kreditu centrasKreditų Centras

Bendrovė savo veiklą pradėjo 2009 metais ir sėkmingai iki šiol siūlo paslaugas, kuriomis mielai naudojasi asmenys, kuriems konkrečiu metu šiek tiek reikia pinigų. Ši paskolų bendrovė skolina nuo 100 iki 3000 EUR, kurie privalo būti grąžinami per 3– 36 mėnesių laikotarpį. Kadangi tai nedideli vartojimo kreditai, natūralu, kad ir pinigų grąžinimo laiko tarpas nėra ilgas. Tiesa, egzistuoja laikotarpio prasitęsimo galimybė tad nesijaudinkite, jei pinigų grąžinti laiku nepavyksta.

Vartojimo paskolos ir refinansavimasGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 100 iki 3000 Eur
3 – 36 mėn. laikotarpiui
tickernuo 35% paskolos gavimas

! Greitųjų kreditų kompanija garantuoja, kad skolintojų informacija bus visiškai konfidenciali ir vėliau nekils jokių problemų norint skolintis iš kitų institucijų.

Kredito suteikimo tvarka:

  1. Pasirinkite sumą ir laikotarpį.
  2. Pirmąkart skolinantis užsiregistruokite sistemoje.
  3. Patvirtinkite savo tapatybę atliekant pervedimą arba elektroniniu parašu.
  4. Gaukite lėšas į sąskaita, o sutartį į elektroninį paštą.

! Norint gauti kreditą nereikia palikti užstato. Asmens pajamos yra įrodymas, kad jis pajėgus pinigus atiduoti.

! Siekiant pasiskolinti reikia pervesti vienkartinį registracijos mokestį (10 ct). Pastarasis reikalingas įrodyti, kad sąskaita, į kurią turi būti pervedami pinigai – tikrai Jūsų. Negalima skolintis kito žmogaus vardu. Negalima pateikti klaidingų duomenų. Tokiu atveju paskola tikrai nebus suteikta.

! Jei pamiršote prisijungimo duomenis prie internetinės informacinės sistemos – kreipkitės į kompaniją ir jums bus suteikti kiti duomenys. Tuo pačiu jei iškilo kokie nors klausimai – irgi būtinai rašykite arba skambinkite. Taip užsitikrinsite, kad tikrai pasiskolinimas bus sklandus.

Jeigu nepavyksta pinigų atiduoti laiku, tokiu atveju galite mėnesiui prasitęsti paskolos atidavimo laikotarpį. Tokiu atveju reikia sumokėti tik palūkanas, kurios nurodytos Jūsų gautoje sąskaitoje arba Jūsų paskyroje

Būtinai aktyviai naudokitės internetine paskyra, kadangi ji reikalinga siekiant sužinoti informaciją. Joje galite nesunkiai patikrinti, kiek pinigų jau grąžinote, kiek dar turite atiduoti, galiausiai, pats pirmas išgirsite apie visas akcijas ir naujienas. Jei pavyks laiku ir sėkmingai grąžinti paskolą, tačiau po kiek laiko vėl prireiks pinigų – rekomenduojama skolintis iš Kreditucentras.lt kompanijos dar kartą. Taip tapsite lojaliu klientu, kuris gebės pasiskolinti net iki 3000 EUR kur kas mažesnėmis palūkanomis, nei kiti klientai.

E-paskolos nuomonė apie Kreditų Centrą

Užėjus į puslapį skambiu pavadinimų – “Kreditų centras”, dažnas tikėsis plataus spektro paslaugų ir galimybių pasiskolinti, dėja teks nusivilti. Ši įmonė specializuojasi tik į nedidelio dydžio kreditus išduodamus trumpiems laikotarpiams. Paslaugos  yra standartinės ir tai nėra nei labai blogai, nei labai gerai. Maža to svetainėje pilna tuščių pažadų, su tokiais epitetais kaip “lankstus grafikas”, “greitas ir patogus” lankstūs terminai” – taip aprašomos paslaugos neturinčios aiškaus išskirtinumo. Negana to, kaip išskirtinumas yra pateikiama, kad galima pasiimti pirmą paskolą iki 1000 eurų, tai mano manymu, nėra joks paslaugos privalumas, tai labiau yra paslaugų minusas. Skelbiama, kad galimas paskolos refinansavimas – bet jokios tolesnės informacijos apie tai nėra. Kaip žinome, kreditai refinansuojami dažniausiai ilgam laikotarpiui ir su gerokai mažesnėmis palūkanomis, negu randame nurodytoje skaičiuoklėje, tai ar nebus tai parašyta, tiesiog norint sukurti paslaugų įvairovės iliuziją. Yra ir kitų tuščių frazių, kurios labiau skirtos paieškos sistemos, o ne vartotojui.

Deja yra ir su kainodara susijusių  komunikacijos neatitikimų – įmonė skelbia, kad nėra jokių paslėptų mokesčių – bet atsidarius sutarties šabloną mes matome nurodytą sutarties administravimo mokestį, tenkantį vienai vartojimo kredito dienai: 0,04% bendros vartojimo kredito sumos dienai – Kas gi tai jeigu ne paslėptas mokestis? Teisybės dėlei – tokio dalyko kaip “paslėptas mokęstis” nėra, nes visi mokęsčiai turi būti nurodyti sutartyje, taigi jie nėra “paslėpti”. Visgi tokius mokesčius vadiname “paslėptais” nes jie yra gudravimo ir kainodaros manipuliacijos įrankis. Mūsų pavyzdžiu- 0,04% administravimo mokestis yra lygus 4% MPN, kas tikrai nėra mažai.

Visgi, įvertinus visus šiuos komunikacinius dalykus ir gavus patrauklų pasiūlymą iš “Kreditų centro”  jį būtinai reikia įsivertinti pagal BKKMN ( Bendros kredito kainos metinė norma), ir palyginti ją su kitų įmonių pateiktais pasiūlymais. Kas žino, gal pasiūlymas ir bus patrauklus ir priiimtinas.

Kreditų centras kontaktai

UAB „PRO INVEST GROUP“

Tel: 8 700 31020

El. paštas: info@kreditucentras.lt,

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-50177 Kaunas