paskolostau.lt

Kad gyvenimas būtų lengvesnis, siūlome pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis. Neteisingai manoma, kad juos renkasi tik tie žmonės, kurie sunkiai išgyvena su turimais finansais. Išties, daugelis naudojasi kreditais, kad galėtų patenkinti savo poreikius. PaskolosTau.lt – viena iš puikiai Lietuvoje pažįstamų kompanijų, kuri stengiasi padėti išspręsti iškilusias problemas.

 

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% gautipaskola

PaskolosTau.lt, kaip ir didžioji dalis kitų kreditus teikiančių kompanijų, paskolas suteikia tik tiems asmenims, kurie atitinka konkrečias sąlygas. Ši kompanija iškelia būtent šias:

Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo turintis leidimą nuolatinai gyventi Lietuvoje.

Dirbantis arba asmuo, kuris gauna kitokio pobūdžio pastovias pajamas.

Neturi nepadengtų skolų ir nėra pasiėmęs skolinimosi metu kito kredito.

Turi asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke.


! PaskolosTau.lt suteikia greitojo kredito pasiskolinimo galimybę nereikalaudamos užstato ar laiduotojo. Atsakingai pažiūrėkite į kompaniją, kuri jumis pasitiki.

! Nenustebkite pamatęs, kad nusprendus pasiskolinti reikės pervesti kompanijai vienkartinį 0,01 ct mokestį. Viskas daroma siekiant, kad būtų patikrinama, ar skolinatės ir pinigus gausite tikrai į savo sąskaitą. Būtent todėl verta pabrėžti, kad asmuo 0,01 ct mokesčio NEGALI pervesti iš kito asmens sąskaitos. Skolininkas turi turėti nuosavą el. paštą, sąskaitą ir mobiliojo telefono numerį. Kitu atveju paskola nebus suteikiama.

 

PaskolosTau.lt suteikia kredito gavimo galimybę naudojantis internetu. Keliaudami mini žingsnelių pagalba nesunkiai gausite reikiamą kreditą. Svarbiausia, kad įmonės puslapyje yra skaičiuoklė, kuri gali tiksliai parodyti, kiek pasiskolinate ir kokią pinigų sumą reikės grąžinti per tam tikrą laiko tarpą. Taip labai patogiai galite patikrinti, ar pasiūlymas jus tenkina ir kokį pinigų grąžinimo laiko tarpą yra geriausia pasirinkti.

Kreditą internetu galite gauti keliaudami šiais žingsneliais:

  1. Užsiregistruokite kompanijos oficialiame puslapyje.
  2. Prisijunkite prie sistemos gautais duomenimis.
  3. Pasirinkite, kokią sumą norite pasiskolinti ir per kokį laiko tarpą planuojate grąžinti.
  4. Patvirtinkite sąlygas ir laukite, kol bus pranešta, ar jūsų prašymas bus patenkintas.

! Patenkinus asmens prašymą įprastai pinigai gavėjo sąskaitą pasiekia per 15 minučių. Jei pinigų negaunate – kreipkitės į kompaniją ir tiksliai susižinokite, kodėl nebuvo patenkintas Jūsų prašymas.

Maksimali pinigų suma 1460 Eur. Pasiskolinti minimaliai galima atsižvelgiant į jūsų poreikius. Tuo pačiu galite nesunkiai reguliuoti pinigų grąžinimo laiko tarpą. Žinoma, kuo skubiau grąžinsite, tuo mažesnės palūkanos ir tuo pačiu mažiau permokėsite.

PaskolosTau.lt akcentuoja, kad labai svarbu nuolatos komunikuoti su kompanijos atstovais. Jei iškyla kokios nors problemos, jie pasistengs atrasti atsakymus į visus jums iškilusius klausimus. Tuo pačiu, kompromiso radimas palengvins gyvenimą tiek jums, tiek jiems.

Kadangi paėmęs paskolą turėsite savo prisijungimo duomenis, kurie suteikia galimybę pasižiūrėti į esama situaciją – pasistenkite būti atsakingas klientas.

Paskolos gavimas gali išspręsti dideles problemas. Tačiau tuo pačiu jis gali sukelti kitas, tad prieš skolinantis kiekvienas asmuo privalo įvertinti, ar jis bus pajėgus pinigus grąžinti. Kuo daugiau žinosite, tuo paskolą bus paprasčiau grąžinti ir pats skolinimasis bus sėkmingas!

 

Paskolostau.lt – kad gyvenimas būtų lengvesnis.

 

  • Garantuojamas konfidencialumas, tad klientai gali būti tikri, kad jų asmeniniai duomenys niekur “neišeis”.
  • Reguliariai siūlomos akcijos, kurios leidžia pasiskolinti kur kas mažesnėmis palūkanomis nei įprastai.

 

PaskolosTau.lt – tiems, kurie nori gyventi be finansinių problemų. Jeigu trūksta pinigų – žinote kur kreiptis!