manobank

Manopaskola.ltMano.bank vartojimo paskolų paraiškų priėmimo sistema. Profesionalių paskolų vadybininkų komanda suteiks kokybišką konsultaciją visais kreditavimo klausimais bei pateiks paskolos pasiūlymą kiekvienam, atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius. ManoPaskola kredito paraišką galima užpildyti internetu, todėl atsakymą apie paskolos suteikimą gausite greičiau nei per 1 dieną.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nononoPriklauso nuo kliento. Max. 75% paskolos gavimas

ManoPaskola teikia kreditus nuo 500 iki 25 000 Eur sumai iki 7 metų laikotarpiui be turto įkeitimo. Taikoma metinių palūkanų norma – nuo 7 proc.,  tačiau atsižvelgiant į kiekvieno kliento finansines galimybes, palūkanų norma nustatoma individualiai.

(Yra galimybė grąžinti paskolą anksčiau)

ManoPaskola kuruoja šias paslaugas su kuriomis detaliau galite susipažinti individualiai kreipdamiesi į paskolų vadybininkus:

 1. VARTOJIMO PASKOLA: tai nedidelė paskola, kurios dažniausiai reikia asmenims, kurie žino, jog greitu metu pavyks pinigus atiduoti. Pasiskolinti labai paprasta ir beveik visi, kuriems reikia paskolos – ją gauna.
 2. REFINANSAVIMO PASKOLOS: jų prireikia vis dažniau, kadangi įsiskolinimai trukdo patogiai ir sistemingai atiduoti paskolintus pinigus. Kreipkitės į profesionalus, kurie jums padės išbristi iš finansinių problemų.
 3. PASKOLA AUTOMOBILIUI: tiems, kurie trokšta naujos mašinos. Suteikiamos paskolos priklauso nuo jums reikiamos sumos ir varijuoja nuo 500 iki 15 000 eurų. Pasiskolink ir džiaukis nauja transporto priemone neįkeičiant savo automobilio.
 4. ILGALAIKIAI KREDITAI: geriausias pasirinkimas tuomet, kai jums reikia pinigų didelėms investicijomis. Kredito unija paskolins reikiamą pinigų sumą Jums patraukliomis sąlygomis.

!!! Kiekvienas iš skolinimo būdų turi savus kriterijus, kurie ir nusprendžia, kuri paskola Jums tinka labiausiai. Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie padės atrasti tinkamiausią variantą.

ManoPaskola vadybininkai individualiai vertina kiekvieno kliento paskolos paraišką. Atsižvelgiant į pageidavimus, stengiamasi pasiūlyti patį geriausią variantą.

Oficialiame internetiniame puslapyje galima rasti visas sąlygas, kurios apibrėžia, kas tiksliai gali pasiskolinti ir kokios sąlygos yra taikomos. Mano Paskola klientu gali būti tik tas asmuo, kuris:

 • Yra pilnametis ir Lietuvos Respublikos pilietis arba turi leidimą nuolatinai gyventi Lietuvoje – gyvena, mokosi arba dirba Vilniuje, Vilniaus arba Trakų rajonuose.
 • Turi 21 metus ir daugiau.
 • Neturi aktyvių skolų.

Kyla klausimas, kodėl verta pasinaudoti būtent ManoPaskola unijos teikiamomis paslaugomis? Kadangi:

 1. Suteikiamos greitos ir kokybiškos paslaugos, kurių pagrindinis tikslas, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas suteikiamais pasiūlymais.
 2. Suteikiamas labai platus paslaugų spektras, taigi kiekvienam žmogui pavyks atrasti labiausiai tinkantį variantą. Tuo pačiu kiekvienas pasiūlymas yra lankstus, kredito unija atsižvelgia į kiekvieno kliento individualius poreikius.
 3. Suteikiamos labai geros palūkanos. Konkurencinga kaina dažniausiai lemia, kad žmonės pasirenka būti ManoPaskola klientu – palūkanos tik nuo 12 proc.
 4. Suteikiamos lanksčios sąlygos ir nuolat vykdomas paslaugų tobulinimas, siekiama, kad klientas visada liktų patenkintas.

Prisitaikydami prie klientų galimybių ir poreikių visada pasiūlomas pats geriausias ir tinkamiausias variantas.