logotipas provident

Provident – greitųjų kreditų kompanija Lietuvoje, kuri puikiai savo veiklą vykdo daugiau nei kelerius metus. Geriausias kokybės įrodymas – klientų grįžimas atgal.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Provident skolina nuo 100 iki 2 100 EUR. Pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 30 dienų iki 24 mėnesių. Viskas remiasi į tai, kokio dydžio paskola jums yra reikalinga ir per kiek laiko planuojate ją atiduoti.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonotickerIndividuali pagal klientą - max 75% paskolos gavimas provident

Provident bene vienintelė kreditus teikianti kompanija, kuri paskolą suteikia dviem būdais:

 • Bankiniu pavedimu;
 • Grynaisiais pinigais klientui į rankas.

Jei norite, kad paskola jums būtų suteikiama į rankas, tokiu atveju teks palaukti kiek ilgiau nei įprastai 15 minučių. Dažniausiai patenkinus prašymą paskola paduodama paros laikotarpyje. Žinoma, asmuo turi atvykti į kompanijos būstinę. Lietuvoje jų yra ne viena, tad tai neturėtų sukelti papildomų problemų.

Pasinaudoti Provident greituosius kreditus teikiančia kompanija verta, kadangi:

 1. Firma dirba jau daug metų ir turi daugialypę patirtį šioje srityje;
 2. Paskolos suteikiamos ir gali būti grąžinamos neišėjus iš namų. Viskas labai patogu ir pritaikytą prie klientų poreikių.
 3. Kompanija Provident suteikia lankstų pinigų grąžinimo laiko tarpą. Tiesa, jei siūlomos sąlygos jūsų netenkina – visada galima bandyti surasti abipusį kompromisą.
 4. Lanksčios sąlygos, kurių metu stengiamasi patenkinti kiekvieną kliento poreikį.

Kiekvienas asmuo, kuris nusprendė pasinaudoti Provident teikiamomis paslaugomis – gaus individualų finansininką, kuris pasistengs atsakyti į visus iškilusius klausimus. Tai patraukli paslauga, kadangi darbo valandomis galima kreiptis ir jums bus suteikti visi atsakymai į iškilusius klausimus.

SVARBU PABRĖŽTI, kad palūkanos nuolatos kinta. Jei norite gauti naujausią informaciją – apsilankykite Provident internetiniame puslapyje. Egzistuoja patraukli ir labai paprastai valdoma skaičiuoklė, kuria pasinaudoję galite sužinoti, kokią sumą pasiskolinęs turėsite atiduoti.

Klientas visada gali atsisakyti gauti informaciją apie greituosius kreditus Provident teikiančios kompanijos paslaugas. Viską galima sutvarkyti pasinaudojus internetinio puslapio teikiamomis paslaugomis. Prisijunkite, pasižymėkite, kad norite išsiregistruoti ir patvirtinkite savo poreikius. Nuo to laiko kompanija Provident nebekomunikuos su jumis, kol pat vėl nepareikšite šio noro.

Kompanija Provident glaudžiai bendradarbiauja su savo klientais. Svarbu tai, jog reguliariai vykdo mokymus, kurių metu suteikiamos finansinio tipo žinios, kurios yra reikalingos kiekvienam asmeniui vedančiam savo namuose ekonomiką. Įmonė stengiasi paaiškinti, kaip galima išgyventi iš turimų pinigų ir išmokti planuotis savo išlaidas.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Provident skolina tik tiems asmenims, kurie:

 • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai;
 • Gauna reguliarias pajamas;
 • Turi švarią mokėjimų istoriją.
 • Nėra pasiėmę kredito iš kitos kompanijos;
 • Yra mokūs.

Labai svarbu, kad asmenys tinkamai įvertintų savo finansinę situaciją ir skolintųsi tik tokiu atveju, jei žino, kad pinigus jiems pavyks nesunkiai grąžinti. Provident – patogumas, teikiamos galimybės ir greitumas viename, kuris gali padėti pasiekti aukščiausios klasės kokybę.