optimalus kreditas

OK.lt (Optimalus Kreditas) – nuo 2007 metų sėkmingai paskolas Lietuvoje teikianti kompanija, kuri orientuojasi į patenkintus klientus, nedideles palūkanas bei patogias pinigų skolinimo sąlygas.

„Optimalus Kreditas‘ teikia šias paslaugas:

 1. Vartojimo paskola.
 2. Greita paskola.
 3. Paskola be užstato.
 4. Būsto paskola.

Pateikus paraišką kiekvieno kliento poreikis apsvarstomas individualiai ir išsiaiškinama, ar skolinimasis konkrečiam žmogui tikrai yra geriausia išeitis.

Kodėl OK.lt – geriausias pasirinkimas?

 • Paskolos teikiamos kur kas mažesnėmis palūkanomis.
 • Garantuojamas konfidencialumas. Niekas nežinos, kad jūs skolinotės kreditą.
 • Paskolą galima gauti niekur neišėjus iš namų. Tai patogiausias būdas patenkinti savo finansinius lūkesčius.

!!! OK.lt taip pat suteikia refinansavimo paslaugas. Paskolos tiekėju gali būti kiekvienas asmuo, kuris to nori. Tuo pačiu vienas asmuo gali būti ir finansuotoju, ir paskolos gavėju.

Finansuotojas – asmuo, kuris skolina

 1. Finansavimo paslaugas gali suteikti bet kuris pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis. Suteikti galima tik tokiu atveju, jeigu asmuo naudojasi elektronine bankininkyste.
 2. Galite būti tikras, kad jūsų pinigai nedings. OK.lt į sistemą įveda tik tuos asmenis, kurie yra pajėgūs pinigus atiduoti. Taigi, jūs skolinsite tiems asmenims, kuriems reikia pinigų ir kurie tikri, kad nesunkiai paskolą gražins per susitartą laiko tarpą.
 3. Skolintojas nežinos tikslių duomenų kam teikia pinigus, kadangi kiekvienas klientas yra anonimiškas ir jo duomenys yra koduojami. Visgi, kompanija viską tiksliai žinos.
 4. Vienu metu galima finansuoti net ir kelias paskolas.
 5. Tapti finansuotoju jums nieko nekainuoja, tad pasinaudokite galimybe užsidirbti nieko nedarant.

OK.lt garantuoja, kad nurodo tik tuos klientus, kurie gali atiduoti paskolintus pinigus per tam tikrą laiko tarpą.

Paskolos gavėjas – asmuo, kuris laukia pagalbos

OK.lt taip pat teikia ir paskolų teikimo paslaugas. Pasiskolinti gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie jau yra pilnamečiai ir gauna pastovias pajamas. Tuo pačiu asmuo negali turėti mokestinių įsipareigojimų, kurie viršija 40 procentų jo gaunamų pajamų.

! Skolintis galima nuo 3 iki 60-ies mėnesių.

! Ar gausite reikalingą paskolos dydį sužinosite praėjus kelioms minutėms po prašymo pateikimo. Apie tai jūs būsite informuotas SMS žinute bei elektroniniu paštu. Jeigu prašymas įgyvendinamas – tokiu atveju pusvalandžio laikotarpyje pinigai pasieks jūsų sąskaitą.

Jeigu Jums pavyksta paskolą grąžinti anksčiau nei buvo nustatytas terminas – galite tai padaryti nemokamai. Toks veiksmas skatina jumis labiau pasitikėti ir ateityje konkreti kompaniją paskolą jums suteiks be jokių problemų.

Optimalus kreditas – puikus pasirinkimas jeigu Jums reikia išspręsti savo finansines problemas. Tuo pačiu tai galimybė padėti kitam žmogui ir užsidirbti nieko nedarant. Jeigu juks kyla klausimų – rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į jūsų pageidavimus pateiks labiausiai poreikius atitinkančius pasiūlymus.

Pritrūkote pinigų, tačiau niekaip nepasirenkate, kuri kreditus teikianti įmonė gali pasiūlyti geriausią pasirinkimą? OK.lt – tiems, kurie nori greitai ir paprastai pamiršti finansines problemas. Rinkitės geriausius ir nesitenkinkite vidutinybe.

 • Jeigu norite paskolą grąžinti anksčiau – galite tai padaryti be jokio papildomo mokesčio! lt taupo Jūsų piniginę.
 • lt suteikia galimybę ne tik skolinantis, tačiau ir skolinti. Užsiauginti pinigus yra taip paprasta.

OK.lt – tai geriausias pasirinkimas paskolų ieškotojams. Gyvenkite be jokių problemų ir džiaukitės privalumais už mažiausią kainą.


Yra patikrinta ir patikima paskolų įmonė. Savo klientams ji siūlo patrauklias paskolų pagal darbo užmokestį dieną, pagrįstą minimaliais formalumais. Mes galime gauti papildomų pinigų neišeidami iš namų, tik turėdami asmens tapatybės kortelę. Skolininkai reguliariai naudojasi įmonės pasiūlymu. Jie taip pat rekomenduoja tai savo draugams;     Kreiptis dėl paskolų mokėjimo dienos yra paprasta. Tai atliekama visiškai internete. Norėdami gauti papildomų pinigų, tiesiog pereikite kelis etapus; Gali imti paskolą iki . Grąžinimo laikas yra 30 mėnesių; yra paskolų įstaiga, kuri rinkoje veikia daugelį metų, įgydama klientų pasitikėjimą pasiūlymo pranašumas yra tas, kad mes galime kreiptis dėl paskolos nuo 18 metų. Minusas – klientas turi turėti teigiamą kredito būklę atsiliepimai Greita paskola skirta tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Dėl to, kad įmonė savo veiklą grindžia skaidriomis sąlygomis, ji įgijo lojalių klientų grupę. Tarp jų yra studentų ir pagyvenusių žmoni