pop kreditas

Kad ir kaip norėtume gyventi be pinigų, deja, gyvenimas taip sukasi, kad sunkiai pavyktų išgyventi bent mėnesį be reguliarių finansų. Kuomet pinigai kojinėje pasibaigia – tenka ieškoti būdų, kuriais gebėtume jas užpildyti. Greitasis kreditas – puiki galimybė. Pop kreditas – viena iš patraukliausių išeičių.

Popkreditas.lt apima pagrindines šias sąlygas:
1. Teikiama paskola nuo 50 iki 3 000 eurų.
2. Kredito grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 10 dienų iki 36 mėnesių.
3. Visada galima prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.
4. Siekiant pasinaudoti Pop Kredito teikiamomis paslaugomis nereikalingas užstatas ar laiduotojas, kuris gali patvirtinti kad pinigus grąžinsite laiku. Kita vertus, skolininkas privalo dirbti ir gauti pastovias pajamas.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker47% - 75% gautipaskola

‼ Smulkieji kreditai suteikiami su 50 procentų nuolaida. Sekite naujienas bei akcijas, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugą.
Greitasis kreditas Pop Kreditas paskolas teikia tik tiems asmenims, kurie atitinka konkrečius reikalavimus. Jei neatitinkate vos vienos sąlygos arba atitinkate viską ne iki galo – kreipkitės individualiai. Kompanija stengiasi patenkinti visų klientų poreikius ir surasti nišas, kurios gebėtų apeiti taisykles.
• Pasiskolinti gali tik tas asmuo, kuris turi Lietuvos Respublikos pilietybę ir galiojanti asmens dokumentą.
• Asmuo negali būti ieškomas bet kokio pobūdžio institucijų.
• Oficialios kliento pajamos privalo siekti bent 300 eurų per mėnesį. Svarbu, kad jos būtų reguliarios.
• Jei norite pasiskolinti iš Pop Kredito – negalima turėti jokių kitų didelių finansinių įsipareigojimų. Negalima būti paėmus kredito kitose įmonėse. SVARBU: Pop Kreditas suteikia galimybę iš šios kompanijos vienu metu būti paėmus net iki 3 kreditų ‼

‼ Siekiant pasiskolinti privalu iš savo banko sąskaitos pervesti 0,01 ct mokestį, kuris įrodo, jog sąskaita kurią nurodėte – priklauso jums. Negalima nurodyti svetimo žmogaus sąskaitos. Tokiu atveju pasiskolinimo galimybė iškart yra atmetama.
Siekiant, kad viskas vyktų pagal jūsų planą labai svarbu detaliai susipažinti su smulkmenomis, kurios apipina paslaugas. Pop Kreditas – puikus pasirinkimas, jei tiksliai žinosite, kokių paslaugų jums reikia ir kokius pasiūlymus teikia kompanija.

• Nedirbantiems asmenims, studentams arba pensininkams – kreditas nesuteikiamas.
• Įprastai jei prašymas yra patenkinamas – kreditas gaunamas per 15 minučių. Jei jūsų prašymas yra atmestas – galite kreiptis į kompaniją ir pasidomėti kodėl?
• Pop Kreditas akcentuoja, kad paskolą visada galite grąžinti anksčiau. Tai labai vertintina ir rekomenduotina.
• Kompanija nesuteikia galimybės pasididinti pasiimti kredito. Tačiau visada galite pasiimti kitą.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Pop Kreditas – visada pasiruošęs patenkinti jūsų poreikius. Jei kyla kokie nors papildomi klausimai – kreipkitės į kompaniją ir gausite visus atsakymus. Juolab, jums bus paskirtas privatus finansininkas, kuris patars visais klausimais.