kredito garantasUAB „Kredito garantas“

finansines problemas išspręsti padėsianti kompanija, kuri orientuojasi į kiekvieno žmogaus poreikius ir stengiasi juos suderinti su galimybėmis. „Kredito garantas“ teikia šias paslaugas:

Paskolos, paskolos verslui ir refinansavimas su užstatuGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 1500 iki 1 mln. eurų
Nuo 3 mėm. iki 20 metų laikotarpiui
ticker 12% - 75% paskolos gavimas

„Kredito garantas“ skolina „Kredito garantas“ teikia hipotekinius kreditus Lietuvoje nuo 1 500 iki 1000 000 eurų.  Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja net iki 20-ies metų. Priklausomai ir nuo paskolos grąžinimo laiko tarpo varijuoja ir palūkanos. Pastarosios nustatomos atsižvelgiant į bendrąją finansinę situaciją.

Pagrindinės paslaugos:

Būsto paskola reikalinga, kuomet norima rekonstruoti gyvenamąjį namą arba jį pirkti.

Paskolos refinansavimas dažniausiai reikalingas, kuomet žmonės nebežino, kaip reikia elgtis su greitaisiais kreditais. Tuo pačiu į paslaugą įeina ne tik paskolos suteikimas, tačiau taip pat ir konsultacija, kuri gali padėti išspręsti finansines problemas.

Vartojamos paskolos dažniausiai pasižymi minimaliomis sumomis. Paslaugomis paprastai naudojasi fiziniai asmenys.

Paskola verslui suteikiama su kiek daugiau išlygų ir sąlygų, su kuriomis nuodugniai galite susipažinti atvykę į kompaniją. Būtent biure akis į akį dažniausiai galima sužinoti visus svarbiausius, pačius aktualiausius atsakymus į klausimus.

Visada paskolą reikės garantuoti ne tik pajamomis, bet ir nekilnojamuoju turtu.

E-paskolos nuomonė apie Kredito garantą

Šios įmonės specializacija aptarnauti fizinius ir juridinius asmenis, kurie del kažkurios priežasties negali gauti paskolos didžiuosiuose bankuose. Hipotekinių paskolų segmente dominuojantys bankai, paprastai turi galimybes paskolinti daug geresnėmis sąlygomis, negu mažesni rinkos žaidėjai. Jeigu paskolos gavėjas turi pastovias pakankamas pajamas ir likvidų nekilnojamąjį turtą, kuriuo gali garantuoti paskolą, realu banke gauti apie 2% metinę palūkanų normą. Kredito garante jūs tokių sąlygų negausite.

Svetainėje nurodytame pavyzdyje yra kalbama apie 12% metinę palūkanų normą plius gausite puokštę administracinių mokesčių:

  • Paskolos sudarymo mokestis – nuo 3% nuo paskolos sumos (min. 150 eur)
  • Išankstinis paskolos grąžinimo mokestis – 5% nuo paskolos sumos (min. 300 eur)
  • Sutarties sąlygų keitimas – nuo 1,5% nuo likusios paskolos sumos.
  • Laiškas dėl sutarties pažeidimo – 10 eur.
  • Pažymos, raštai, sutikimai, leidimai ir patvirtinimai – nuo 100 eur.

Tokie įmonės įkainiai, metinė palūkanų norma, paskolos garantavimas nekilnojamuoju turtu ir notariniai mokesčiai padaro įmonės pasiūlymus patrauklius tik probleminiems klientams.

Kitas pasakytų, bet juk didieji bankai irgi taiko įvairiausius mokesčius – Teisybė. Tad šiuo atveju galime palyginti tik vieną mokestį ir viskas bus aišku. Pvz. Skolinames iš Swedbank – 100000 eurų, (jei nėra akcijų) sumokame apie 500 eurų, jei skolinsitės iš Kredito Garanto 100000 eurų – sumokėsite 3000 eurų. Žinant, kad banko palūkanos yra daug mažesnės, o kiti kaštai yra vienodi – čia ir galima pabaigti palyginimą.

Įmonės kontaktai:

  • Kalvarijų g. 14, Vilnius
  • +370 612 66333
  • info@kreditogarantas.lt