – būtinai klauskite finansininkų, kurių darbas yra padėti tinkamai pasirinkti.

SB lizingas teikia paskolas nuo 70 iki 6 000 eurų (pervedant į sąskaitą) arba nuo 70 iki 1 500 eurų (duodant grynaisiais pinigais). Pagal individualius poreikius pinigų grąžinimo planas yra nuo 3 mėnesių iki 5 metų.

Skolintis iš SB lizingo verta, kadangi:

 • Sudaryti sutartį galima vos per kelias minutes, tad taupomas kliento laikas.
 • Pinigus galite gauti grynaisiais tiesiai į rankas arba jie bus pervesti į nurodytą Jūsų banko sąskaitą.
 • Nuolatiniams klientams teikiamos didelės nuolaidos.
 • Sudaromas individualus pinigų grąžinimo planas, kuris tenkina klientų poreikius.

Lygiai taip pat kaip pasiskolinti – grąžinti kreditą irgi yra gana paprasta ir patogu. Svarbiausia žinoti savo pinigų grąžinimo grafiką, kad galėtumėte juo sekti ir planuoti savo finansus.

Pinigus grąžinti galima vienu iš Jums priimtiniausiu būdu:

 • Pinigus pervedant.
 • Naudojantis e-sąskaita.
 • Sumokant grynaisiais pinigais nurodytose vietose.

Kiekvienu atveju individualus pinigų grąžinimo planas leis paprasčiau įvertinti savo galimybes. Jeigu matote, kad pinigų grąžinimas Jums tapo gana komplikuotas ir nežinote kaip susitvarkyti su naujai iškilusiomis finansinėmis problemomis – labai svarbu kuo skubiau kreiptis į atsakingus asmenis, kurie pagal Jūsų galimybes pasiūlys ir labiausiai tinkamą planą.

Ne visi gali gauti kreditą. Jeigu esate jaunesnis nei 18 metų amžiaus, Jūsų stažas darbovietėje yra per trumpas ir negalite pristatyti reikalingų duomenų – tokiu atveju SB lizingas Jums nesuteiks paskolos. Įmonei rūpi atsakingas skolinimas ir ji paskolas teikia tiems, kurie yra pajėgūs susiplanuoti savo finansus, kad paskola jiems nebūtų dar didesnė problema.

Domitės per kiek laiko pinigai pasieks Jūsų sąskaitą, jeigu pavyko atitikti visus reikalavimus ir SB lizingas Jums suteikia paskolą?

 1. Jeigu sutartis buvo sudaryta iki vidurdienio – tokiu atveju pinigai sąskaitą pasieks net tą pačią dieną! Dažniausiai po kelių valandų.
 2. Jeigu sutartis buvo sudaryta po 12valandos, tokiu atveju pinigai sąskaitą pasiekia iki 17 valandos. Vėliausiai, kitos dienos 10 ryto.
 3. Galiausiai, kai sutartis yra sudaroma savaitgaliais – pinigai sąskaitą pasiekia kitos dienos rytą, kadangi taip veikia bankai.

Leiskite sau gyventi be finansinių problemų!


Yra nebankinė įstaiga, teikianti trumpalaikes paskolas iki  Reikalaujama, kad klientai grąžintų paskolą po 65 dienų. Įsipareigojimas gali būti sumokėtas anksčiau. Didžiausia pirmosios paskolos suma yra . Tai vadinama nemokama paskola – tai reiškia, kad mes grąžiname tiksliai tiek, kiek ji buvo pasiskolinta.   Klientų apžvalgos aiškiai rodo aukštą teikiamų paslaugų kokybę.  Greitais pinigais internetu galėsite gauti paskolas, neišeinančius iš namų. Visas paskolos paraiškos teikimo procesas yra tik 4 etapai.  Nebankinė įstaiga suteikia trumpalaikes paskolas iki  Reikalaujama, kad klientai grąžintų paskolą po 65 dienų. Įsipareigojimas gali būti sumokėtas anksčiau.   Greiti grynieji pinigai, prisitaikantys prie dinamiškai besivystančios  rinkos, suteikia prieigą prie greitų paskolų internetu su patogaus refinansavimo galimybe. pasiūlymas išsiskiria pirmosios nemokamos darbo užmokesčio dienos suma – iki  Vienintelis neigiamas aspektas yra būtinybė perduoti patikrinimą skolininkų duomenų bazėse.