paskoliuko paskolos

Greitieji kreditai – vienas dažniausiai pasirenkamų finansinių sprendimų, kuris gali padėti išspręsti konkrečiu metu susiklosčiusias finansines problemas. Lietuvoje greitųjų kreditų kompanijų yra gana daug, tad ieškant tinkamiausio varianto svarbu tinkamai įvertinti pasirinkimo galimybes.

Paskoliukas – gal ne visiems puikiai pažįstama, tačiau tikrai labai kokybiškas paslaugas teikianti kompanija, kuri pasižymi jolalumu, sprendimų ieškojimu ir galimybe patenkinti kiekvieno kliento poreikį.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker12.17% - 75% gautipaskola

! Greitųjų kreditų kompanija Paskoliukas teikia kreditus nuo 100 iki 3 000 eurų.

Taigi, kreditas yra skirtas smulkiąjam vartojimui. Tuo pačiu įmonė yra lanksti ir akcentuoja, kad visada galima surasti abi puses tenkinantį variantą net ir tokiu atveju, jei jis nėra apibrėžtas sąlygose. Skambinkite nurodytais kompanijos numeriais ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija. ! Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja  iki 36 mėnesių. Tai vienas iš ilgiausių grąžinimo laikotarpių, tad jeigu Jums tai aktualu – įvertinkite privalumą. Būtina pabrėžti, kad Paskoliukas.lt paslaugomis gali pasinaudoti tik tie asmenys, kurie yra TIK Lietuvos Respublikos piliečiai ir kuriems yra daugiau nei 21-neri metai imtinai (šioje kompanijoje pilnametystė neturi reikšmės). Taip stengiamasi, kad žmonės žiūrėtų atsakingai į paskolas ir skolintųsi tik tokiu atveju, jai pinigų tikrai reikia.

Paskoliukas suteikia greitąjį kreditą tik tokiu atveju,

jei asmuo atitinka visas žemiau išvardintas sąlygas (jei kuri nors Jums trukdo gauti paskolą – kreipkitės į kompaniją, galbūt išimtine tvarka paskola Jums bus suteikta):

1. Asmuo yra Lietuvos Respublikos pilietis.

2. Yra dirbantis. Kitu atveju gauna bet kokio pobūdžio pastovias pajamas (kad ir soc.pašalpos).

3. Privalo turėti asmeninę sąskaitą bet kuriame LIETUVOS banke.

4. Turi elektroninė pašto adresą ir veikiančią mobiliąją kortelę (šiuo atveju galima pasiskolinti kito artimo žmogaus su kuriuo, pavyzdžiui, gyvenate).

5. Turi švarią mokėjimo istoriją. Tuo pačiu metu nėra pasiėmęs kredito iš tos pačios ar kitos kompanijos. Firma turi teisę patikrinti Jūsų duomenis, tad šiuo atveju geriau nesukčiauti. Bet koks nelegalus veiksmas kompanijos atžvilgiu yra tikrinamas naudojantis teisėsauga. Paskoliukas.lt nori padėti žmonėms, kurie turi finansinių problemų, tačiau ir pastarieji privalo atsakingai žiūrėti į suteikiamą galimybę. Jei nesate tikras, kad pinigus jums grąžinti pavyks – jokiu būdu nesiskolinkite. Kreditą užsisakyti galite pasinaudoję internetu. Nueikite į kompanijos puslapį, užpildykite formą (užsiregistruokite) ir vedamas paslaugų toliau priimkite atitinkamus sprendimus. Svarbiausia, kad nereikia pateikti jokių konkrečių dokumentų. Užtenka suvesti pagrindinius asmens ir kontaktinius duomenis ir pati kompanija patikrins jūsų gebėjimą skolintis. Paskoliukas – galimybė išspręsti finansines problemas. Svarbiausia, kad galimybės egzistuoja, tad žmonėms tereikia ja tinkamai priimti ir pasistengti pingius grąžinti laiku. Visada grąžinimo laiką galima prasitęsti, tačiau neverta papildomai investuoti į didesnes palūkanas.


Siūlo įvairius paskolų sprendimus, idealiai tinkamus tiems, kurie vertina patogumą ir greitumą skolinantis. Jei mūsų gyvenime ką tik atsirado netikėtų išlaidų,  gali būti puikus pasirinkimas. Bendrovės pavyzdinis produktas yra atlyginimas užmokesčio dieną be laužo. Kreipimasis dėl greitos paskolos mokėjimo dienos yra labai paprastas procesas – patikrinimas vyksta nereikia pervesti simbolinio cento turi nepriekaištingą reputaciją tarp klientų – skolininkai nori grįžti prie jos teikiamų paslaugų   Skolintojas specializuojasi paskolų, susijusių su atlyginimais, mokėjimo dieną – didžiausia įsipareigojimo suma yra  yra Lietuvos finansinės grupės  elementas  pasiūlymas turi savo privalumų ir trūkumų – neabejotinas pliusas yra siūlomos lojalumo programos, o neigiamas dalykas yra potencialaus kliento patikrinimas skolininkų duomenų bazėse. Pažangios paskolos apžvalgos  vis dar auga auganti patenkintų klientų grupė. Patogus paraiškos teikimo procesas ir nemokama pirmoji paskola skatina naujus žmones naudotis įmonės paslaugomis. Tie, kurie pasinaudojo pasiūlymais, mielai rekomenduoja tai savo draugams.