moment credit akcijosMoment Credit

Prireikus pinigų daugelis žmonių kreipiasi į greitojo vartojimo kredito kompanijas tikėdami, kad pastarosios padės išspręsti susiklosčiusias finansines problemas.

Vartojimo paskolosGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Nuo 50 iki 10000 eurų
Nuo 3 iki 60 mėnesių
ticker6.9% - 75% paskolos gavimas

Moment Credit teikiamų kreditų dydis siekia nuo 50 iki 10 000 eurų. Pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 mėnesio iki 5 metų. Kreditai suteikiami terminams nuo 3 iki 60 mėnesių. Kreditams taikomas BVKKMN – nuo 13,4 % iki 148,51 % (tikslus dydis priklauso nuo kredito sumos ir termino bei Jūsų kreditingumo įvertinimo rezultato). Egzistuoja ir paskolos laiko tarpo prasitęsimo galimybė. Ji įkainojama skirtingai priklausomai nuo to, kokio dydžio paskolą esate paėmęs, taip pat – kiek pinigų jau esate grąžinęs. Jei matote, kad pinigų atiduoti laiku nepavyks – kuo skubiau apie tai informuokite kompaniją. Moment Credit visada stengiasi surasti būdus, kurie padeda išspręsti susiklosčiusias situacijas.

MomentCredit paslaugų vartotojais gali būti tik tie asmenys, kurie atitinka nustatytus reikalavimus:

• Yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi leidimą gyventi nuolatinai šalyje.
• Dirba ir pajamas gauna pastoviai kiekvieną mėnesį.
• Asmeniui yra ne mažiau nei 18 metų ir ne daugiau nei 70 metų.

Studentai, nedirbantys asmenys ir tie, kurie nebetelpa į amžiaus intervalą neturi galimybės pasinaudoti Moment Credit greitųjų kreditų teikiamomis paslaugomis.

‼ Pasiskolinti gali tik tie asmenys, kurie yra užsiregistravę internetiniame Moment Credit puslapyje. Tai padaryti labai paprasta ir trunka vos kelias minutes. Internetiniame puslapyje galite rasti visą klientui aktualią informaciją. Tuo pačiu stebėti akcijas, kadangi jų metu dažnai galima pasiskolinti kur kas pigiau.

‼ MomentCredit leidžia iš kompanijos pasiskolinti ne vieną kartą. Galite turėti tiek kreditų, kiek leidžia jūsų finansinės galimybės ir kompanijos maksimalus pinigų skolinimo limitas. Jei paėmėte paskolą ir vėliau persigalvojote – sutartį galima panaikinti per 14 kalendorinių dienų.

Svetainėje yra skelbiamos periodinės akcijos tam tikrų laikotarpių kreditams.

E-paskolos nuomonė apie Moment Credit

Moment Credit yra dar  viena kompanija turėjusi prisitaikyti prie neparankių kredito bendrovėms Lietuvos centrinio banko suvaržymų. Ši įmonė buvo viena pirmųjų kompanijų teikianti SMS kreditą ir besispecializuojanti smulkių ir trumpalaikių, operatyviai išduodamų kreditų segmente. Sugriežtinus kreditų išdavimo tvarką ir kriterijus įmonė pakeitė savo orientacija ir perėjo į vidutinio dydžio ir laikotarpio segmentą, kuris nėra toks pelningas, koks kadaise buvo trumpalaikių greitųjų kreditų segmentas.

Pagrindinė šios kompanijos žinutė – “pinigai tavo sąskaitoje vos per kelias minutes” yra klaidinanti ir yra labiau tinkama greitiesiems kreditams. Ši žinutė neatitinka tikrovės, nes sudaromas įspūdis, kad jūsų kreditingumas bus įvertintas ir suteiktas kreditas bus per kelias minutes. Tad iškyla klausimas – per kelias minutes nuo ko? Nuo to kai operatorius paspaus mygtuką, ar nuo to kai bus pasirašyta sutartis. Ši komunikacija buvo ideali valstybės nesuvaržytai greitųjų kreditų rinkai, bet, mano manymu nebe aktuali prie dabartinių suvaržymų.

Kitas komunikuojamas išskirtinumas – “Protinga kredito kaina” irgi nelabai yra aiškus. Visu pirma kuo ta kaina yra protinga, kai pati bendrovė nurodo kad ji gali skirtis (BVKKMN) – nuo 13,4 % iki 148,51 % ir priklauso nuo kliento rizikos vertinimo. Tad kur yra tas “protas” nelabai suprantama. Be to įmonė naudoja painią kainodarą, su administravimo mokesčiais už vieną dieną ir nuolaidomis, tad paskaičiuoti kredito patrauklumą neprofesionalams yra sudėtinga.

Manau geriausiai pateiktas Moment Credit privalumas yra – Patogus kredito sutarties valdymas. Deja ne  visi paslaugų privalumai būtų aprašyti kaip šis. Tam tikras kredito grąžinimo sąlygas yra paprasta koreguoti net ir po sutarties pasirašymo. Aiškiai išreikšti yra paslaugos išskirtinumo privalumai:

  • Stebėti savo kredito įmokų grafiką.
  • Galima pasiskolinti papildomai.​
  • Atidėti kredito grąžinimo įmoką vienam mėnesiui.​
  • Pasikeisti mėnesio dieną, kurią nori mokėti kredito grąžinimo įmoką.​
  • Sumažinti kredito grąžinimo įmokos dydį, padidindamas įmokų skaičių.​

Tokie išskirtinumai kaip “Atsakingas finansavimas”, “Veiklą prižiūri Lietuvos centrinis bankas” yra ne išskirtinumai, o neišvengiama duotybė. Visos kredito kompanijos legaliai veikiančios lietuvoje privalo laikytis Lietuvos centrinio banko istatymų, tad yra prižiūrimos ir skolina atsakingai, kitu atveju yra skiriamos baudos. Tokią baudą iš centrinio banko yra gavusi ir Moment Credit. Tikėkimes, kad ši bauda ir paskatino komunikuoti atsakingumą ir patikimumą.

Ar verta gauti pasiūlymą iš šios įmonės? Ko gero taip. Įmonės teikiamų kreditų sumos ir laikotarpio diapazonas yra gana platus, tad jeigu esate klientas su gera Creditinfo istorija ir pakankamomis pajamomis, konkurencingą pasiūlymą gauti tikrai galima. Būkite atsargus ir gerai įsivertinkite papildomus mokesčius, ne tik palūkanų normą.

Kontaktai:

Telefonas: mob. 8 614 60 586, tel. 1862

El. paštas: info@momentcredit.lt

Adresas: Kalvarijų g. 2, Vilnius