pegasuscredit

PegasusCredit – įvairaus pobūdžio paskolas siūlanti kompanija, kuri teikia pasiūlymus konkurencingomis kainomis. Jeigu turite finansinių problemų ir nežinote, kaip jas galima būtų išspręsti – PegasusCredit yra Jūsų paslaugoms.

 1. VARTOJIMO PASKOLA INTERNETU nuo 100 eur iki 5 000 eur / nuo 60 d. iki 1 800 d.
 2. VARTOJIMO KREDITAS nuo 100 iki 5 000 eur / nuo 60 d. iki 1 800 d.
 3. GREITA PASKOLA INTERNETU nuo 50 eur iki 500 eur / nuo 1 d. iki 30 d.

Akivaizdu, kad platus pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti tokį variantą, kuris konkrečiai labiausiai patenkintų jo individualius poreikius. Svarbiausia yra glaudžiai susipažinti su sąlygomis ir kiekvienu pasirinkimu, kad būtų paprasčiau nuspręsti, kuris jums labiausiai tinka. Būtent todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su PegasusCredit finansininkais, kurie Jums gali patarti ir rekomenduoti.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
notickerticker75% paskolos gavimas

Kiekvienas iš pasiskolinimo būdų yra apibrėžiamas konkrečiomis sąlygomis, kurios tinkamos tik tam tikram variantui.

Trumpalaikis kreditas privalo būti atiduodamas iki 30-ies dienų laiko tarpo. Kai tuo atveju ilgalaikis kreditas gali tęstis net iki 36 mėnesių. Svarbiausia, kad per laikotarpį visa pinigų sumą būtų atiduota iki galo. Tuo pačiu rekomenduojame kuo anksčiau atsiskaityti su kompanija.

! Nesvarbu, kokio pobūdžio paskola Jums yra reikalinga – PegasusCredit neprašo užstato arba laiduotojo, kuris turėtų tikrinti jūsų mokumą. Svarbiausia yra turėti darbą, kuris atneša pastovias pajamas.

! Norint pasiskolinti reikia sumokėti 1 EUR mokestį, kaip įrodymą, kad jūs naudojatės savo banko sąskaita. Pervesti būtina iš savo vardu atidarytos sąskaitos. Tuo pačiu pinigai taip pat pateks būtent į ją.

Grąžinti pinigus kompanijai galima ir iš kitos sąskaitos, tačiau būtina mokėjimo paskirtyje tiksliai nurodyti už kokį žmogų yra mokama.

! Jeigu pakeitėte kuriuos nors savo duomenis, pavyzdžiui, mobiliojo ryškio kortelę – nepamirškite numerio pakeisti ir internetinėje informacinėje sistemoje.

PegasusCredit – teikia labai daug skirtingo pasiskolinimo variantų ir būtent tai lemia šios kompanijos populiarumą. Svarbiausia įvertinti pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris jums atrodo labiausiai tenkinantis poreikius. PegasusCredit – geras pasirinkimas. Kodėl verta naudotis būtent šios kompanijos teikiamomis paslaugomis? Kadangi:

 1. Platus asortimentas visada leidžia pasirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą.
 2. Kompanijai nereikia užstato arba laiduotojo, kuris gali įrodyti jūsų mokumą.
 3. Užsiregistruoti sistemoje ir pasiskolinti yra labai paprasta ir greita.
 4. Prisijungę prie savo paskyros galite patogiai stebėti mokumą.
 5. Kompanija PegasusCredit skolina mažomis palūkanomis ir teikia labia daug akcijų, kurios skatina pasinaudoti galimybėmis.

Jeigu tik pavyks – paskolą pabandykite atiduoti kuo anksčiau. Dėlto mokestis nebus taikomas. Tuo pačiu, jeigu paskolos atidavimas jums atrodo kiek keblus – prasitęskite terminą. Tuo pačiu individualiai kreipkitės į kompaniją, kurioje dirbantys specialistai pasistengs, kad Jums būtų suteiktas geriausias prasitęsimo būdas kainos atžvilgiu.

Šiais laikais pritrūkus pinigų nereikia pergyventi, kadangi Jums pagalbos ranką gali ištiesti daug įvairiausių įmonių. Pegasuscredit.lt yra viena iš jų. Ji siūlo itin platų skirtingų kreditų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius galėtų pasirinkti labiausiai jam tinkamą paskolą.

 

Pegasuscredit.lt – galimybė gyventi paprasčiau.

 • Pirmas mokėjimas galimas tik po trijų mėnesių! Tai puiki galimybė gauti paskolą, išspręsti finansines problemas ir tik paskui pradėti pinigus grąžinti!
 • Jeigu Jums nepavyksta paskolos grąžinti laiku – tokiu atveju visada galite atidėti grąžinimo laiko tarpą!
 • lt teikia kelias skirtingas paskolos galimybes: vartojimo kreditas, vartojimo paskola, greitas kreditas.

Susitvarkyti su finansinėmis problemomis šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Kartu su Pegasuscredit.lt – visos galimybės yra Jūsų rankose.


Yra viena iš paskolų bendrovių, galinčių suteikti mums finansinę paramą. 2017 m. Ji buvo apdovanota kliento lauru, kuris patvirtina gerus atsiliepimus apie siūlomus produktus. turi teigiamą įvertinimą, nes teikia patikimą informaciją ir aiškiai nurodo visas išlaidas. paskolos imamos internetu atliekant tris paprastus veiksmus.  Didžiausia paskolos suma yra . Pirmą kartą galime kreiptis dėl, todėl verta būti lojaliais klientais ir tikėtis vis patrauklesnių sąlygų. Skolintojas veikia nuo . Ir dėl patrauklaus pasiūlymo greitai įgijo populiarumą. Koks yra pranašumas? Pirmoji nemokama paskola neabejotinai pritraukia klientų dėmesį. Atminkite, kad paskolos dėl atlyginimo galite kreiptis tik sulaukę 20 metų.  nuomonės rūpi klientų pasitenkinimas, kurie apie tai atsiliepia teigiamai. Skolintojas visada pateikia patikimą informaciją, aiškiai pateikdamas pasiūlymą ir sutarties sąlygas. Daugelis patenkintų klientų jau naudojosi jo paslaugomis, nesigailėdami dėl sprendimo.