Paskoliukas –

Specializuojasi į greituosius kreditus ir vartojimo paskolas suteikiamas iki 3 metų  laikotarpiui.

Paskoliukas – gal ne visiems puikiai pažįstama, tačiau tikrai labai kokybiškas paslaugas teikianti kompanija, kuri pasižymi jolalumu, sprendimų ieškojimu ir galimybe patenkinti kiekvieno kliento poreikį.

Vartojimo paskolosPirmas mokėjimas po 2 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Palūkanos tik nuo 5,9 %
Suma nuo 100 iki 3000 Eur
3 – 36 mėn. laikotarpiui
tickerticker12.17% - 75% gautipaskola

Paskoliuko privalumai

Taigi, paskoliuko kreditas yra labiau skirtas smulkiąjam vartojimui. Tuo pačiu įmonė yra lanksti ir akcentuoja, kad visada galima surasti abi puses tenkinantį variantą net ir tokiu atveju, jei jis nėra apibrėžtas sąlygose. Skambinkite nurodytais kompanijos numeriais ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija. ! Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja  iki 36 mėnesių.   Būtina pabrėžti, kad Paskoliukas paslaugomis gali pasinaudoti tik tie asmenys, kurie yra TIK Lietuvos Respublikos piliečiai ir kuriems yra daugiau nei 21-neri metai imtinai (šioje kompanijoje pilnametystė neturi reikšmės). Taip stengiamasi, gali būti, kad žmonės žiūrėtų atsakingai į paskolas ir skolintųsi tik tokiu atveju, jei pinigų tikrai reikia.

Paskoliuko klubas

Šis klubas yra priemonė skirta stimuliuoti esamų klientų vartojimą, stengiantis labiau pažinti ir įsiklausyti į kliento poreikius. Paskoliuko klubo nariu galima tapti sėkmingai pasiskolinus per paskoliuką 5 kartus. Visi Paskoliuko klubo nariai gali mėgautis išskirtiniais pasiūlymais ir lankstesniu paskolos sumos bei grąžinimo terminų pasirinkimu. Tape nariu turėsite galimybę pirmos įmokos mokėjimo datą nukelti net iki 2 mėnesių. Taip pat naudotis specialiu gimtadienio nuolaidos kodu, galiojančiu 10 dienų nuo gimtadienio dienos.

Jeigu šiuo metu turite įsipareigojimų, tačiau norite ją pasididinti galite pasiskolinti papildomai. Atitikus kreditingumo rizikos vertinimo kriterijus, naujoji paskola padengs esamą, o lėšų skirtumas bus pervestas į Jūsų banko sąskaitą per 15 min.

Kam suteikiamos paskolos?

Paskoliukas suteikia greitąjį kreditą tik tokiu atveju,jei asmuo atitinka visas žemiau išvardintas sąlygas (jei kuri nors Jums trukdo gauti paskolą – kreipkitės į kompaniją, galbūt išimtine tvarka paskola Jums bus suteikta):

1. Asmuo yra Lietuvos Respublikos pilietis.

2. Yra dirbantis. Kitu atveju gauna bet kokio pobūdžio pastovias pajamas (kad ir soc.pašalpos).

3. Privalo turėti asmeninę sąskaitą bet kuriame LIETUVOS banke.

4. Turi elektroninė pašto adresą ir veikiančią mobiliąją kortelę (šiuo atveju galima pasiskolinti kito artimo žmogaus su kuriuo, pavyzdžiui, gyvenate).

5. Turi švarią mokėjimo istoriją. Tuo pačiu metu nėra pasiėmęs kredito iš tos pačios ar kitos kompanijos. Firma turi teisę patikrinti Jūsų duomenis, tad šiuo atveju geriau nesukčiauti. Bet koks nelegalus veiksmas kompanijos atžvilgiu yra tikrinamas naudojantis teisėsauga. Paskoliukas.lt nori padėti žmonėms, kurie turi finansinių problemų, tačiau ir pastarieji privalo atsakingai žiūrėti į suteikiamą galimybę. Jei nesate tikras, kad pinigus jums grąžinti pavyks – jokiu būdu nesiskolinkite. Kreditą užsisakyti galite pasinaudoję internetu. Nueikite į kompanijos puslapį, užpildykite formą (užsiregistruokite) ir vedamas paslaugų toliau priimkite atitinkamus sprendimus. Svarbiausia, kad nereikia pateikti jokių konkrečių dokumentų. Užtenka suvesti pagrindinius asmens ir kontaktinius duomenis ir pati kompanija patikrins jūsų gebėjimą skolintis. Paskoliukas – galimybė išspręsti finansines problemas. Svarbiausia, kad galimybės egzistuoja, tad žmonėms tereikia ja tinkamai priimti ir pasistengti pingius grąžinti laiku. Visada grąžinimo laiką galima prasitęsti, tačiau neverta papildomai investuoti į didesnes palūkanas.

E-paskolos nuomonė apie Paskoliuką

Paskoliukas tai ilgametė kreditų bendrovė specializuojanti į greituosius kreditus ir vidutinio ilgumo vartojimo paskolas. Įmonė neseniai praplėtė savo paslaugų kokybę sukurusi lojalių klientų programą. Tokia programa įrodo, kad įmonei rūpi klientų aptarnavimas ir taip stengiamasi užmegzti ilgalaikius abipusiai naudingus verslo santykius. Taip pat tai įmonė, kuri laikas nuo laiko vis taiko įvairias akcijas specifinėms sumoms ir laikotarpiams, taip ne tik atnaujindama turinį, bet ir stengiamasi skatinti klientų domėjimąsi jų paslaugomis. Prieš imant paskolą, tikrai yra verta pažiūrėti į siūlomas akcijas ir jūsų poreikiui atitikus pasinaudoti laikinomis paskolų akcijomis.