Laikai, kuomet norėdami pasiskolinti turėdavote bėgti pro visų savo kaimynų duris, o galbūt net skambinti draugams ar artimiesiems, jau seniai praeityje. Dabar, papuolus į finansinę bėdą ir pritrūkus šiek tiek pinigų, viskas ką reikia turėti tai kompiuteris, interneto prieiga bei elektroninės bankininkystės sąskaita.

Kaip gauti paskolą internetu?

Visas paskolos gavimo procesas iš tiesų yra itin paprastas, tačiau jei vis dar tiksliai nežinote ką daryti ir nuo ko pradėti, mes jums padėsime.

Paskolos internetu suteikiamos iš tiesų gana paprastai – tai užtruks vos keletą minučių. Jei jau esate skolinęsis anksčiau, apsisuksite dar greičiau. Tuo atveju, jei internetu skolinatės tik pirmą kartą, visų pirma jums reikės išsirinkti bendrovę, iš kurios norite pasiskolinti. Kaip tai padaryti? Principas gana paprastas, jums tereikia į “Google” paieškos sistemą suvesti raktažodžiu “Paskolos internetu” arba “Greitieji kreditai” ir prieš jus atsivers visa galybė įvairiausių bendrovių, kurios su malonumu paskolins reikiamą sumą pinigų reikiamam laiko tarpui. Patarimas iš praktinės pusės – neskubėkite ir nepulkite skolintis iš pirmos pasitaikiusios bendrovės. Bus daug geriau, jei iš pradžių atliksite mini tyrimą ir surasite sau palankiausią pasiūlymą. Nepamirškite, jog įvairios greitųjų kreditų kompanijos dažnai siūlo nuolaidas ir organizuoja akcijas, todėl galbūt norėsite jomis pasinaudoti.

Kai jau nuspręsite iš kur norite skolintis, jums reikės užsiregistruoti. Tai labai paprasta ir dažniausiai užtrunka vos keletą akimirkų. Į savo elektroninio pašto dėžutę gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją ir galėsite pradėti skolinimosi procesą.

Išsirinkę kiek pinigų ir kokiam laikotarpiui norite pasiskolinti, turėsite patvirtinti savo tapatybę ir iš nuosavos elektroninės bankininkystės sąskaitos kreditoriams pervesti vieną centą. Tai yra paskolų internetu minusas, kadangi dažnai žmonės, kurie pristinga pinigų ir nusprendžia pasiskolinti, savo sąskaitoje turi apvalų nulį ir negali pervesti net simbolinio tapatybės patvirtinimo mokesčio. Tad jei visiškai neturite pinigų, ieškokite greitųjų paskolų įmonės kuri teikia paskolas be jokio, net simbolinio, tapatybės patvirtinimo mokesčio.

Kuomet jums bus sėkmingai suteiktas kreditas, į savo el. bankininkystės sąskaitą akimirksniu gausite pinigus, o el. paštu bus atsiųsta kredito sutartis ir grąžinimo įmokų grafikas. Labai svarbu visas įmokas mokėti laiku, todėl rekomenduojame savo banke susikonfigūruoti tiesioginio debeto funkciją. Tokiu būdu kredito įmokos bus automatiškai nuskaičiuojamos iš jūsų sąskaitos atitinkamu laiku, todėl niekada nevėluosite susimokėti.