mikro kreditas

Mikro Kreditas – greitąsias paskolas teikianti kompanija, kuri skolina nedideles paskolas. MikroKreditas teikia:

 1. Trumpalaikius kreditus.
 2. Kreditus su grąžinimo grafiku.
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% paskolos gavimas

Kiekvienas iš pasirinkimų apibrėžia, kokią pinigų sumą galima pasiskolinti ir per kiek laiko pilną paskolą kartu su palūkanomis teks atiduoti.

Pasiskolinti galima nuo 50 iki 500 EUR, kuris kartu su palūkanoms turi būti atiduotas per 10-30 dienų laikotarpį. MikroKreditas visada suinteresuotas padėti atrasti patį geriausią variantą.

MikroKreditas – išspręsti finansines problemas galinti kompanija. Tiesa, ja pasinaudoti gali tik tie asmenys, kurie atitinka oficialiai visiems nustatytus bendrus reikalavimus:

 1. Asmuo turi būti LR pilietis arba turėti leidimą nuolatinai gyventi Lietuvoje.
 2. Gali pasiskolinti ne jaunesnis nei 21 metų amžiaus imtinai.
 3. Asmuo negali turėti jokių nepadengtų skolų.
 4. Asmuo privalo būti legaliai įdarbintas ir gauti reguliarias pajamas.
 5. Klientas privalo turėti tvarkingą mokėjimo istoriją.

Akivaizdu, kad kiekviena iš sąlygų padeda skolintis tik tiems asmenims, kuriems tikrai pavyks atiduoti pinigus. Tuo pačiu tai ne tik firmos užsitikrinimas, tačiau ir pagalba tiems, kurie negalėdami įvertinti savo materialios padėties skolinasi.

! Siekiant pasiskolinti iš kompanijos MikroKreditas nereikia užstato. Tačiau labai svarbu, kad asmuo turėtų reguliariai apmokamą darbą.

!  Kol negrąžinote vieno pasiskolinto kredito – galimybės gauti kitą paprasčiausiai neturite. Tiek tokiu atveju, jeigu norite antro kredito irgi iš MikroKreditas kompanijos, tiek tokiu atveju, jeigu planuojate pasiskolinti iš kitos firmos. Tuo pačiu MikroKreditas neskolina, jei tuo pat metu esate pasiskolinęs iš kitos firmos. Net ir tokiu atveju, jeigu paskolą pavyksta sėkmingai po truputį atiduoti.

!  MikroKreditas suteikia galimybę prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą tokiu atveju, jeigu matote, kad paskolos iki nurodytos dienos atiduoti laiku nepavyks. Visgi, tai įkainojama papildoma pinigų suma, tad pagalvokite, ar permokėjimas Jus tenkina.

Skolinkitės atsakingai ir tik tokiu atveju, jei gebate įvertinti savo piniginę padėtį.

Mikro Kreditas suteikia galimybę pasiskolinti:

 1. Internetu.
 2. SMS žinute.

Nesvarbu, kurį iš būdų jūs pasirinksite – vistiek privalote būti užsiregistravęs internetinio puslapio svetainėje. Užsiregistruokite ir patogiai raskite Jums reikalingą informaciją bei savo mokumo parametrus.

Kodėl verta pasinaudoti Mikro Kreditas teikiama paslauga? Kadangi:

 1. MikroKreditas stengiasi mažinti palūkanas, kad klientai būtų suinteresuoti pasiskolinti iš jų kompanijos.
 2. Galima prasitęsti paskolos atidavimo laiko tarpą.
 3. Vykdomas glaudus bendradarbiavimas su klientu. Kiekvienas asmuo gauna po asmeninį finansininką, kuris teikia nemokamus patarimus, kaip sureguliuoti namų biudžetą.
 4. Taip pat vykdomos įvairios akcijos ir nuolaidos, kurios leidžia pasiskolinti kur kas pigiau.
 5. Galiausiai – galite tapti lojaliu klientu ir gauti papildomų bonusų.

MikroKreditas – Jūsų finansinis pagalbininkas.

Atidžiai perspėjame, kad skolintumėtės tik tokiu atveju, jeigu esate tikras, kad pinigų atidavimas Jums nesukels jokių problemų.

Reikia pinigų ir nežinote, kur yra greičiausias būdas gauti Jums reikalingą pinigų sumą? MikroKreditas – geriausias, paprasčiausias ir patogiausias būdas gauti tiek, kiek Jums reikia. Daugelis žmonių jau džiaugiasi MikroKredito suteiktomis paslaugomis. Svarbiausia detaliai susižinoti skolinimo sąlygas, kad pavyktų sėkmingai grąžinti pinigus laiku!

 • Atidėkite mokėjimą tokiu atveju, jeigu Jums nepavyksta pinigų grąžinti laiku!
 • Akcija!!! 200 EUR kreditams 30-čiai dienų suteikiama net 50 % akcija!

MikroKreditas – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori gauti nebrangią paskolą lanksčiomis sąlygomis. Pamirškite finansines problemas greitai kaip du kart du.


tai paskolų įmonė, kaupianti specialistus, turinčius ilgametę patirtį finansų įstaigose. Bendrovės savininkas yra Dėl paprasto ir greito būdo patekti į svetainę iki grynųjų pinigų išėmimo, įmonė įgijo vieno geriausių skolintojų reputaciją.leidžia gauti labai greitus pinigus bet kokiam tikslui. Jie yra tik 4 žingsniai nuo pinigų injekcijos.
sumų diapazonas yra nuo Pirmą kartą kreipdamiesi dėl paskolų, susijusių su darbo užmokesčiu internetu, klientai gali gauti ne daugiau kaip 2000 PLN, tačiau be palūkanų ir komisinių.