moment credit akcijos

Prireikus pinigų daugelis žmonių kreipiasi į greitojo kredito kompanijas tikėdami, kad pastarosios padės išspręsti susiklosčiusias finansines problemas. MomentCredit – puikiai tautiečiams pažįstama firma, kuri siūlo greitųjų kreditų paslaugas.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker48% - 75% paskolos gavimas

Moment Credit teikiamų kreditų dydis siekia nuo 50 iki 3 000 eurų. Pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 mėnesio iki 3 metų. Egzistuoja ir paskolos laiko tarpo prasitęsimo galimybė. Ji įkainojama skirtingai priklausomai nuo to, kokio dydžio paskolą esate paėmęs, taip pat – kiek pinigų jau esate grąžinęs. Jei matote, kad pinigų atiduoti laiku nepavyks – kuo skubiau apie tai informuokite kompaniją. Moment Credit visada stengiasi surasti būdus, kurie padeda išspręsti susiklosčiusias situacijas.

‼ Siekiant pasiskolinti iš greitųjų kredito kompanijos Moment Credit – tuo pačiu metu galima būti paėmus kreditą iš kitos firmos. Žinoma, visada atsižvelgiama į Jūsų finansines galimybes ir stebima, kaip jums sekasi grąžinti anksčiau pasiskolintą paskolą. Įvertinus ir pamačius, kad klientas sėkmingai grąžina pasiskolintus pinigus – MomentCredit suteikia papildomą paskolą.

‼ Pirmas kreditas, kurio grąžinimo laiko tarpas varijuoja iki vieno mėnesio – visiškai nemokamas. Tai reiškia, kad grąžinti reikės lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinote.

MomentCredit paslaugų vartotojais gali būti tik tie asmenys, kurie atitinka nustatytus reikalavimus:

• Yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi leidimą gyventi nuolatinai šalyje.
• Dirba ir pajamas gauna pastoviai kiekvieną mėnesį.
• Asmeniui yra ne mažiau nei 18 metų ir ne daugiau nei 70 metų.

Studentai, nedirbantys asmenys ir tie, kurie nebetelpa į amžiaus intervalą neturi galimybės pasinaudoti Moment Credit greitųjų kreditų teikiamomis paslaugomis.

Kreditas gali būti grąžinamas tiek komercinių bankų padaliniuose, tiek naudojantis internetine bankininkyste. Pasiimti kreditą galima paprasčiausia sms žinute. Nusiuntus prašymą bus įvertintos jūsų galimybės ir suteiktas atsakymas. Jei manote, kad turėjote gauti paskolą, tačiau kompanija atsisakė ją suteikti – galite kreiptis individualiai ir jums bus detaliai paaiškinta, dėl kokių priežasčių greitasis kreditas jums nebuvo suteiktas.
‼ Pasiskolinti gali tik tie asmenys, kurie yra užsiregistravę internetiniame Moment Credit puslapyje. Tai padaryti labai paprasta ir trunka vos kelias minutes. Internetiniame puslapyje galite rasti visą klientui aktualią informaciją. Tuo pačiu stebėti akcijas, kadangi jų metu dažnai galima pasiskolinti kur kas pigiau.
‼ MomentCredit leidžia iš kompanijos pasiskolinti ne vieną kartą. Galite turėti tiek kreditų, kiek leidžia jūsų finansinės galimybės ir kompanijos maksimalus pinigų skolinimo limitas. Jei paėmėte paskolą ir vėliau persigalvojote – sutartį galima panaikinti per 14 kalendorinių dienų.

MomentCredit padės išspręsti Jūsų finansines problemas. SVARBU – nauji klientai gauna iki 30 procentų nuolaidą paskoloms.

Jeigu reikia pinigų – nesikreipkite į močiutę, kuri ilgus metus juos taupė kojinėje. MomentCredit.lt – suteiks paskolą kur kas greičiau nei šeimos nariai ir galite būti ramus, kad nekils jokių ginčų dėl grąžinimų. Kai palūkanos tokios mažos – nuodėmė nesiskolinti.

  • Atidėkite mokėjimą už itin mažą sumą, jeigu Jums niekaip nepavyksta paskolos grąžinti laiku! Atidėjimo mokesčiai yra juokingi.
  • Pirmą įmoką galite atidėti net iki 4 mėnesių, tad jeigu turite finansinių problemų – jos bus greitai ir paprastai išspręstos.
  • Palūkanos yra itin mažos, o pasiskolinti galite vos per kelias minutes.

MomentCredit.lt – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori pasiskolinti mažomis palūkanomis. Išspręskite problemas greitai ir paprastai.


Leidžia jums imti trumpalaikę paskolą iki . Bendrovė yra tarptautinės grupės, teikiančios finansines paslaugas, narė. Tarptautinis finansavimas naudojasi daugiau nei 160 000 žmonių. Daugelis jų grįžta vėl naudotis bendrovės pasiūlymu.  Skolintojas siūlo supaprastintą paraiškos teikimo procesą – užsiregistravus ir užpildžius trumpąją formą, jums tereikia atlikti patikrinimo pervedimą ir laukti savo sprendimo. siūlo trumpalaikes paskolas nuo . Tačiau su pirmąja paskola maksimali suma yra . tarptautinių paskolų rinkoje veikia nuo klientų pripažino, kad  jiems padėjo sunkiais laikais. išsiskiria ilgu atsipirkimo laikotarpiu. Turime iki 90 dienų įvykdyti įsipareigojimą. Jei įstaigos pasiūlyme ieškote minusų, galite nurodyti poreikį grąžinti pirmą paskolą prieš imdamiesi kitos. atsiliepimai yra įmonė, kurią verta pasiūlyti. Tai klientams garantuoja palankias sąlygas, todėl leis išspręsti bet kokias finansų problemas