sblizingas logotipasSB lizingas

Finansinės problemos labai apkartina gyvenimą. Nereikia su jomis gyventi, kai galima gana greitai ir paprastai išspręsti. SBlizingas.lt – greitas ir paprastas būdas vėl stabiliai atsistoti ant kojų. Tai vartojimo kreditus, autolizingo, kredito linijos, refinansavimo ir išsimokėjimo paslaugas teikianti įmonė, kuri akcentuoja lankstumą, tad gali padėti klientui atrasti tokią paskolą, kuri jam labiausiai tinka ir kuri nevaržo piniginės.

Vartojimo paskolos ir refinansavimasKredito linijaAutolizingasNuoroda
Palūkanos nuo 0% bet ....
Mėnesinis Administravimo mokestis nuo 0.65%
Suma nuo 70 iki 15000 Eurų
3 – 84 mėn. laikotarpiui
Mėnesinės Palūkanos nuo 2%
Kredito limitas nuo 300 iki 3000 Eurų
Individualios sąlygos
Suma neribojama
iki 60 mėn. laikotarpiui

Automobiliai iki 12 metų
credit24 kreditas
Pirmas kreditas nemokamasPirkimas išsimokėtinaiGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
notickertickerapie 14% - 18%

Gauti paskolą galite vienu iš šių būdu:

 1. Užpildę paraišką internetu.
 2. Paskambinę telefonu.
 3. Atėję į biurą.

Pasirinkite  patogiausią paskolos gavimo būdą. Svarbiausia nepamiršti, kad kuo detaliau išsiaiškinsite visas detales – tuo tikresni būsite, kad vėliau grąžinant pinigus nekils kokių nors neaiškumų. Jeigu kyla klausimų – būtinai klauskite finansininkų, kurių darbas yra padėti tinkamai pasirinkti.

Maksimali vartojimo paskolos suma gali būti 15000 eurų, o jos grąžinimo terminas gali būti nuo 3 mėnesių iki 7 metų.

Skolintis iš SB lizingo verta, kadangi:

 • Sudaryti sutartį galima vos per kelias minutes, tad taupomas kliento laikas.
 • Pinigus galite gauti grynaisiais tiesiai į rankas arba jie bus pervesti į nurodytą Jūsų banko sąskaitą.
 • Nuolatiniams klientams teikiamos didelės nuolaidos.
 • Sudaromas individualus pinigų grąžinimo planas, kuris tenkina klientų poreikius.

Lygiai taip pat kaip pasiskolinti – grąžinti kreditą irgi yra gana paprasta ir patogu. Svarbiausia žinoti savo pinigų grąžinimo grafiką, kad galėtumėte juo sekti ir planuoti savo finansus.

Pinigus grąžinti galima vienu iš priimtiniausiu būdu:

 • Pinigus pervedant.
 • Naudojantis e-sąskaita.
 • Sumokant grynaisiais pinigais nurodytose vietose.

Kiekvienu atveju individualus pinigų grąžinimo planas leis paprasčiau įvertinti savo galimybes. Jeigu matote, kad pinigų grąžinimas tapo gana komplikuotas ir nežinote kaip susitvarkyti su naujai iškilusiomis finansinėmis problemomis – labai svarbu kuo skubiau kreiptis į atsakingus asmenis, kurie pagal Jūsų galimybes pasiūlys ir labiausiai tinkamą planą.

Ne visi gali gauti vartojimo kredito. Jeigu esate jaunesnis nei 18 metų amžiaus lietuvos pilietis, Jūsų stažas darbovietėje yra per trumpas ir negalite pristatyti reikalingų duomenų – tokiu atveju SBlizingas.lt  nesuteiks paskolos. Įmonei rūpi atsakingas skolinimas ir ji paskolas teikia tiems, kurie yra pajėgūs susiplanuoti savo finansus, kad paskola jiems nebūtų dar didesnė problema.

Domitės per kiek laiko pinigai pasieks Jūsų sąskaitą, jeigu pavyko atitikti visus reikalavimus ir įmonė Jums suteikia paskolą?

 1. Jeigu sutartis buvo sudaryta iki vidurdienio – tokiu atveju pinigai sąskaitą pasieks net tą pačią dieną! Dažniausiai po kelių valandų.
 2. Jeigu sutartis buvo sudaryta po 12valandos, tokiu atveju pinigai sąskaitą pasiekia iki 17 valandos. Vėliausiai, kitos dienos 10 ryto.
 3. Galiausiai, kai sutartis yra sudaroma savaitgaliais – pinigai sąskaitą pasiekia kitos dienos rytą, kadangi taip veikia bankai.

E-paskolos nuomonė apie SBlizingą

Šiaulių banko padalinys SBlizingas yra neabejotinai labai konkurencingas kreditų ir lizingo rinkoje, siūlydamas gana platų paslaugų spektrą bei įdomią kainodarą. Pagrindinis kainodaros išskirtinumas, kad kompanija skelbiasi netaikanti palūkanų, o jas pervadino mėnesiniu administravimo mokesčiu. Šis kainodaros būdas yra šiek tiek klaidinantis kliento atžvilgiu, nes perkeliant paskolos kainą ant administravimo mokesčių, taip pat siekiama paskolos gržąinimo ankščiau atveju, nesumažinti kainos. SB lizingas ir dar keli kreditoriai yra gavę baudą už tai ir privalėjo grąžinti skirtumus klientams. Kaip ten bebūtų, Sblizingo paslaugų skelbiamos kainos yra tikrai konkurencingos, tik reikia būti itin atsargiais ir įsivertinti ar nėra jokių “gudrybių” susijusių su mokesčiais.

Reikėtų pažymėti, kad SBlizingas nepatingėjo padiferencijuoti paslaugas. Vartojimo paskola ir paskola būstui yra ta pati paslauga t.y. paskola be užstato. Visgi norint suteikti išskirtinumo, (ir neabejotinai SEO tikslais) administravimo mokesčio procentas yra skirtingas. Ir viskas būtų tvarkoje, jeigu ne kreditų rinkos ypatybė – Kad, galutinė paskolos kaina yra skaičiuojama individualiai, atsižvelgus į kiekvieno kliento kredito istoriją ir pajamas. Kas beje ir parašyta Sblizingo svetainėje.

Visgi pagrindinis šios kompanijos verslas yra lizingas. Lizingo atveju kompanija išduodą paskolą klientui, o pati uždirba nuo partnerio suteiktos nuolaidos už prekę, ir jei prekė nėra be pabrangimo, nuo papildomo paskolos apmokestinimo palūkanų ar mokesčių forma. Šioje rinkoje SB lizingas yra neabejotinas lyderis.

SB Lizingas  kontaktai ir informacija

El. paštas: info@sbl.lt

Telefono numeris: 1813

Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00 val., V 8:00-16:00 val.