Greitųjų kreditų ir vartojimo paskolų palyginimas

Besirenkant paskolą, labai svarbu tinkamai įvertinti siūlomas sąlygas ir keliamus reikalavimus. Šiandien kreditų rinkoje gausu žaidėjų, todėl daugelis ieško savo klientų rato ir siūlo įvairias akcijas bei nuolaidas.  [loancomparison]

*Atsižvelgiant į kredito bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos negu pateikta lentelėje.

—————————————————————————————————————————————————————————

Juk vieniems klientams aktualios pigiausios paskolos, kitiems pirma paskola nemokamai, tretiems ilgesnis kredito atidavimo laikas, o dar kitiems reikalinga paskola be užstato. Gera naujiena – kiekvienam yra platus pasirinkimas.

Mūsų svetainėje rasite ilgą sąrašą kreditorių ir dažnai atnaujinamą jų teikiamų paslaugų akcijų sąrašą. Juk pirma paskola nemokamai šiandien gali būti teikiama vieno, o rytoj jau kito kreditoriaus. Rinkoje pokyčiai labai greiti, tad ir pigiausia paskola vieną dieną yra vienoje, o kitą dieną – kitoje įmonėje. Su naujausiomis akcijomis galite susipažinti patys ir nuspręsti, kokia paskola Jums reikalinga bei kokios paskolų akcijos sąlygos yra Jums priimtinos.

Finansiniai paskolų palyginimo rodikliai

Lyginant kreditorių pasiūlymus jums bus pateikti rodikliai su tam tikrai skaičiais. Šie rodikliai yra standartizuoti finansiniai rodikliai, kuriais įmanoma palyginti paskolos kainą.

BVKK Bendra vartojimo kredito kaina – tai absoliuti pinigų suma, mokama paskolos davėjui už naudojimąsi paskola per visą sutarties laikotarpį (ją sudaro palūkanos ir visi kiti su vartojimo paskola susiję mokesčiai). Pvz. pasiskolinote 1000 eurų metams su 10 procentų fiksuotomis metinėmis palūkanomis, be kitų mokesčių, tad po metų turėsite gražinti 1100 eurų, taigi BVKK yra 100.

BKKMN – Bendros kredito kainos metinė norma – tai bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta procentine išraiška. Šis rodiklis labiausiai tinkamas palyginti skirtingus pasiūlymus, nes kreditoriai taiko skirtingą kainodarą, kurioje skiriasi metinė palūkanų norma bei, sutarties administravimo mokesčiai. Pvz. Kreditorius A siūlo metams pasiskolinti 1000 su 10 procentų fiksuota metine palūkanų norma, be jokių papildomų mokesčių – tada BKKMN yra lygus 10%, Kreditorius B metams suteikia beprocentinę 1000 eurų paskola su 100 eurų  paskolos administravimo mokesčiu, tad velgi gauname kad BKKMN yra 10%. Abiejų kreditorių sąlygos yra skirtingos, bet finansiškai pasiūlymai yra vienodi.

BVKGMS – Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – tai bendros paskolos sumos ir bendros paskolos kainos suma, t. y. pinigai, kuriuos pasiskolinote ir turėsite grąžinti, ir visi mokesčiai, kuriuos sumokėsite kreditoriui už suteiktą kreditą. Pvz. Pasiskolinome metams 1000 eurų su 5 procentų palūkanomis su 5% sutarties sudarymo mokesčiu, po metų turėsime atiduoti 1100 eurų – ši suma ir bus BVKGMS.

MPN – Metinė palūkanų norma  – procentinė palūkanų išraiška, išreikšta fiksuotu arba kintamu procentų dydžiu, kasmet taikomu išmokėtai vartojimo kredito daliai. Pvz. 1000 eurų pasiskolinome mėnesiui su 2 procentų fiksuota palūkanų norma – tad, jei skolintumėmes metams – MPN butu lygi – 24 procentams. Šis rodiklis yra pravartus kai palyginami paskolos pasiūlymai yra skirtingų intervalų.

