Paskolų klubas –

teikia tarpusavio skolinimosi paslaugas, kurios padeda investuotojams ir paskolos ieškotojams surasti vieni kitus. Lietuvoje vis labiau populiarėja skolintis iš tautiečių, o ne kompanijų, tad tokios įmonės, kaip „Paskolų klubas“ užtikrina, kad pasiskolinimai bus legalūs ir patenkins abiejų pusių poreikius.

„Paskolų klubas“ suteikia galimybę pasiskolinti nuo 300 iki 20 000 eurų.

[loancomparison table=8]

Vartojimo kreditasPaskola automobiliuiRefinansavimasNuoroda
Palūkanos tik nuo 6%
Suma nuo 300 iki 20 000 Eur
1 – 84 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 6 %
Suma nuo 300 iki 20000 Eur
1 – 84 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 6 %
Suma nuo 100 iki 20000 Eur
1 – 84 mėn. laikotarpiui
kreditas
Investavimas į paskolasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
tickernono10%-34%

Šio tipo skolinimosi alternatyva Lietuvoje labai sparčiai plinta, kadangi suteikiamos galimybės gauti norimą paskolą kur kas lankstesnėmis sąlygomis ir tuo pačiu mažesnėmis palūkanomis. Skolininkai gali būti tikri, kad jų anonimiškumas yra garantuojamas. Niekas nesužinos, kad skolinotės, taigi galite būti tikri, kad ateityje nekils problemų su bankais, kurie nenoriai teikia paskolas kreditus kada ėmusiems asmenims.

Kas gali tapti investuotoju „Paskolų klube“? Tie, kurie atitinka šias sąlygas:

 1. Lietuvos Respublikos piliečiai;
 2. Pilnamečiai;
 3. Turi elektroninę bankininkystę arba mob. parašą.
 4. Turi galiojantį asmens tapatybės dokumentą.

Ką daryti norint tapti investuotojų?

 • Pirmiausia reikia užsiregistruoti sistemoje. Tam užtruksite vos kelias minutes.
 • Reikia atlikti savo asmenybės identifikavimo procesą.
 • Turite atsidaryti sąskaitą mūsų sistemoje ir nuspręsti, kokią pinigų sumą planuojate skolinti.
 • Įneškite tuos pinigus.
 • Ieškokite asmens, kurio prašymas jus tenkina.

Svarbiausia nepamiršti, kad „Paskolų klubas“ užtikrina saugumą ir jeigu skolinate – galite būti tikras, kad pinigus atiduoti pavyks.

Kiek galima paskolinti?

 • Vieno skolinimosi metu galima suteikti paskolą nuo 5 eur.
 • Maksimaliai vienam asmeniui galima finansuoti iki 500 eur ribos. Pinigai bus atiduodami maksimaliai per 12 mėnesių laiko tarpą.
 • Iš viso vienu metu maksimaliai galima finansuoti tiek paskolų, kurių bendra suma siekia 20 000 eur. Sistema nuolatos stebės, kad jūs tos ribos neviršytumėte.

Jeigu norite investuoti, tokiu atveju jums bus taikomas 1 procento mokestis nuo skolinamos sumos. Žinoma, palyginus su tuo, kiek pavyks uždirbti – tai labai mažas procentas.

Kodėl „Paskolų klubas“?

 1. Suteikiama labai patogi platforma ieškoti, kam galite finansuoti paskolas.
 2. Suteikiama labai patogi platforma, kurią užpildžius galite laukti, kol paskola Jums bus suteikiama.
 3. Nėra labai daug išskirtinų sąlygų, kas gali finansuoti arba pasiskolinti.
 4. Skolininko asmenvardžiai bus saugomi ir niekas nesužinos, kad jis naudojosi tokio tipo paslaugomis.
 5. Skolintis ir skolinti galima nuo labai minimalios iki didelės sumos.
 6. Skolinama patraukliomis palūkanomis. Tai vienas pigiausių pasirinkimų Lietuvoje.

Pasiskolinti dar niekada nebuvo taip paprasta. Įvertinkite savo finansų poreikį, pasižiūrėkite, ar būsite pajėgus pinigus atiduoti ir kreipkitės į „Paskolų klubą“, kur skolinimosi galimybės yra plačios ir priimtinos daugeliui. Vos per vieną dieną Jūsų paskolos prašymas bus patenkinamas.

Išspręskite savo finansines problemas greitai ir kokybiškai.

Paskolos gavimas yra labai paprastas, tačiau tas asmuo, kuris skolinasi, taip pat turi atlikti namų darbus. Labai svarbu įvertinti savo pinigų grąžinimo galimybes, apsiskaičiuoti, kokia paskolos gavimo alternatyva labiausiai tinka ir kaip pasiskolinus tinkamai ir be jokių problemų grąžinti.

Paskolų klubo – skolinimasis pasikeitė. Jis palengvėjo.

 • lt suteikia galimybę ne tik pasiskolinti, tačiau ir paskolinti. Tai puiki galimybė uždirbti tiems, kurie nori gauti pinigų nieko nedarant.
 • Siūlomas skirtingo tipo kreditas kiekvienam pagal poreikius bei galimybes: refinansavimas, ilgalaikės paskolos, vartojimo kreditas ir taip toliau.

Paskolų klubas  – greitas ir paprastas gūdas susitvarkyti su finansinėmis problemomis, kurios Jums nedavė ramybės. Nuo šiol skolintis yra taip paprasta!

E-paskolos nuomonė apie Paskolų klubą

Neabejotinai paskolų klubas yra vienas iš pagrindinių žaidėjų tarpusavio skolinimo rinkoje.  Velgi nėra pabrėžti skirtumai tarp paskolų tipų, neaišku kuo skiriasi automobilio paskola nuo paprastos paskolos, nes nei vienu nei kitu atveju, nereikia užstato ar pradinio įnašo. O kas jei paskolą pasiimta automobiliui išleisiu pramogoms?

Kaip jau ne kartą yra rašyta, tarpusavio skolinimas turi savų minusų ir pliusų, tas pats galioja ir paskolų klubui. Minusai tokio skolinimo yra kad, pinigus negausite taip greitai ir reiks laukti sufinansavimo, reikės griežtai laikytis grafiko, negalima atidėti ar pigiau grąžinti paskolos, reikės mokėti administravimo mokesčius.  Pliusas yra žinomą – žemesnė paskolos kaina, kuria galima gauti. Taip kad, jeigu ypatingai neskubate ir turite gerą kredito istorija pasiskolinti per paskolų klubą tikrai verta.

Kontaktai:

Telefonas: 870080075

El. paštas: info@paskoluklubas.lt

Adresas: Verkių g. 25C, Vilnius