kreditu centras

„Kreditųcentras“ savo veiklą pradėjo 2009 metais ir sėkmingai iki šiol siūlo paslaugas, kuriomis mielai naudojasi asmenys, kuriems konkrečiu metu šiek tiek reikia pinigų. Ši paskolų bendrovė skolina nuo 100 iki 2500 EUR, kurie privalo būti grąžinami per 3– 36 mėnesių laikotarpį. Kadangi tai nedideli vartojimo kreditai, natūralu, kad ir pinigų grąžinimo laiko tarpas nėra ilgas. Tiesa, egzistuoja laikotarpio prasitęsimo galimybė tad nesijaudinkite, jei pinigų grąžinti laiku nepavyksta.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% paskolos gavimas

! Greitųjų kreditų kompanija garantuoja, kad skolintojų informacija bus visiškai konfidenciali ir vėliau nekils jokių problemų norint skolintis iš kitų institucijų.

Ši firma kreditus teikia dviem būdais:

GREITASIS KREDITAS INTERNETU:

 1. Užsiregistruokite internetinėje svetainėje.
 2. Prisijunkite prie sistemos.
 3. Pasirinkite jums tinkamiausią paskolos variantą.
 4. Patvirtinkite savo pasirinkimą.

GREITASIS KREDITAS SMS ŽINUTE:

 1. Galima pasiskolinti tik jei jau esate užsiregistravęs internetinėje svetainėje.
 2. Išsiųskite paskolos prašymą nurodytų numeriu.
 3. Palaukite, kol į tą patį numerį SMS žinute gausite atsakymą.
 4. Jei jūsų prašymas patenkinamas – patvirtinkite, kad paskolos Jums tikrai reikia.

! Norint gauti kreditą nereikia palikti užstato. Asmens pajamos yra įrodymas, kad jis pajėgus pinigus atiduoti.

! Siekiant pasiskolinti reikia pervesti vienkartinį registracijos mokestį (0,1 ct). Pastarasis reikalingas įrodyti, kad sąskaita, į kurią turi būti pervedami pinigai – tikrai Jūsų. Negalima skolintis kito žmogaus vardu. Negalima pateikti klaidingų duomenų. Tokiu atveju paskola tikrai nebus suteikta.

Ko reikia, kad gaučiau paskolą?

 • Pateikti savo asmens kodą.
 • Nurodyti el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį.
 • Nurodyti ir deklaruojamos, ir gyvenamosios vietos adresus.
 • Nurodyti ir asmens tapatybės ir paso serijinį numerį.
 • Darbovietės pavadinimą, jos adresą ir, žinoma, kokias užimate pareigas.

! Jei pamiršote prisijungimo duomenis prie internetinės informacinės sistemos – kreipkitės į kompaniją ir jums bus suteikti kiti duomenys. Tuo pačiu jei iškilo kokie nors klausimai – irgi būtinai rašykite arba skambinkite. Taip užsitikrinsite, kad tikrai pasiskolinimas bus sklandus.

Jeigu nepavyksta pinigų atiduoti laiku, tokiu atveju galite prasitęsti paskolos atidavimo laikotarpį. Tiesa, tai kainuos papildomai, tad būtinai įvertinkite savo galimybes. Kaina, kurią teks papildomai sumokėti, priklauso nuo paskolos dydžio ir laiko tarpo.

„Kreditų centras“ akcentuoja, kad Lietuvoje pasiskolinti galima tik viena – EURO valiuta.

Būtinai aktyviai naudokitės internetine paskyra, kadangi ji reikalinga siekiant sužinoti informaciją. Joje galite nesunkiai patikrinti, kiek pinigų jau grąžinote, kiek dar turite atiduoti, galiausiai, pats pirmas išgirsite apie visas akcijas ir naujienas. Jei pavyks laiku ir sėkmingai grąžinti paskolą, tačiau po kiek laiko vėl prireiks pinigų – rekomenduojama skolintis iš „Kreditų centras“ kompanijos dar kartą. Taip tapsite lojaliu klientu, kuris gebės pasiskolinti net iki 1000 EUR kur kas mažesnėmis palūkanomis, nei kiti klientai.


Yra patikima paskolų įmonė. Savo klientams jis siūlo patrauklias vartojimo paskolas, įskaitant paskolų, susijusių su atlyginimais, atlyginimą pagal minimalius formalumus. Mes galime gauti papildomų pinigų neišeidami iš namų. Skolininkai reguliariai naudojasi įmonės pasiūlymu. Jie taip pat rekomenduoja tai savo draugams; Kreiptis dėl paskolų atlyginimo yra paprasta. Tai atliekama visiškai internete. Norėdami gauti papildomų pinigų, tiesiog pereikite kelis etapus;galime imti paskolą iki. Grąžinimo laikas yra 30 mėnesių; yra paskolų įstaiga, kuri rinkoje veikia nuopasiūlymo pranašumas yra tas, kad galime konsoliduoti savo paskolas. Minusas – klientas turi turėti teigiamą kredito būklę.paslaugos yra skirtos tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Dėl išskirtinio aptarnavimo ir patikimo veikimo įmonė sulaukė daugybės patenkintų klientų. Juose yra ir jaunų žmonių, ir pensininkų