Lietuvos centrinis bankas įpareigoja visus kreditorius teikti pasiūlymus vartotojams ir nurodyti šias metrikas juose. Tai visu pirma daroma, kad galima būtų palyginti skirtingų paskolų teikėjų pasiūlymus, ir kad nebūtų įmanoma paslėpti visokių gudrių mokestėlių, kuriuos neįvertines vartotojas gali pasirinkti sau ne patį geriausią pasiūlymą. Taigi matome, kad palyginimui reikėtų vertinti gautą pasiūlymą kompleksiškai, atsižvelgiant į palūkanų normas, mokesčius ir lyginant šiuos rodiklius su kitais paskolų pasiūlymais.

Kas dar svarbu lyginant paskolas?

Paskolas palyginti galima ne tik pagal finansinius rodiklius, nors neabejotinai – jie yra svarbiausi sprendžiant apie paskolos pasiūlymo patrauklumą. Paskolas galima lyginti atsižvelgus į kokias laikinas akcijas kompanijos siūlo. Kai kurios siūlomos tik lojaliems klientams, tad reiktų atsižvelgti į tai, ar nebertėtų pasiimti kredito kompanijoje turinčioje lojalumo programą. Žemiau išvardinti privalumai gali būti taikomi tiek pirmą kartą besiskolinantiems tiek lojaliems klientams.

Nuolaida kredito palūkanoms. Viena populiariausių akcijų pastaruoju metu, ieškant pigiausio kredito – nuolaida palūkanoms. Kai kurie kreditoriai teikia 10, kiti 15, o treti net ir visų 50 procentų nuolaidą palūkanoms. Šios kreditų akcijos – patrauklus variantas skolinantis nedidelę sumą pinigų trumpam laikui. Tik pagalvokite, galite gauti pinigus greitai ir nereikės permokėti didelių pinigų.

vartojimo kreditu palyginimas

paskolu palyginimas

Pirmas kreditas nemokamas. Dar viena labai populiari akcija smulkiųjų kredito bendrovių tarpe – pirma paskola nemokama. Tai iš tiesų naudinga paslauga kai skolinatės pirmą kartą. Jūs gaunate pinigėlius greitai ir patogiai, o už juos nereikia sumokėti jokių palūkanų. Kitaip sakant – tai tarsi skolintis iš draugo, tik nereikia paaukoti draugystės. Dažnas žmogus prisibijo arba jaučiasi nejaukiai kalbėdamas apie savo finansinius sunkumus. Todėl žmonės vengia apie tai užsiminti draugams ir pažįstamiems. Greitujų paskolų bendrovės – puiki pagalba tokiems žmonėms, nes suteikia kreditą neklausinėdamos, kam ir kodėl jis reikalingas. O dabar jis dar gali būti suteiktas nesumokant jokių papildomų mokesčių.

Mokėjimo atidėjimas. Statistika rodo, kad vis daugiau žmonių mieliau renkasi smulkiojo kreditavimo bendrovių nei bankų paslaugas. Kreditoriai lengviau taikosi prie klientų, įvertina jų norus ir prisideda prie svajonių išsipildymo. Štai prie to prisideda teikiamos paskolų akcijos būdu – kredito atidėjimas. Taip jau būna, kad ne viskas gyvenime eina pagal planą. Todėl kartais pigiausios paskolos paėmimas gali tapti našta, jei ilgą laiką neatsiranda pajamų šaltinis. Dabar galite net 3 mėnesiams atidėti įnašo mokėjimą ir ramiai jaustis. Kreditavimo bendrovės rūpinasi ne tik finansine Jūsų padėtimi, bet ir gera savijauta, todėl siūlo akciją, kur tikrai pakels nuotaiką ištikus bėdai.

vartojimo paskolų palyginimas

greitų kreditų palyginimas

Nuolaidos nuolatiniams klientams. Geras aptarnavimas visuomet vilioja vėl ir vėl grįžti pas tą patį paslaugų tiekėją. Kol kai kurie žmonės bando įsipareigoti kone visiems kreditoriams Lietuvoje, yra tokių, kurie ieško lojalių ir patikimų klientų. Šiuolaikinėje vartotojiškoje visuomenėje verslas privalo ugdyti glaudžius santykius su klientais ir kurti pasitikėjimą. Finansinės paslaugos ir pigios paskolos – ne išimtis. Todėl tokioms įmonėms klientai, kurie ieško, kur suteikiama pirma paskola nemokamai, ne tokie aktualūs. Jiems norisi sukurti nuolatinių klientų sąrašą. Tokiems kreditoriai pasiruošę taikyti nuolaidas ir išskirtines sąlygas. Kas gi nenori jaustis išskirtiniu, kam gi nepatinka gauti specialiai jam pritaikytas sąlygas.

