paskola 23PASKOLA23

teikia greitojo finansavimo paskolas už automobilį, autolizingo ir automobilio nuomos paslaugas. Kredito suma priklauso nuo užstatomo turto ir gali siekti net iki 110% Jūsų automobilio vertės. Įtaką vertinimui turi ir kliento kredito istorija. Pasiskolinti galite iki 15 000 Eur, o grąžinimo terminą galite pasirinkti ir ilgesnį – iki 6 metų.

AutolizingasPaskola automobiliuiPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 500 iki 12 000 Eur
3 – 60 mėn. laikotarpiui
Iki 7000 eurų vertės automobiliams neprivalomas KASKO draudimas
Nereikia pradinio įnašo
Suma nuo 500 iki 15 000 Eur
3 – 60 mėn. laikotarpiui
Neprivalomas KASKO draudimas ir gyvybės draudimas
priklauso nuo kliento - max- 75% kreditas

Kodėl verta rinktis PASKOLA23?

Prekės ženklas PASKOLA23 yra įtrauktas į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą bei Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą. Įmonė nėra didelė, tačiau draugiška ir profesionali, darbuotojai siekia rasti priimtiną sprendimą net ir kai staiga pasikeičia kliento finansinės galimybės. Jums taip pat nereikės apdrausti gyvybės ar pirkti Kasko draudimą jeigu automobilio vertė neviršija 7000 eurų. Pateikti užklausą yra paprasta – tiesiog kreipiatės dėl reikiamo dydžio paskolos, įkeičiate automobilį ir eksploatuodami savo transporto priemonę, džiaugiatės gautais pinigais. Paskolą galima grąžinti lygiomis dalimis arba termino pabaigoje. Pasirinkus grąžinimą dalimis, įmoku grafikas yra suderinamas su klientu. Taip pat paskolą galima grąžinti ir anksčiau, tada palūkanos už nepanaudotą laikotarpį nusibraukia,  jei paskola grąžinama per minimalų 3 mėnesių laikotarpį. Praleidžiant minimalų, 3 mėnesių grąžinimo terminą, nutraukimo mokestis sudaro 9% nuo likusios nepadengtos autolizingo dalies.

Pagrindiniai Paskola23 privalumai

  • Atsakymą del paskolos gausite per 30 minučių.
  • Jeigu nepavyksta pinigų grąžinti laiku – visada galite atidėti paskolos grąžinimo laikotarpį. Paskola atidedama įvertinus grąžinimo laikotarpį bei paskolos dydį.
  • Paskola23.lt pasitaiko kad suteikia dideles paskolų nuolaidas.
  • Finansuojama iki 110% Jūsų automobilio vertės arba 100% perkamo automobilio kainos.
  • Pinigus galima gauti tą pačią dieną
  • Visada galima pasirinkti sau patogiausią paskolos terminą bei mokėjimo būdą.
  • Paskolą galima paimti ilgesniam terminui, o pinigus gauti taip pat greitai, kaip ir per greitųjų kreditų bendroves.
  • Nereikia apdrausti gyvybės
  • Transporto priemonė niekur nepaimama, ji lieka pas paskolos gavėją
  • Dokumentus galima sutvarkyti nuotoliniu būdu.

Visą paskolos terminą klientai gali naudotis savo automobiliu, o grąžinus pinigus ankščiau termino, nereikės mokėti palūkanų už nepanaudotą laikotarpį. Gauti paskolą yra paprasta. Pinigai pervedami tą pačią dieną – iškart po automobilio perregistravimo Regitroje, o pilnai atsiskaičius Jus ir vėl tapsite savo automobilio savininku.

Netgi jeigų jūsų neideali kredito istorija, turite skolų, negaunate paskolos banke, dirbate užsienyje ar pagal verslo liudijimą vistiek galite kreiptis dėl paskolos. Įmonės personalas svarsto kiekvieną paraišką atsižvelgdamas į kiekvieno kliento unikalią situaciją, tad jeigu bus įmanoma, tikrai pateiks jums pasiūlymą.

E-paskolos nuomonė apie Paskola23

Ši kompanija yra sąlyginai nauja, bet labai ambicinga. Įmonės strategija specializuotis su automobilio užstatu susijusiam kreditų rinkos segmente. Tai turi ir pliusų ir minusų. Taip galima sukaupti specifišką šiam segmentui patirtį ir tuo pačių labai lengva save pozicionuoti rinkoje. Taip pat paskolos su automobilio užstatu sąlyginai trumpam laikotarpiui yra gana saugios ir pakankamai pelningos. Saugios tuom kad visada yra užstatas ir paskolos neatidavimo atveju automobilis parduodamas, o pelningos tuom – kad maržos vidutiniams laikotarpiams yra gana didelės.

Paskola23 yra viena iš dviejų kompanijų rinkoje, kuri specializuojasi tik su automobiliais susijusiomis paskolomis. Paslaugų kainos yra konkurencingos ir atitinkančios rinkos kainas, visgi galutinis jums pateiktas pasiūlymas priklausys nuo jūsų situacijos ir kreditingumo rizikos vertinimo.