Iškilus finansinėms problemoms kreiptis į senelius ne visada yra pats geriausias pasirinkimas. Net ir saugiai po pagalve laikomos santaupos anksčiau ar vėliau gali pasibaigti. Tokiu atveju patogiausias išsigelbėjimas – LitCredit. UAB „Litcreditas“ ženklas, siūlantis greitųjų kreditų paslaugas Lietuvoje, savo veiklą pradėjo vykdyti neseniai, tačiau jau susilaukė didelio tautiečių dėmesio. LitCredit teikia smulkiuosius vartojimo kreditus, kurių suma pirmo pasiskolinimo metu siekia iki 300 eurų. Žinoma, lojalūs klientai visada gali tikėtis kur kas daugiau išlygų, kuriuos garantuoja kreditus teikianti kompanija.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker75% paskolos gavimas litcredit

Kas gali gauti vartojimo kreditą?

Greita paskola LitCredit suteikiama visiems Lietuvos Respublikos piliečiams arba asmenims, kurie turi teisę nuolatinai gyventi Lietuvoje. Siekiant gauti paskolą svarbiausia:

• Turėti mobiliojo ryšio galimybę;
• Atsiskaitomąją banko sąskaitą iš kurios reikia pervesti įmonei simbolinį 0,01 ct mokestį;
• Turėti „švarią“ mokėjimo istoriją;
• Gauti reguliarias pajamas, kurios gali užtikrinti, kad pinigus jums pavyks grąžinti laiku.
• Būti pilnamečiu.

Kodėl verta rinktis LitCredit?

Pirma paskola nemokamai, tad tai puiki galimybė išvengti finansinių nuopuolių. Grąžinkite lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinote.

greitieji kreditaiGreitasis kreditas LitCredit pinigus perveda į du Lietuvos komercinius bankus (UAB DnB ir UAB SwedBank), tad pasirinkite Jums patogiausią ir pamirškite papildomus mokesčius. Jei asmuo atitinka visus, tačiau tikrai minimalius reikalavimus – pinigai nurodytą sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių. Jei prašymas atmestas – kreipkitės į kompaniją ir tiksliai sužinokite, kodėl Jums nepavyko gauti reikiamos pinigų sumos.

LitCredit atsižvelgdama į finansinių įsipareigojimų svarbumą nesuteikia galimybės pasiskolinti, jei asmuo tuo pačiu metu turi pasiėmęs kreditą kitoje greitojo kredito kompanijoje. Kiekvieno žmogaus mokėjimo istorija yra svarbi ne tik siekiant išsiaiškinti, ar asmuo bus mokus, tačiau taip pat ir prisiimant atsakomybę jam padėti išvengti dar didesnės mokesčių naštos.

LitCredit: vartotojų kategorijos

Būti ištikimam LitCredit greitajam kreditui verta, kadangi kompanija labai vertina lojalius ir atsakingus klientus. Kredito firma savo klientus skiria į tris kategorijas, kurios apima tiek pasiskolinamos sumos dydį, tiek grąžinimo laikotarpio pratęsimą.

1. Pirmo pasiskolinimo metu galima gauti kreditą net iki 300 eurų (pirmas kreditas suteikiamas nemokamai).
2. Antro pasiskolinimo metu suma siekia net 500 eurų.
3. Dėl kredito kreipiantis trečią ir daugiau kartų galima pasiskolinti nuo 700 eurų! Nėra taisyklių, kurių negalima būtų apeiti, tad konsultuokitės su kompanijos finansininkais, kurie pasistengs patenkinti Jūsų poreikius atsižvelgdami į galimybes.

Maksimalus pinigų grąžinimo terminas – 30 dienų. Tiesa, esant poreikiui už papildomą mokestį grąžinimo laiko tarpą visada galima padaryti kur kas lankstesniu. Glaudžiai komunikuojant su vadybininkais visada surasite abipusį kompromisą.
Greitasis kreditas „LitCredit“ – patogumas, greitumas ir patrauklios sąlygos viename! Įvertinkite savo galimybes ir pasinaudokite vartojimo kredito paslaugomis.

Gauti Litcredit kreditą