Dovanos pavyzdingiems. Dažnai  kreditų bendrovės kaltinamos neatsakingu skolinimosi principu. Tačiau iš tiesų kreditoriai teigia visaip kaip bandantys klientus atvesti į doros kelią ir šviesti juos apie atsakingą skolinimąsi. Vienas būdų – naujausia akcija, kuri skelbia, jog visiems klientams, grąžinusiems kreditą laiku, dovanojama dovana. Nesvarbu, ar buvo paimtas pirmas kreditas nemokamai, ar pats pigiausias kreditas šioje įmonėje – laikų jį grąžinus, sulauksite dovanos. Ko gero, visi mėgsta dovanas. Todėl sunku net susilaikyti prieš tokią akciją.

Ilgalaikiams įsipareigojimams. Dar vienas būdas užmegzti santykius su klientais ir išmokyti juos pasitikėjimo – galimybė jiems likti ilgalaikiais klientais. Pigios paskolos ir pigiausi kreditai dažnai mėgstami todėl, kad tai greita ir trumpalaikė pagalba. Tačiau paskolų bendrovės vis labiau plečiasi ir rinkoje nori įsitvirtinti kartu ir kaip patikimi paskolų tiekėjai. Todėl neseniai pasirodė naujos paskolų akcijos – ilgalaikės paskolos. Kai kurios bendrovės vertina tokią perspektyvą ir šioms paskoloms taiko itin palankias sąlygas. Tai puiki proga išbandyti kreditorių, gauti pinigus greitai ir užtikrintai bei sutaupyti. Juk bankuose ilgalaikiai įsipareigojimai tikrai nėra pigiausios paskolos. Tuo tarpu smulkiojo kreditavimo bendrovė gali suteikti ir didelę, ir pigią pinigų sumą, ir ilgam laikotarpiui.

Kartu skolinkis daugiau. Kartais nutinka taip, kad gyvenimas prispiria ir pasiskolinti tenka daugiau nei įmanoma. Tačiau kreditoriai dažnai tokiais atvejais sako griežtą ne. Tik ne savo klientais besirūpinančios smulkiojo kreditavimo bendrovės. Pas jas ne tik pigios paskolos, o kreditas nemokamai, bet ir galimybė pasiskolinti didesnę sumą pinigų. Jei nutiko taip, kad Jums reikalinga didesnė pinigų sumą, o Jūsų pajamos neleidžia tokio paimti, kreditorius siūlo pagalba – pasikvieskite bendraskolininką. Tai puikios paskolų akcijos pavyzdys. Tai bus laiduotojas, kuris su Jumis kartu pasirašys pigiausios paskolos sutartį. Išlošia visos pusės ir visi lieka patenkinti, nes Jūs gaunate galimybę pasiskolinti reikalingą pinigų sumą ir įveikti finansinius sunkumus, o kreditorius gali būti tikras, kad pinigai jį pasieks po sutarto laiko.

Paskola be užstato. Dar viena populiari paslauga ir paskolų akcijos šiuo metu, kurią teikia nemaža dalis greitųjų kreditų – pigios vartojimo paskolos be užstato. Tai panaši paslauga kaip ir pirma paskola nemokamai, tik čia Jūs turite dar daugiau galimybių. Komerciniai bankai jokiu būdu nesutinka skolinti nemokiems ar jau skolingiems klientams, tuo tarpu smulkiojo kreditavimo bendrovės rūpinasi, kad galėtumėte išpildyti svajones ir gyventi taip, kaip Jums atrodo geriausia. Todėl kreditas be užstato gali būti Jums suteiktas sudėtingu gyvenimo etapu. Taip jau nutinka, kad praradus darbą neišeina ir pragyventi, sumokėti mokesčių ar padengti turimas skolas. Todėl kreditavimo bendrovės pasiryžusios padėti. Jums tereikia užpildyti anketą internetu, nusiųsti SMS žinutę ar bent jau susisiekti su kreditoriumi. Greitas kreditas greitai bus Jūsų. Sutartį pasirašius pinigėlius sąskaitoje pamatysite po keliolikos minučių ir finansinių sunkumų kaip nebūta. Nesivaržykite dėl kainos, mėgaukitės gyvenimu čia ir dabar!