paskolos.lt

Paskolos.lt – greitųjų vartojimo kreditų kompanija, kuri teikia paskolas atsižvelgdama į klientų norus ir galimybes.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų

Pasinaudoti Paskolos.lt kompanijos teikiamomis paslaugomis verta, kadangi:

 1. Skolinama suma nuo 50 iki 100 000 EUR!!!
 2. Iki 10000 EUR paskolinama visiškai be jokio užstato ir remiamasi vien tik į kliento pajamas.
 3. Suteikiamos pačios įvairiausios paskolos grąžinimo galimybės.
 4. Suteikiamos paskolos su užstatu (įkaičiant NT arba auto transporto priemonę).
 5. Teikiamos palūkanos visada atsižvelgia į konkurentų pasiūlymus. Stengiamasi juos pranokti ir suteikti pigesnes pasiskolinimo galimybes!

Paskolas teikianti kompanija PASKOLOS.LT teikia labai daug skirtingų pasiskolinimo būdų. Kiekvienas asmuo priklausomai nuo to, ar jis dirba ir kokį turtą yra sukaupęs gali pasiskolinti jam tinkamą kreditą:

GREITOJI PASKOLA nuo 100 iki 5000 EUR

VARTOJIMO PASKOLA nuo 500 iki 10 000 EUR

PASKOLA ĮKEIČIANT AUTOMOBILĮ nuo 500 EUR

PASKOLA ĮKEIČIANT NEKILNOJAMĄ TURTĄ nuo 1 000 EUR

Pasiskolinimo galimybės labai plačios. Visgi, PASKOLOS.LT yra pateikusios tam tikrus kriterijus, kuriuos atitikus galima gauti norimą paskolą. Jei jūsų prašymas nėra patenkinamas – galite kreiptis individualiai į kompaniją ir bus surastas labiausiai jums tinkantis sprendimas.

 1. Asmuo PRIVALO būti LR pilietis.
 2. Asmuo PRIVALO būti pilnametis pagal LR įstatymus (ne jaunesnis nei 18 metų).
 3. Klientas turi turėti švarią mokėjimo istoriją.
 4. Asmuo privalo turėti reguliarias pajamas atnešantį darbą arba užstatą, kuris patvirtintų pinigų grąžinimą.
 5. Asmuo turi turėti veikiančią mobiliojo ryšio priemonę, elektroninį paštą ir banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos komerciniame banke.

‼ PASKOLOS.LT siūlo gauti norimą kreditą vienu iš pasirinktu būdų:

 • Siųsti trumpąją SMS žinutę.
 • Užpildyti paraišką internetu.
 • Paskambinti telefonu.
 • Atvykti į kompanijos biurą.
 • Užpildyti paraišką spaudos kioskuose…

DĖMESIO! PASKOLOS.LT skolina net ir tokiu atveju, jei asmuo tuo pačiu metu yra pasiėmęs kreditą iš kitos paskolas teikiančios kompanijos. Paprasčiausiai bus įvertinamas asmens mokumas ir jo galimybės pasiskolinti iš PASKOLOS.LT.

Įvairaus pobūdžio kreditus teikianti kompanija suteikia galimybę sutartį nutraukti, jeigu yra praėję ne daugiau nei 14 dienų nuo pasirašymo dienos. Tokiu atveju visos sąlygos panaikinamos.

Kaip gauti kreditą?

 • Pirmiausia reikia užsiregistruoti tinklalapyje.
 • Turėti pastovių pajamų arba užstatą (NT arba auto).
 • Asmuo privalo būti pilnametis (jei skolinama su užstatu tuomet minimalus amžius 22 metai).
 • Reikia užpildyti paraišką internetu. Jei skolinatės ne pirmą kartą viską galite padaryti paprasčiausia sms žinute. Jūs jau būsite sistemoje.

Paprastai atsakymas ateina iki 10-ties minučių. PASKOLOS.LT visada pasiruošusios Jums padėti. Tačiau ir Jūs privalote įvertinti savo galimybes pinigus grąžinti.


Vienas iš skolintojų, teikiančių paslaugas ne bankininkystės sektoriuje, yra . Siūlo greitos paskolos iki atlyginimo, padengiančios netikėtas išlaidas. Turime iki 60 dienų jiems grąžinti, o tai neabejotinai yra šios nebankinio institucijos pranašumas. mėgaujasi teigiamais skolininkų atsiliepimais – klientai noriai grįžta į šios įmonės paslaugas. Skolinimasis  susideda iš 4 žingsnių ir yra labai paprastas – viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti reikiamą paskolos sumą ir paskolos dienų skaičių, užpildyti paraiškos formą, patikrinti savo duomenis ir laukti jūsų sprendimo. Savo pasiūlyme turi trumpalaikes paskolas – darbo užmokesčio dienos paskolas, kurių didžiausia pirmoji suma yra su grąžinimo galimybe iki 60 dienų, o ilgalaikė –  išsimokėtinai. yra populiarus skolintojas, žinantis ir suprantantis savo klientų poreikius, todėl jis gali garantuoti jiems palankų paskolos pasiūlymą.     Kaip ir visi pasiūlymai, šis taip pat turi savo privalumų ir trūkumų – verta paminėti, kad  jau siūlo paskolas vyresniems nei 18 metų žmonėms, tuo tarpu dėl to, kad vėlesnės paskolos yra individualiai pritaikytos klientui, apie tai sužinoti galite tik pateikiant paraiška