pinigine.lt

Piniginė.lt – tai greituosius kreditus teikianti kompanija, kuri visada pasiruošusi patenkinti net ir pačio išrankiausio kliento poreikius. Turite klausimų? Skambinkite.

Vos viena sms žinutė jums gali duoti reikiamą pinigų sumą.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Piniginė.lt skolina nuo 50 iki 3 000 eurų. Taigi, kompanija orientuota į nedidelius vartojimo kreditus. Pinigus grąžinti reikia per laiko tarpą, kuris apima nuo 10 dienų iki 36 mėnesių.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker39% - 75% pinigine kreditas

 

Tiesa, greitųjų kreditų kompanija Piniginė.lt paskolas teikia ne visiems. Klientas turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kuriuos yra nustačiusi firma.

  • Kreditai suteikiami tik tiems asmenims, kurių amžius varijuoja nuo 19-75 metų imtinai. Netelpantys į intervalą neturi galimybės gauti konkrečios pinigų sumos.
  • Pasiskolinti gali TIK Lietuvos Respublikos piliečiai be jokių išimčių.
  • Taip pat paskolas gali gauti tik tie, kurie gauna reguliarias pajamas iš darbovietės. Tai reiškia, kad socialinės pašalpos ir panašaus tipo pajamos nesiskaito ir asmuo neturi galimybės gauti pinigų, jeigu nedirba.
  • Piniginė.lt nereikalauja jokių dokumentų, kurie gebėtų įrodyti jūsų mokumą. Kompanija visus reikiamus dokumentus gaus pati. Tiesa, iškilus klausimams kreipsis į jus. Lygiai taip pat, jeigu jums yra kas nors neaišku – rekomenduojama paskambinti nurodytais telefonų numeriais ir klausti. Atsakymai bus suteikti efektyviai.

‼‼ Ši kompanija bene vienintelė Lietuvoje, kuri suteikia galimybė visiškai NEMOKAMAI atidėti pinigų grąžinimo terminą. Tai reiškia, kad jei matote, kad pinigų laiku atiduoti jums nepavyks, tokiu atveju galite laikotarpį prasitęsti.

Piniginė.lt labai dažnai siūlo įvairias akcijas ir naujienas, kurių metu galima gauti paskolas su kur kas mažesnėmis palūkanomis. Būtent todėl rekomenduojame užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir sekti informaciją, kuri jums gali būti reikšminga jei galvojate apie pasiskolinimo galimybes.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Piniginė.lt teikia trumpalaikius ir ilgalaikius vartojimo kreditus. Pastaruosius apipina skirtingos sąlygos, kurios gali nulemti, kuriuo kreditu planuojate pasinaudoti.

TRUMPASIS VAROTOJIMO KREDITAS. Tai paskola, kuri skolinama 30-ties dienų laikotarpiui. Pasibaigus laikotarpiui klientas privalo atiduoti visą pasiskolintą pinigų sumą kartu su nurodytomis palūkanomis.

ILGASIS VARTOJIMO KREDITAS. Tai paskola, kuri suteikiama nuo 2 iki 36 mėnesių laikotarpiu. Kreditą privalėsite grąžinti tam tikromis dienomis, kurios bus nurodytos. Visada galima pinigus atiduoti anksčiau. Dažniausiai taip pavyksta sutaupyti dalį palūkanų, taigi, tuo pačiu ir kur kas mažiau sumokėti už paslaugas.

Piniginė.lt turi LOJALUMO programą, kuri pasinaudoti mes jums rekomenduojame. Esant jos nariu galima gauti kur kas pigesnius kreditus. Už laiku grąžintus kreditus jums bus mokama premija, kurią vėliau galėsite išleisti kito pasiskolinimo metu. Taigi, tai galimybė sutaupyti tiems asmenims, kurie dažnai skolinasi.

Piniginė.lt – išspręsime visus jūsų finansinius sunkumus. Pasitikėkite mumis.