paskolos jums

 

Pritrūkote pinigų, tačiau nežinote iš kur jų gauti, kad netektų atitikti labai daug sudėtingų reikalavimų? Paskolos Jums – geriausias ir daugeliui paprasčiausiai prieinamas pasirinkimas. Siekiant, kad paskolos gavimas būtų greitas ir sėkmingas procesas – rekomenduojame susipažinti su pagrindinėmis gavimo sąlygomis.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonono75% gauti kreditą

Norint gauti paskolą reikia atitikti šiuos reikalavimus:

 • Asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis.
 • Gauti paskolą gali tik vyresnis nei 21-erių (įskaitant) metų asmuo.
 • Žmogus negali turėti jokių nepadengtų skolų.
 • Skolininkas privalo turėti pastovų darbą.
 • Žinoma, reikalinga ir tvarkinga mokėjimo istorija.

! Jeigu neatitinkate kurios nors iš sąlygų, tačiau vistiek labai norite pasiskolinti, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis individualiai. Paskolos Jums yra lanksti įmonė, taigi įvertina kiekvieno kliento norą ir stengiasi pateikti patrauklų pasiūlymą.

! Egzistuoja vienkartinis registracijos mokestis, kurio suma siekia 0,01 EUR. Jis reikalingas, kad būtų patvirtinta, kad sąskaitą yra Jūsų.

Šiame puslapyje labai patogiai surašyta, kokią pinigų sumą pasiskolinus – kokią teks grąžinti. Daugelis žmonių nemoka tiksliai apsiskaičiuoti – kiek teks grąžinti, kokios yra palūkanos. Patogi lentelė suteikia galimybę lengviau planuoti finansus, kadangi matyti – kiek tiksliai permokėsite.

Siekiant gauti paskolą iš Paskolos Jums – reikia pateikti šią informaciją:

 1. Būtina nurodyti savo asmens kodą.
 2. Taip pat reikia nurodyti elektroninį pašto adresą į kurį bus siunčiama visa reikalinga informacija.
 3. Būtina nurodyti ir deklaruotos gyvenamosios vietos adresą.
 4. Taip pat reikia turėti ir aktyvų mobiliojo telefono numerį.
 5. Norint pasiskolinti iš Paskolos Jums reikia nurodyti ir darbo vietos adresą, užimamas pareigas.
 6. Galiausiai, svarbu nurodyti asmeninę sąskaitą į kurią gausite paskolą.

Jokiu būdu neveskite neteisingos informacijos, kadangi atsakingi asmenys turi teisę patikrinti, ar duomenys nurodėte tiksliai. Radus neatitikimų įmonės atstovai turi teisę kreiptis į teisėsaugą. Ypač tokiu atveju, jeigu nurodėte kitų asmenų duomenis.

Kadangi nereikia atitikti daug sąlygų – dažniausiai kreditai sėkmingai suteikiami. Visgi, jeigu atitikote visas sąlygas, tačiau kredito negavote, taip galėjo įvykti dėl ryšio sutrikimų arba trečiųjų asmenų kaltės. Rekomenduojame kuo skubiau susisiekti su įmone ir informuoti apie problemas. Tiesa, paskolos suteikiamos tik darbo dienomis ir darbo valandomis (I-V nuo 9 iki 17 val.).

Pritrūkus pinigų nepergyvenkite, kadangi paskolinti šiuo metu siūlo labai daug kreditus bei paskolas teikiančių įmonių. Svarbiausia kuo detaliau susipažinti su jų pateikiamais pasiūlymais, kad ne tik skolinimasis, tačiau ir grąžinimas būtų paprastas ir greitas.

 

PaskolosJums.lt – greita ir paprasta išspręsti savo finansines problemas!

 

 • Reguliariai skolinantis ir tvarkingai grąžinant pinigus tapsite lojaliu klientu ir kitą kartą gauti paskolą galėsite kur kas mažesnėmis palūkanomis!
 • Kuo trumpesnis paskolos grąžinimo laiko tarpas – tuo mažesnės palūkanos. Įvertinkite savo galimybes grąžinti paskolą greičiau.

 

Gyvenimas be finansinių problemų yra kur kas paprastesnis. Paskolosjums.lt padės išvengti pinigų skaičiavimo kiekvieną kartą nuėjus į parduotuvę. Leiskite sau gyventi.

Skola nebus baisi, jeigu būsite skolingas tiems, kuriems rūpite. Skolometras.lt nuoširdžiai vertina kiekvieno kliento norą išspręsti savo finansines problemas! Atsakingas skolinimasis garantuoja ir atsakingą grąžinimą!

 

Skolometras.lt – refinansuotojų paslaugos, kurios padės išspręsti iškilusias finansines problemas.

 

 • lt teikia pigiausias refinansavimo paslaugas. Įvairių akcijų metu galima pasiskolinti dar pigiau!
 • Kai nepavyksta paskolos grąžinti laiku – lt nebaus, o leis prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.

 

Sutaupykite savo laiko. Užsisakyti naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie naujausias akcijas bei pasiūlymus.