mano kreditas

2009 metais savo veiklą pradėjo UAB „Mano Kreditas“ šiuo metu puikiai pažįstama kompanija daugeliui asmenų, kuriems kada nors teko domėtis greitojo kredito paslaugomis. ManoKreditas, tai kompanija, kuri teikia nedidelius kreditus internetu be užstato. Tai reiškia, kad pasiskolinti gali tik tas asmuo, kuris turi darbą, įrodantį, kad kreditas bus atiduotas laiku.

Mano kreditas teikia šias paslaugas:

 1. Paskolos su NT įkeitimu
 2. Paskolų refinansavimas
 3. Konsultavimas įvairiais finansiniais klausimais.

Greitasis kreditas kompanijoje suteikiamas tokiu atveju, jei atitinkate šiuos reikalavimus:

 1. Esate užsiregistravęs internetinėje svetainėje.
 2. Gaunate pastovias pajamas (nebūtinai iš darbovietės).
 3. Esate vyresnis nei 21 metų amžiaus imtinai.
 4. Turite sąskaitą bet kuriame LR banke.
 5. Neturite jokių rimtų įsiskolinimų kitose institucijose.
 6. Nuolatinai gyvenate Lietuvoje.

Siekiant pasiskolinti iš ManoKreditas kompanijos reikia sumokėti vienkartinį 1 EUR mokestį, kuris įrodo, jog nurodyta sąskaitą yra jūsų. Negalima skolintis kito asmens vardu arba prašyti, kad pinigai jums būtų pervesti į kito asmens sąskaitą.

Kuomet registruositės Jums reikia nurodyti šiuos duomenis:

 1. Savo asmens kodą.
 2. Aktyvų elektroninio pašto adresą.
 3. Deklaruojamą gyvenamą vietą.
 4. Mobiliojo telefono numerį.
 5. Darbovietę ir joje užimamas pareigas.
 6. Asmens dokumento numerį.

Teisingai viską nurodžius paspauskite patvirtinimą ir laukite kol į jūsų elektroninio pašto adresą ateis patvirtinimas, kad esate sistemoje. Tuomet nueikite į internetinį puslapį ir pasirinkite sumą, kokią norite pasiskolinti. Patenkinus jūsų prašymą pinigai sąskaitą pasieks per 15 minučių. Apie tai būsite informuotas SMS žinute.

Prasitęsti paskolos pasiskolinimo terminą galima irgi internetinėje svetainėje. Labai svarbu, kad reguliariai joje lankytumėtės, kadangi būtent ten galima rasti visą reikalingą informaciją.

Siekiant pinigus atiduoti labai svarbu tinkamai nurodyti rekvizitus. Jeigu pinigus grąžinote, tačiau jie nėra užskaityti – kuo skubiau kreipkitės į ManoKreditas kompaniją, kuri padės išspręsti iškilusią problemą.

Siekiant tiksliai sužinoti, kiek pinigų dar esate skolingas ir kiek jau grąžinote – prisijunkite prie savo paskyros. Pinigus galima atiduoti tiek vienu metu visą sumą, tiek dalimis. Svarbiausia, kad iki paskutinės termino dienos būtų surinkta pilna suma.