mokilizingo paskolaMOKILIZINGAS

kompanija, kuri veikia jau daugiau nei 20 metų, taigi turi sukaupusi didelį kiekį žinių, kurias panaudoja kiekvieną kartą, kai  prireikia daugiau informacijos finansavime. Geriausiai įrodantis ženklas, kad firma puikiai vykdo veiklą – klientai sugrįžta dar ir dar kartą siekdami pasiskolinti. Atsakingas skolinimasis – pirmas žingsnis į sėkmę. Pagrindinės mokilizingo paslaugos yra : Vartojimo paskolos, kredito linija ir lizingas nuo 300 iki 15000 eurų nuo 6 iki 72 mėnesių laikotarpiui.

[loancomparison table=11]

Vartojimo paskolaPaskolos būsto remontui:Paskolos automobiliui:Lizingas:

Kredito kortelė
Palūkanos tik nuo 5,9 %
Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos nuo 6,5 %
Suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur
9 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos tik nuo 4,9 %
Suma nuo 500 iki 15 000 Eur
6 – 72 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Suma nuo 50 iki 10 000 Eur
6 – 72 mėn. laikotarpiui
Metinė palūkanų norma 19,9 %;
Grynųjų pinigų išdavimo mokestis: 6 % + 1 Eur;
Panaudoto limito administravimo mokestis – 1 Eur/mėn.;
Kortelės keitimo mokestis – 10 Eur
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Nuoroda
nonotickernuo 16,5 %paskolos gavimas

‼ MOKILIZINGAS paskolas išduoda tik tiems asmenims, kurie jau yra peržengę 20 metų slenkstį. Tai reiškia, kad skolinama siekiant, kad asmuo gebėtų tinkamai elgtis su pinigais. Maksimalus amžius – 65 metai. Vyresni asmenys taip pat neturi teisės gauti paskolos.
Siekiant tiksliai sužinoti, ar asmuo yra mokus ir kokia jo finansinė situacija – MOKI LIZINGAS paprašo pasirašyti dokumentą, kuriame asmuo patvirtina, jog leidžiama susipažinti su jo duomenimis. Taip pradedamas bendradarbiavimas tarp kompanijos ir kliento. Komunikuojant visada galima pasiekti geresnių sprendimų, tad būtent tai daryti mes  ir rekomenduojame.

MOKILIZINGAS lizingo atveju finansuoja net iki 10 000 eurų nuo 6 iki 60 mėnesių laikotarpiui . Tačiau tokio dydžio paslaugą apipina konkrečios nuostatos, kurias galite sužinoti kreipiasi į kompaniją. Kiekvienas atvejis yra individualus ir pasikonsultavus su finansininkais pavyks rasti geriausią variantą.

Vartojimo paskolas teikianti kompanija sutinka kreditą duoti tik tiems asmenims, kurie oficialiai dirba LR. Jei gaunamos pajamos nėra reguliarios – tokiu atveju kredito gauti paprasčiausiai neįmanoma. Taip pat paskola neduodama tiems asmenims, kurių pajamos gaunamos kaip socialinė pašalpa. Jei manote, kad paskola jums priklauso ir tikrai atitinkate visus nurodytus reikalavimus – kreipkitės į kompaniją ir joje bus paaiškinta, kodėl pinigai nesuteikti.

Tiksliai susipažinęs su visomis sąlygomis asmuo grąžins visą kreditą laiku. Kiekvienas klientas turės savo asmeninį finansininką, kuris padės susivokti šioje srityje. Tuo pačiu įvertins skolinimosi ir pinigų grąžinimo galimybes.
1. Grąžinti paskolą anksčiau nurodyto laiko visada galima ir net rekomenduotina.
2. Jei matote, kad laiku pinigų grąžinti nebepavyksta – kuo skubiau kreipkitės į kompaniją. Jums bus suteikiama individuali konsultacija ir priimamas sprendimas.
3. Jei permokėjote – kreipkitės individualiai į kompaniją.
4. Kuo daugiau skolinsitės iš kompanijos – tuo daugiau privilegijų turėsite.

Iškilus finansinėms problemoms daugelis žmonių pamiršta gyvenimo džiaugsmą. Norėdami  palengvinti kreditus teikiančių įmonių pasiūlymus – Mokilizingas.lt vienas geriausių pasirinkimų. Juos mėgsta tiek profesionalai, tiek mėgėjai! Itin stebima yra ir klientų privatumo politika.

