paskola 23

PASKOLA23 teikia greitojo finansavimo paslaugas už automobilį.

Visą paskolos terminą klientai gali naudotis savo automobiliu, o grąžinus pinigus ankščiau termino, nereikės mokėti palūkanų už nepanaudotą laikotarpį. Gauti paskolą yra paprasta. Pinigai pervedami tą pačią dieną – iškart po automobilio perregistravimo Regitroje, o pilnai atsiskaičius Jus ir vėl tapsite savo automobilio savininku.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonotickerpriklauso nuo kliento - max- 75% kreditas

Kada reikalinga paskola už automobilį

Paskola už automobilį praverčia kai pinigai reikalingi skubiai ir itin palankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, būsto įrengimui ar remontui, stambesniam pirkiniui ar buitinei technikai, mokslams, vestuvėms, laidotuvėms, gydymui, medicininiams tyrimams, norint išvykti į kelionę ar kai reikia apmokėti nenumatytas išlaidas.Tai taip pat gali būti išeitis nedidelėms įmonėms ar ūkininkams, kuriems gali pritrūkti nuosavų apyvartinių lėšų ar pinigų verslo plėtrai.

Kam teikiamos paskolos

Paskolos teikiamos visoje Lietovoje fiziniams ir juridiniams asmenims. Kaip užstatą galima pateikti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir komercinį transportą, specializuotą techniką ar net sunkvežimius bei motociklus.

Paskolos suma

Kredito suma priklauso nuo užstatomo turto ir gali siekti net iki 110% Jūsų automobilio vertės. Įtaką vertinimui turi ir kliento kredito istorija. Pasiskolinti galite iki 15 000 Eur, o grąžinimo terminą galite pasirinkti ir ilgesnį – iki 6 metų. Pasirinkus ilgesnį terminą – įmokos bus mažesnės, bet padidės bendra už paskolą sumokėta suma.

Kodėl PASKOLA23?

Prekės ženklas PASKOLA23 yra įtrauktas į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą bei Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą. Įmonė nėra didelė, tačiau draugiška ir profesionali, darbuotojai siekia rasti priimtiną sprendimą net ir kai staiga pasikeičia kliento finansinės galimybės. Jums taip pat nereikės apdrausti gyvybės ar pirkti Kasko draudimą. Atsakymas pateikimas greitai – vos per 15 minučių, o automobilio vertinimas atliekamas nemokamai.

PASKOLA23 aptarnauja ir nuotoliniu būdu

Dėl paskolos galima kreiptis kiek atvykus į biurą, tiek ir telefonu ar internetu, o visus dokumentus galima sutvarkyti ir nuotoliniu būdu.

Paskolos grąžinimas

Paskolą galima grąžinti lygiomis dalimis arba termino pabaigoje. Pasirinkus grąžinimą dalimis, įmoku grafikas yra suderinamas su klientu.

Kaip gauti paskolą?

Tai paprasta ir patogu – kreipiatės dėl reikiamo dydžio paskolos, įkeičiate automobilį ir eksploatuodami savo transporto priemonę, džiaugiatės gautais pinigais. Pildykite paraišką ir gaukite net iki 110% savo automobilio vertės, juk vertinimas nieko nekainuoja.

Gyvenimas be pinigų yra labai sudėtingas, tad vietoj to, kad pergyventumėte – siūlome kreiptis į geriausius finansininkus, kurie yra pasiruošę Jums sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą! Paskola23.lt – pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi be problemų!

  • Jeigu nepavyksta pinigų grąžinti laiku – visada galite atidėti paskolos grąžinimo laikotarpį. Paskola atidedama įvertinus grąžinimo laikotarpį bei paskolos dydį.
  • Paskola23.lt suteikia dideles paskolų nuolaidas. Skolinantis kreditą nuo 18 mėnesių gaukite net 60 % nuolaidą.
  • Pasiskolinti galima net iki 110 % auto vertės. Nei viena kita paskolų įmonė nesuteikia tokios patrauklios paskolos. Paskola su užstatu – patraukliausias būdas pasiskolinti.
  • Paskolą gausite per 24 valandas!

Skolinkitės atsakingai, įvertintai ir apgalvotai. Nes dabar yra geriausias laikas gauti paskolą patraukliausiomis sąlygomis.


Yra įmonė, kuri padeda padengti nenumatytas išlaidas. Dėl aiškių sąlygų ir patogių sumų, tai palengvina planų įgyvendinimą. Į mūsų sąskaitą iškart atsiras papildoma grynųjų injekcija, todėl verta nuspręsti pateikti paraišką. Jei norite sužinoti apie pasiūlymą, nuomonės apie jį yra geriausias informacijos šaltinis. Pamatysite, kad klientai skolintoją vertina už skaidrias taisykles, saugumą ir skolinimosi patogumą.  suteikia paskolas trimis paprastais žingsniais. Pateikę prašymą ir patvirtinę asmens tapatybę, laukiame atsakymo. Sutikimas dėl paskolos reiškia, kad netrukus turėsime finansinę paramą.  paskolos yra paskolos iki atlyginimo dienos iki  suteikiamos 30 dienų paskolos laikotarpiui. Nauji klientai gali gauti nemokamą  paskolą. Skolintojui rūpi klientų gerovė, nesuteikdami paskolų atlyginimų asmenims, kurie negalės jų grąžinti.pakelia apatinę amžiaus ribą iki 22 metų. Nepaisant to, pasiūlymas turi daug pranašumų ir, svarbiausia, sumažina formalumus ir prieinamumą visą parą. nuomonės pritraukia klientus dėl teigiamų atsiliepimų apie savo pasiūlymą. Mūsų biudžetui geriausia naudoti patikrinto ir patikimo skolintojo paslaugas.