paskolos ltPaskolos.lt

itin populiari greitųjų vartojimo kreditų kompanija, kuri teikia vartojimo paskolas paskolas be užstato, autokreditus ir paskolas su nekilnojamojo turto užstatu iki 100000 eurų iki 30 metų laikotarpiui.

[loancomparison table=14]

Vartojimo paskolaPaskola automobiliuiPaskola su NT užstatuPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
MPN nuo 20 %
Suma nuo 300 iki 5 000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
0,04% dienos administravimo mokestis
Suma nuo 300 iki 10000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Nereikia Kasko ir pradinio įnašo
Palūkanos tik nuo 5,9 %
Suma nuo 100 iki 100000 Eur
iki 30 metų laikotarpiui
14% - 75% kredito gavimas

Pasinaudoti kompanijos teikiamomis paslaugomis verta, kadangi:

 1. Skolinama suma nuo 500 iki 100 000 EUR, priklausomai nuo jūsų amžiaus, laikotarpio ir paskolos garantavimo.
 2. Pirmas kreditas iki 1000 eurų iki 12 mėn. laikotarpiui – nemokamas!
 3. Iki 10000 EUR paskolinama visiškai be jokio užstato ir remiamasi vien tik į kliento pajamas, kurį reglamentuoja lietuvos vartojimo kredito istatymas.
 4. Krdito atostogos iki 6 mėnesių.
 5. Suteikiamos pačios įvairiausios paskolos grąžinimo galimybės.
 6. Teikiamos palūkanos visada atsižvelgia į konkurentų pasiūlymus. Stengiamasi juos pranokti ir suteikti pigesnes pasiskolinimo galimybes!
 7. Teikiamos pirkimo išsimokėjimo paslaugos.

Pasiskolinimo galimybės labai plačios. Visgi, įmonė yra pateikusi tam tikrus kriterijus, kuriuos atitikus galima gauti norimą paskolą. Jei jūsų prašymas nėra patenkinamas – galite kreiptis individualiai į kompaniją ir bus surastas labiausiai jums tinkantis sprendimas, galbūt kitoje įmonės valdojome įmonėje.

 1. Asmuo PRIVALO būti ne jaunesnis nei 24 metų LR pilietis.
 2. Klientas turi turėti nepriekaištingą kreditingumo istoriją.
 3. Asmuo privalo turėti reguliarias pajamas atnešantį darbą arba užstatą, kuris patvirtintų pinigų grąžinimą.
 4. Asmuo turi turėti veikiančią mobiliojo ryšio priemonę, elektroninį paštą ir banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos komerciniame banke.

DĖMESIO! PASKOLOS.LT skolina net ir tokiu atveju, jei asmuo tuo pačiu metu yra pasiėmęs kreditą iš kitos paskolas teikiančios kompanijos. Paprasčiausiai bus įvertinamas asmens mokumas ir jo galimybės pasiskolinti iš PASKOLOS.LT.

Įvairaus pobūdžio kreditus teikianti kompanija suteikia galimybę sutartį nutraukti, jeigu yra praėję ne daugiau nei 14 dienų nuo pasirašymo dienos. Tokiu atveju visos sąlygos panaikinamos.

Paprastai atsakymas ateina iki 10-ties minučių. Bendrovė visada pasiruošusios Jums padėti. Tačiau ir Jūs privalote įvertinti savo galimybes pinigus grąžinti.

E-paskolos nuomonė apie Paskolos.lt

Kreditorių paskolos.lt valdo ta pati kompanija kaip ir smspinigai, tad tarp šių kompanijų yra nemažai panašumu. Akivaizdžiausi – tas pats puslapio dizainas, tokios pačios akcijos, vienoda kainodara. Visgi pasigilinus matosi, kad šių įmonių paslaugos yra orientuotos šiek tiek į kitokią auditoriją. Paskolos.lt teikia vartojimo paskolas vyresniems vartotojams, paslaugos taip pat orientuotos į rimtesnius poreikius, neakcentuojama greitojo kredito paslauga. Matosi kad, įmonės komunikacija yra tikrai aukštame lygyje, nes kiekviena paslauga yra gerai išdiferencijuota ir stengiamasi pabrėžti unikalius paslaugos privalumus. Taip pat įmonė komunikuoja, kad teikia, kadaise populiarią nemokamo kredito paslaugą. Ja pasinaudojus galima gauti iki 1000 eurų metams be palūkanų. Realybėje, žinoma jums tokios paskolos gali ir nesuteikti, nes turėsite būti itin idealus klientas, kad kompanija suteiktu jums tokį kreditą, tad tai greičiau yra komunikacinis triukas, kas kita vertus yra sveikintina. Labiausiai kompanijos paslaugas kompromituoja itin dažnas kredito kompanijų triukas siekiantis susimažinti deklaruojamą palūkanų normą, bet pasididinti pelningumą. Tai daroma labai paprastai – rašoma mažesnė palūkanų norma, bet taikomas dieninis sutarties administravimo mokestis kuris dažniausiai yra 0,04% nuo paskolos vartojimo dienai sumos. Taigi jeigu metams skolinates 1000 eurų su 15% MPN, be kitų mokesčių sumokėsite 1150 eurų, o jei dar bus taikomas administravimo mokestis sumokėsite 40 eurų daugiau, kas būtų lygu 19% MPN. Daug tai ar mažai – spręsti jums, reiktų tik paminėti, kad didieji bankai suteikia ilgalaikes paskolas net už 2% MPN.

Reziumuojant, paskolos.lt yra tikrai konkurencinga kreditų rinkos dalyvė, turinti aiškią viziją, išskirtinumus ir puikia komunikaciją, tad pasinaudoti šios įmonės paslaugomis tikrai verta.

Paskolos.lt kontaktai

Telefonas: 8 527 40040

El. paštas: info@paskolos.lt

Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius