mokilizingo kreditai

MOKILIZINGAS – kompanija, kuri veikia jau daugiau nei 17 metų, taigi turi sukaupusi didelį kiekį žinių, kurias panaudoja kiekvieną kartą, kai tik prireikia informacijos finansavime. Geriausiai įrodantis ženklas, kad firma puikiai vykdo veiklą – klientai sugrįžta dar ir dar kartą siekdami pasiskolinti. Atsakingas skolinimasis – pirmas žingsnis į sėkmę.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Nuoroda
nonono16,5 - 17,7 %paskolos gavimas

‼ MOKILIZINGAS paskolas išduoda tik tiems asmenims, kurie jau yra peržengę 20 metų slenkstį. Tai reiškia, kad skolinama siekiant, kad asmuo gebėtų tinkamai elgtis su pinigais. Maksimalus amžius – 65 metai. Vyresni asmenys taip pat neturi teisės gauti paskolos.
Siekiant tiksliai sužinoti, ar asmuo yra mokus ir kokia jo finansinė situacija – MOKILIZINGAS paprašo pasirašyti dokumentą, kuriame asmuo patvirtina, jog leidžiama susipažinti su jo duomenimis. Taip pradedamas bendradarbiavimas tarp kompanijos ir kliento. Komunikuojant visada galima pasiekti geresnių sprendimų, tad būtent tai daryti mes jums ir rekomenduojame.

MOKILIZINGAS paskolą suteikia keliais būdais.

Pasirinkite labiausiai jums tinkantį:
1. Savitarnos sistemoje, kurią galite rasti oficialiame įmonės puslapyje;
2. Trumpuoju numeriu 1885;
3. PayPost skyriuose;

4. UAB „Mokilizingo“ atstovybėse.
Paskolas teikianti kompanija skolina nuo 6 iki 60 mėnesių laikotarpyje. Prekę lizingu galite išsimokėti per 6-60 mėnesių laikotarpį.
‼ Jei suma nesiekia 1 500 eurų – pinigus galite gauti grynaisiais nurodytose vietose. Jei suma viršija 1 500 eurų – pinigai pervedami į asmens sąskaitą. Jokiu būdu negalima nurodytų kito žmogaus banko sąskaitos.
‼ MOKILIZINGAS lizingo atveju finansuoja net iki 10 000 eurų. Tačiau tokio dydžio paslaugą apipina konkrečios nuostatos, kurias galite sužinoti kreipiasi į kompaniją. Kiekvienas atvejis yra individualus ir pasikonsultavus su finansininkais pavyks rasti geriausią variantą.

Paskolas teikianti kompanija sutinka kreditą duoti tik tiems asmenims, kurie oficialiai dirba LR. Jei gaunamos pajamos nėra reguliarios – tokiu atveju kredito gauti paprasčiausiai neįmanoma. Taip pat paskola neduodama tiems asmenims, kurių pajamos gaunamos kaip socialinė pašalpa. Jei manote, kad paskola jums priklauso ir tikrai atitinkate visus nurodytus reikalavimus – kreipkitės į kompaniją ir joje bus paaiškinta, kodėl pinigai nesuteikti.
Tiksliai susipažinęs su visomis sąlygomis asmuo grąžins visą kreditą laiku. Kiekvienas klientas turės savo asmeninį finansininką, kuris padės susivokti šioje srityje. Tuo pačiu įvertins skolinimosi ir pinigų grąžinimo galimybes.
1. Grąžinti paskolą anksčiau nurodyto laiko visada galima ir net rekomenduotina.
2. Jei matote, kad laiku pinigų grąžinti nebepavyksta – kuo skubiau kreipkitės į kompaniją. Jums bus suteikiama individuali konsultacija ir priimamas sprendimas.
3. Jei permokėjote – kreipkitės individualiai į kompaniją.
4. Kuo daugiau skolinsitės iš kompanijos – tuo daugiau privilegijų turėsite.

MOKILIZINGAS – Nes man taip patogiau.

Iškilus finansinėms problemoms daugelis žmonių pamiršta gyvenimo džiaugsmą. Norėdami Jums palengvinti kreditus teikiančių įmonių pasiūlymus – Mokilizingas.lt vienas geriausių pasirinkimų. Juos mėgsta tiek profesionalai, tiek mėgėjai!

  • lt suteikia lojalumo programą tiems, kurie skolinasi nuolatos. Sumokėkite mažiau mokesčių ir gyvenkite be problemų.
  • lt skatina skolintis ne vienam, o kartu su artimu žmogumi ir palūkanas pasidalinti per pusę.
  • lt suteikia kortelę, kuria galite pirkti ką tik norite, o atsiskaityti už pirkinius galėsite mažomis dalimis po truputį.

Jeigu reikia pinigų – skolinkitės pačiomis patraukliausiomis sąlygomis ir tuomet pinigų grąžinimas bus paprastas, patogus ir net malonus.