Protinga paskola

Protinga paskola – kreditas tiems, kuriems reikia skubių pinigų. Niekas nėra apsaugotas nuo finansinių nelaimių, tad puiku, kad yra Protinga paskola!

Pasiskolinti galima nuo 300 EUR iki 10 000 EUR.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nononoPriklauso nuo kliento. Max. 75% paskolos gavimas

Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 60-ies mėnesių.

Protinga paskola – greita galimybė išspręsti savo finansines problemas. Įvertinkite privalumus ir pasinaudokite galimybėmis.

 1. Paskola suteikiama internetu, tad galima sutaupyti daug laiko.
 2. Paskolos suteikiamos patraukliomis palūkanomis.
 3. Dažniausiai per valandą jau suteikiamas atsakymas dėl paskolos gavimo.
 4. Paraiškos forma labai paprasta, tad užtruksite vos 10 minučių ją pildydami.

! Ši paskola išsiskiria tuo, kad norint ją gauti reikia būti ne tik 18 metų sulaukusiu asmeniu, tačiau būtinai gyventi Vilniuje, Kaune arba Traukų rajone (tai turi būti Jūsų deklaruojamas miestas). Žinoma, Jūsų mokėjimo istorija taip pat turi būti tvarkinga ir šiuo metu negalite turėti jokių kitų didelių finansinių įsipareigojimų.

Gauti paskolą galima ne tik labai greitai, tačiau ir paprastai. Sekite šiais žingsniais.

 • Nueikite į Protingos paskolos internetinį puslapį.
 • Pasirinkite reikalingos paskolos sumą ir terminą.
 • Sekančio žingsnio metu reikia užpildyti visus duomenis susijusius su Jumis. Užpildžius paspauskite „siųsti paraišką“.
 • Būtina patvirtinti tapatybę. Tai padaryti galite pervesdami 0,01 EUR mokestį į nurodytą banko sąskaitą. Taip įrodysite, kad sąskaita, į kurią bus vedami pinigai, Jūsų.
 • Galiausiai laukite atsakymo, kuris dažniausiai klientą pasiekia per valandą. Jeigu prašymas bus patvirtintas – pinigai dažniausiai pasiekia sąskaitą per kelias valandas.

Žingsniai labai paprasti, tad net ir retai internetu besinaudojantys asmenys lengvai perpranta sistemą. Visgi, jeigu iškilo problemų prašant paskolos – rekomenduojame susisiekti su įmonės finansininkais bei vadybininkais nurodytu telefonu.

Protinga paskola – atsakingai paskolas teikianti kompanija. Ji orientuojasi į atsakingus bei savo galimybes įvertinančius asmenis. Jeigu planuojate pasiskolinti – siūloma įvertinti šiuos aspektus.

Ar būsite pajėgus paskolą grąžinti? Daugelis žmonių skolinasi labai impulsyviai, kadangi atrodo, kad finansinės problemos yra šiandienos problema, o ryt viskas bus gerai. Deja, ne visada viskas klostosi pagal planą, tad reikia realiai įvertinti, ar būsite mokus rytoj?

Ar pasirenkamos paskolos dydis atitinka Jūsų poreikius? Galbūt skolinatės gerai neapgalvojus, ar paskola Jums nėra per didelė, arba per maža. Jeigu jau skolinatės ir esate pasiruošęs mokėti palūkanas – pasirinkite Jums tobuliausią paskolą.

Ar paskolos grąžinimo laiko tarpas yra optimalus? Kaip ir pirmos taisyklės metu – būtina apsiskaičiuoti, ar sugebėsite grąžinti paskolą. Jeigu nesate tikras – geriau jau imti ilgesnį grąžinimo laiko tarpą. Ir tebūnie palūkanos bus kiek brangesnės. Dėl kelių eurų nepralošite, o leisite sau ramiai paskolą grąžinti.

Ar neturite aktyvių skolų, kurias pirmiausia reikia grąžinti prieš skolintis? Nemeluokite ne tik kitiems, tačiau ir sau. Jeigu jau turite skolų – geriau neklimpti dar giliau.

 

Protinga paskola – protingiems skolininkams!

Protingapaskola.lt siūlo skolintis protingai ir tik apgalvojus savo galimybes sėkmingai grąžinti pinigus – priimti paskolos pasiūlymą. Detaliai perskaitykite sąlygas, kad žinotumėte, kokios yra Jūsų paskolos galimybės ir kaip sėkmingai grąžinti pasiimtą paskolą.

Protingapaskola.lt – protingas pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi be finansinių rūpesčių.

 • lt kreditą teikia labai laksčiomis sąlygomis, tad paskolą gauna beveik visi, kuriems reikia pinigų.
 • Siūloma pasiskolinti tiek labai mažą, tiek labai didelę pinigų sumą, kuri leis patenkinti savo poreikius.

Protingapaskola.lt leis protingai įvertinti savo paskolos galimybes. Skolinkitės tik tokiu atveju, jeigu žinote, kad paskolą grąžinti nebus sunku. Kuo geriau įvertinsite savo galimybes – tuo ir grąžinimas bus paprastesnis.


Yra nebankinė įstaiga, turinti nusistovėjusią padėtį rinkoje. Daugelis klientų jau pasinaudojo bendrovės pasiūlymu. Kredito davėjas paskolos internetu moka atlyginimus. Žiniatinklyje galite rasti teigiamų atsiliepimų apie Klientai giria įstaigą už jos individualų požiūrį. Kreipimosi dėl darbo užmokesčio mokėjimo dienos procesas yra labai paprastas. Pinigai į banko sąskaitą gali patekti per kelias minutes nuo paraiškos išsiuntimo. Klientai, turintys teigiamą kreditingumą, gali nedelsdami tikėtis paskolos.Mažiausia paskolų, mokamų iki atlyginimo dienos, suma yra didžiausia -(nuolatiniams klientams). Grąžinimo laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 30 dienų. Žmonės, kurie skolinasi pirmą kartą, gali nemokamai pasiekti. specializuojasi suteikiant trumpalaikes paskolas, vadinamąsias pranašumas yra galimybė kreiptis dėl paskolos su einamąja paskola. Minusas – skolintojas tikrina skolininkų registrus.