manobankMano paskola – Mano.bank-

Manobank teikia kreditus ir refinansavimo paslaugas nuo 500 iki 25 000 Eur sumai iki 7 metų laikotarpiui be turto įkeitimo. Taikoma metinių palūkanų norma – nuo 9 proc.,  tačiau atsižvelgiant į kiekvieno kliento finansines galimybes, palūkanų norma nustatoma individualiai. Profesionalių paskolų vadybininkų komanda suteiks kokybišką konsultaciją visais kreditavimo klausimais bei pateiks paskolos pasiūlymą kiekvienam, atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius. ManoPaskola kredito paraišką galima užpildyti internetu, todėl atsakymą apie paskolos suteikimą ir gauti paskolą galima  greičiau nei per 1 dieną.

Vartojimo kreditai ir refinansavimasGalimybė grąžinti anksčiau be pabrangimoPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 500 iki 25000 eurų
Nuo 3 iki 84 mėnesių laikotarpiui
tickerNuo 9% paskolos gavimas

ManoPaskola kuruoja šias paslaugas su kuriomis detaliau galite susipažinti individualiai kreipdamiesi į paskolų vadybininkus:

!!! Kiekvienas iš skolinimo būdų turi savus kriterijus, kurie ir nusprendžia, kuri paskola Jums tinka labiausiai. Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie padės atrasti tinkamiausią variantą.

ManoPaskola vadybininkai individualiai vertina kiekvieno kliento paskolos paraišką. Atsižvelgiant į pageidavimus, stengiamasi pasiūlyti patį geriausią variantą.

Oficialiame internetiniame puslapyje galima rasti visas sąlygas, kurios apibrėžia, kas tiksliai gali pasiskolinti ir kokios sąlygos yra taikomos. Mano Paskola klientu gali būti tik tas asmuo, kuris:

  • Yra pilnametis ir Lietuvos Respublikos pilietis
  • Turi 21 metus ir daugiau.
  • Neturi aktyvių skolų.

Kyla klausimas, kodėl verta pasinaudoti būtent ManoPaskola unijos teikiamomis paslaugomis? Kadangi:

  1. Suteikiamos greitos ir kokybiškos paslaugos, kurių pagrindinis tikslas, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas suteikiamais pasiūlymais.
  2. Skaidri įmonės komunikacija, nėra paslėptų ir gudrių mokesčių, viskas paprastai ir aiškiai išdėstyta.
  3. Suteikiamos labai geros palūkanos. Konkurencinga kaina dažniausiai lemia, kad žmonės pasirenka būti ManoPaskola klientu – palūkanos tik nuo 9 proc.
  4. Suteikiamos lanksčios sąlygos ir nuolat vykdomas paslaugų tobulinimas, siekiama, kad klientas visada liktų patenkintas.
  5. Atsižvelgiama į informacijos konfidencialumą, remiamasi privatumo politika.

Prisitaikydami prie klientų galimybių ir poreikių visada pasiūlomas pats geriausias ir tinkamiausias variantas.

E-paskolos nuomonė apie Manopaskola – Mano.bank

Reiktu pažymėti kad visgi ši kompanija yra specializuotas paskolų bankas ir kas man labiausiai patinka šioje įmonėje, kad jos komunikacija yra tokia, kokios ir tikėtumeisi iš tokios institucijos. Būtent, žinutės ir išskirtinumai yra aiškiai išdėstyti, nėra stengiamasi paslėpti palūkanų normos kituose mokesčiuose. Komunikuojama palūkanų norma yra reali ir atitinkanti šio vidutinio dydžio ir vidutinio laikotarpio paskolų segmente, ir tai kelia pasitikėjimą.  Kadangi teikiamoms palaugoms nereikia turto įkeitimo, paskolos išduodamos atsižvelgiant tik į kliento rizikingumo vertinimą.

Labai sveikintina yra ir tai, kad įmonė atskleidžia kreditų kompanijų naudojamus kainodaros manipuliacijos triukus, atskleidžiama ir išaiškinama pačios bendrovės kainodara. Mano.bank kainodara yra maksimaliai skaidri, supaprastinta ir išaiškinta klientams. Taip pat teikiami patarimai kaip atsakingai pasiskolinti ir kita naudinga klientus edukuojanti informacija -taip yra komunikuojamas skaidrumas ir profesionalumas.

Nors bendrovė teikia tik vartojimo paskolas be užstato – ji yra aprašiusi ir išskyrusi paskolų ėmimo priežastis. Nors tai ir yra ta pati paslauga ir jos kaina priklausys tik nuo jūsų kreditingumo. Ar skolintumėtes norėdami nusipirkti automobilį ar atostogoms – viskas aprašyta ir išskirta teisingai, pabrėžiant nors ir nedidelius bet visgi skirtumus šių paslaugų aprašyme. Žinoma, tokia informacija yra skirta retai su paskolomis susiduriantiems klientams, kurie mato šias paslaugas kaip skirtingas, tad Mano.bank komunikacija yra teisinga.

Specializuotas paskolų bankas Mano.bank tikrai yra vienas skaidriausių kreditorių Lietuvoje, tad pasinaudoti jo paslaugomis yra tikrai verta.

 Kontaktai:

AB “Mano bankas”

S. Moniuškos g. 27, Vilnius
+370 5 240 9389
+370 615 53694
manopaskola@mano.bank