  •  Suteikia lojalumo programą tiems, kurie skolinasi nuolatos. Sumokėkite mažiau mokesčių ir gyvenkite be problemų.
  •  Skatina skolintis ne vienam, o kartu su artimu žmogumi ir palūkanas pasidalinti per pusę.
  •  Suteikia kortelę, kuria galite pirkti ką tik norite, o atsiskaityti už pirkinius galėsite mažomis dalimis po truputį.

Jeigu reikia pinigų – skolinkitės pačiomis patraukliausiomis sąlygomis ir tuomet pinigų grąžinimas bus paprastas, patogus ir net malonus.

E-paskolos nuomonė apie Mokilizingą

Ši kompanija yra neabejotinai viena iš lyderių lietuvoje vidutinio laikotarpio lizingo ir vartojimų paskolų segmente. Visgi peršasi išvada, kad pagrindinis šios kompanijos verslas yra lizingas, nes tai pabrėžiama ir pavadinime. Lizingas yra teikiamas per prekyba užsiemančius kompanijos partnerius. Teisybės dėlei, reiktų paminėti, kad lizingas – tai yra ta pati paskola, tik lėšos už prekę yra pervedamos partneriui, o Jūs mokate lizingo kompanijai. Lizingą siūlančios kompanijos turi nuolaida pas partnerius, ir netgi jei lizingas yra be pabrangimo, būtent šią nuolaidą kompanija ir uždirba. Tad jeigu matote, kad yra galimybė nusipirkti prekę be pabrangimo, drąsiai galite prašyti nuolaidos jei galite susimokėti iš karto.

Kita išskirtinė Mokilizingo paslauga yra kredito linija. Kredito kortelės sąlygos yra konkurencingos ir panašios į tas kurias galėtumėte gauti didžiuosiuose bankuose. Nepamirškite kad, kredito kortelės turėjimas yra laikomas finansiniu įsipareigojimu, netgi jeigu jūs ja ir nesinaudojate. Tai gali apriboti jūsų galimybes skolintis ar pirkti išsimokėtinai iš kitos kompanijos.

Vartojimo paskola yra gerai iškomunikuota, pagal paskolos panaudojimo poreikius (paskola sodo darbams, paskola remontui, automobiliui ir t.t.). Taip nušaunami du zuikiai – sukuriama, didelė paskolų paslaugų įvairovės iliuzija, keičiant palūkanų normas ir sumas (nors paslauga ta pati – vartojimo paslauga be užstato), ir patraukiamas internetinių paieškos sistemų dėmesys pagal tam tikrus raktažodžius.

Prie kiekvienos tariamai skirtingos paslaugos rasite užrašą – “Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos arba mėnesio sutarties mokesčio dydis). ” Tai yra normali šio verslo praktika, nes pažadėti tam tikras sąlygas iš anksto nei viena įmonė negali. Visgi tokia komunikacija yra sveikintina ir teisinga vartojimo kreditų rinkoje, ir toli gražu, ne kiekvienas kreditorius tai supranta.

Nors galutinės deklaruojamos paskolų kainos yra konkurencingos, tikrai neramina, kompanijos naudojami paskolos administravimo mokesčiai, kurie nėra fiksuoti ir gali skirtis kiekvienam klientui. Šie iš pažiūros nedideli ir neišskirtiniai mokesčiai, ne tik apsunkina galimybę teisingai įsivertinti paskolos pasiūlymo patrauklumą, bei dažnai būna pagrindinis įmonės uždarbio šaltinis. Plačiai yra žinoma, kad palūkanų norma nėra pagrindinis paskolos kainos rodiklis, ne mažiau svarbūs yra administravimo mokesčiai, kurių kaip privalumo Mokilizingo komunikacijoje nėra.

Kas galioja visoms įmonėms galioja ir šiai kompanijai – galutinis pasiūlymas yra individualus, del jo galima derėtis, reikia būtinai palyginti su kitomis panašiomis kompanijomis pagal BKKMN, bei įsivertinti kokią įtaką turės mokesčiai paskolos neatidavimo atveju. Šį įmonė jau daug metų sėkmingai dirba kreditų rinkoje, tad pasiūlymas jums tikrai bus konkurencingas ir atitinkantis rinkoje esančias kainas.

Kontaktai:

„AS Inbank filialas“

Telefonas: +370 700 55 888

El. paštas: info@mokilizingas.lt

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius.

Paskolos išduodamos ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.