minipaskola akcijos

Ferratum Group  – Europoje paskolų paslaugas teikianti kompanija siūlo kreditą ir Lietuvoje. Ir ne tik siūlo, tačiau tuo pačiu suteikia bene geriausias galimybes pasiskolinti tiems asmenims, kurie dar niekada nepasinaudojo greitojo kredito paslaugomis.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker75% gautipaskola

Skolinantis pirmą kartą pasinaudoti kompanijos Ferratum paslaugomis tikrai verta, kadangi:
•    Pirma paskola teikiama iki 300 EUR.
•    Pirma paskola iki 30 dienų teikiama nemokamai. Grąžinsite lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinote.
•    Visada galima derėtis ir ieškoti klientui labiausiai tinkančio varianto.
Greitųjų kreditų kompanija Ferratum teikia paskolas nuo 40 iki 2 000 EUR. Svarbu, jog pasiskolinimo suma skiriasi ir priklausomai nuo to, kiek laiko bendraujate su šia kompanija.
NAUJI klientai gali pasiskolinti nuo 40 iki 800 EUR.
ESAMI klientai gali pasiskolinti nuo 40 iki 2 000 EUR.
Abejais atvejais pinigų grąžinimo laiko tarpas varijuoja atsižvelgiant į palūkanas ir kiekvieno žmogaus asmeninius norus. Grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 1 iki 15 mėnesių.
Kompanija Ferratum suteikia galimybę pinigus grąžinti anksčiau. Jei tai padarysite per 15 dienų nuo kredito paėmimo, tokiu atveju galite nutraukti sutartį ir nereikės mokėti palūkanų.

Ferratum kompanija – tarptautinė. Beveik 2 milijonai klientų iš daugiau nei 20 pasaulio šalių pasitiki įmone ir tai geriausias įrodymas, kad jos teikiamos paslaugos puikiai atitinka kokybę.

Kreditus teikianti kompanija Ferratum skolina ir tiems asmenims, kurie neturi darbo. Šiuo atveju nereikalauja palikti konkretaus užstato, tačiau pasiskolinti gali tie asmenys, kurie gauna pajamas kitokiais būdais. Pavyzdžiui, socialinę pašalpą, bedarbio pašalpą ir taip toliau. Skolinama tik tokiu atveju, jei pinigus planuojama atiduoti per 30-ies dienų laikotarpį. Skolinantis tokiu būdu dažniausiai prašoma glaudžiau bendradarbiauti su kompanija kol bus pasiektas abi puses tenkinantis skolinimosi variantas.

Siekiantiems tapti kompanijos klientu svarbu užsiregistruoti internetiniame puslapyje. Jame ne tik galėsite stebėti savo mokumą ir naujas akcijas, tačiau taip pat susižinoti visą informaciją, kuri jums yra reikalinga siekiant, kad pavyktų tinkamai elgtis su gautu kreditu.

Kodėl verta skolintis būtent iš Ferratum greituosius kreditus teikiančios kompanijos?
•    Paskolos suteikiamos asmenims, kurie neturi darbo.
•    Nereikia užstato arba laiduotojo. Nereikia aiškinti, kam jums reikalinga paskola.
•    Viską galima atlikti labai greitai. Gaukite paskolą internetu arba SMS žinute.
‼ Registruotis galima bet kuriuo paros metu, tačiau kreditą gausite TIK kompanijos darbo valandomis. Taip stengiamasi sumažinti neapgalvotų pasiskolinimų galimybę.
Siekiant gauti paskolą labai svarbu turėti banko sąskaitą, kuri yra atidaryta jūsų vardu. Elektroninis paštas ir tuo pačiu mobilusis telefonas gali būti ir ne jūsų, tačiau būtent į nurodytus bus kreipiamasi dėl kokių nors neaiškumų. Todėl rekomenduojama turėti nuosavus, kad iškilus problemoms būtų galima nesunkiai surasti klientą.
Skolinkitės atsakingai. Skolinkitės su Ferratum.