Mogo –mogo paskolos

Siūlo lizingo, atgalinio lizingo ir ilgailaikės automobilių nuomos paslaugas. Jei iki šiol Jums nuolatos būdavo kartojama, kad paskolas už automobilį gali gauti tik tie asmenys, kurie turi darbus galinčius atnešti pastovias pajamas, tai šiuo metu viskas pasikeitė, kadangi Mogo padeda išspręsti problemą.

Mogo teikiamos paslaugos

AutolizingasPaskola už automobilįIlgalaikė automobilio nuomaPalūkanų norma
Nuoroda
Paskola nuo 500 iki 10000 EUR
Paskolos terminas iki 84 mėn.
Neprivalomas KASKO draudimas
Finansuojama iki 100% automobilio rinkos vertės
Bet koks automobilio amžius, markė ir modelis
Paskola nuo 500 iki 10000 EUR
Iki 110 automobilio vertės
Paskolos terminas iki 84 mėn.
Išankstinis paskolos grąžinimas - NEMOKAMAS
Neprivalomas KASKO draudimas
Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 10000 EUR
Mogo jį nusipirks ir Jums išnuomos
Nuomos laikotarpis net iki 84 mėnesių!
Iki - 69% kreditas
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimą
nonoticker

mogo paskolos emimo procesas

Mogo –  kompanija, kuri juos skolina prašydama palikti užstatą. Šiuo atveju tai yra auto transporto priemonės, kurios būtent ir sureguliuoja, kokią pinigų sumą asmuo gali pasiskolinti.

Autolizingu, automobilių išperkamąja nuoma ir paskolomis užsiemanti  Mogo – skolina visiems atitikusiems valstybės nustatytus kreditingumo reikalavimus

Užklausą galima pateikti:

  • Mogo.lt svetainėje
  • Telefonu arba el. paštu
  • Viename iš mogo klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje arba Tauragėje.
  • Pas vieną iš 300+ partnerių – automobilių pardavėjų

Minimalus formalumų skaičius:

  • Atgalinio lizingo atveju pinigus gausite į savo sąskaitą per 1 valandą
  • Lizingo atveju naują automobilį vairuosite jau tą pačią dieną
  • KASKO draudimas neprivalomas
  • Pradinis įnašas nuo 0 EUR

Paskolos galima prašyti ir internetu (verta užsiregistruoti ir užpildyti formą), tačiau bet kuriuo atveju teks nuvykti į biurą, kur turėsite detaliai išsiaiškinti visas sąlygas ir tuo pačiu leisti apžiūrėti jūsų automobilį.

! Mogo puslapyje rasite galybe galimų automobilių, su nurodytais įkainiais, bet tai ne reiškia, kad automobilį turite rinktis tik iš siūlomų variantų. Taip pat pateikiamas partnerių sarašas, per kuriuos gausite tas pačias finansavimo sąlygas kurios nurodytos pagrindinėje svetainėje.

SVARBU ir tai, kad galima gauti maksimaliai iki 110-ies procentų automobilio vertės. Tai maksimali suma. Žinoma, visada galite skolintis mažiau, tiek, kiek jums reikia.

Siekiant pasinaudoti kompanijos Mogo paslaugomis reikės susimokėti kai kuriuos papildomus mokesčius.  Didžiausias jų yra sutarties sudarymo mokestis, kuris gali siekti iki 15% nuo automobilio vertės. Dalinis, išankstinis atsiskaitymas ir sutarties sąlygų pakeitimas yra nemokamas.

Norintys gauti objektyvią informaciją turėtų užsiregistruoti firmos internetiniame puslapyje. Ten yra viskas, ką jums reikia žinoti. Tuo pačiu į elektroninį paštą siunčiamuose naujienlaiškiuose bus informacija apie naujienas ir akcijas, kurių metu norimą paskolą galima gauti kus kas pigiau. Ypač vertėtų atkreipti dėmesį į Mogo teikiamus pasiūlymus prieš šventes, kadangi tai metas, kuomet firma suteikia pasiskolinimo galimybę kur kas patrauklesnėmis sąlygomis.

Mogo – galimybė naudotis automobiliu ir už tai dar gauti papildomus pinigus. Išspręskite savo finansines problemas labai nesunkiai – pasinaudokite įmonės paslaugomis.

Kontaktai:

UAB “Mogo LT”

Perkūnkiemio g. 6, Vilnius LT-12130, Vilnius

info@mogo.lt

Klientų aptarnavimo telefonas 8 700 80099