mogo paskolos

Jei iki šiol Jums nuolatos būdavo kartojama, kad greituosius kreditus gali gauti tik tie asmenys, kurie turi darbus galinčius atnešti pastovias pajamas, tai šiuo metu viskas pasikeitė, kadangi Mogo padeda išspręsti problemą. Mogo – greituosius kreditus teikianti kompanija, kuri juos skolina prašydama palikti užstatą. Šiuo atveju tai yra auto transporto priemonės, kurios būtent ir sureguliuoja, kokią pinigų sumą asmuo gali pasiskolinti.

Greituosius kreditus teikianti kompanija Mogo – skolina beveik visiems, kuriems to reikia. Žinoma, tik atitikus reikalavimus pavyks galiausiai džiaugtis norimu rezultatu.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonotickerPriklauso nuo kliento.
Max. 75%
Gauti MOGO kreditą

Mogo teikia paskolą tiems asmenims, kurie:

  1. Yra vyresni nei 18 metų amžiaus imtinai.
  2. Yra Lietuvos Respublikos piliečiai!
  3. Atvyksta į kompanijos biurą. Tai reiškia, jog Mogo neišduoda paskolų internetu ar telefonu. Tik glaudus bendravimas padeda pasiekti geriausią sprendimą.
  4. Sutinka, kad profesionalai įvertintų auto transporto priemonės būklę ir tuo pačiu nustatytų, kokią pinigų sumą galite gauti.

!!! Kol paskola nebus grąžinta – asmuo galės naudotis savo turima transporto priemone. Taigi, neiškils jokių papildomų problemų, o greitasis kreditas greitai ir patogiai atsidurs kliento rankose.

Paskolos galima prašyti ir internetu (verta užsiregistruoti ir užpildyti formą), tačiau bet kuriuo atveju teks nuvykti į biurą, kur turėsite detaliai išsiaiškinti visas sąlygas ir tuo pačiu leisti apžiūrėti jūsų automobilį.

! Mogo priima ir jau nebevažiuojančias auto transporto priemones. Žinoma, nuo kokybės mažėja ir galimybė gauti norimo dydžio kreditą, tačiau visada galima susitarti.

SVARBU ir tai, kad galima gauti maksimaliai iki 90-ies procentų automobilio vertės. Tai maksimali suma. Žinoma, visada galite skolintis mažiau, tiek, kiek jums reikia.

Paskolas teikianti kompanija Mogo: skolinkitės kokybiškai.

  • Galima gauti nuo 5 00 iki 10 000 eurų (sumos dydį galima koreguoti individualiai).
  • Maksimalus paskolos terminas siekia net 6 metus.
  • Finansuojamos ne tik lengvosios transporto priemonės, tačiau taip pat ir motociklai, sunkvežimiai, motoroleriai…
  • Jokio skirtumo, kokio amžiaus yra turima transporto priemonė. Viskas priklauso nuo to, kokios ji būklės.

Siekiant pasinaudoti kompanijos Mogo paslaugomis reikės susimokėti papildomus mokesčius. Detalią jų lentelę galite pamatyti oficialiame kompanijos internetiniame puslapyje.

Norintys gauti objektyvią informaciją turėtų užsiregistruoti firmos internetiniame puslapyje. Ten yra viskas, ką jums reikia žinoti. Tuo pačiu į elektroninį paštą siunčiamuose naujienlaiškiuose bus informacija apie naujienas ir akcijas, kurių metu norimą paskolą galima gauti kus kas pigiau. Ypač vertėtų atkreipti dėmesį į Mogo teikiamus pasiūlymus prieš šventes, kadangi tai metas, kuomet firma suteikia pasiskolinimo galimybę kur kas patrauklesnėmis sąlygomis.

Mogo – galimybė naudotis automobiliu ir už tai dar gauti papildomus pinigus. Išspręskite savo finansines problemas labai nesunkiai – pasinaudokite greitojo kredito paslaugomis.


Madinga paskola vilioja naujus klientus nemokama paskolos diena. Pirmoji paskola iki  nereikalauja jokių išlaidų! Dėl šios reklamos nebankinė paskola nebus našta jūsų namų ūkiui. Madinga paskola yra patikima ir patikima nebankinė įstaiga. Madingą paskolą pripažįsta tūkstančiai klientų, kurie mielai rekomenduoja kitiems patrauklų jos pasiūlymą. Paraiškos teikimo madingam kreditui procesas nėra sudėtingas – vis dėlto potencialus paskolos gavėjas turėtų būti bent 19 metų.     Į madingų paskolų pasiūlymą įtrauktos paskolos ikiiki atlyginimo dienos – nauji klientai gali kreiptis dėl pirmosios paskolos nemokamai!     Madinga paskola buvo sukurta žmonėms, susidūrusiems su netikėtomis išlaidomis – jai svarbiausia klientas.     Madingos paskolos pranašumas yra minimalūs formalumai, trūkumas – skolininkų registrų tikrinimas. Madingos paskolos apžvalgos Madinga paskola yra įmonė, kurią vis labiau pripažįsta Lenkijos klientai. Skolininkai visų pirma vertina paraiškų tvarkymo greitį ir patogias paskolų rinkimo taisykles, taip pat refinansavimo galimybę.  jūs gaunate pinigus tiksliai taip, kaip jums patinka – greitai ir be nereikalingų formalumų.