kredito garantas

UAB „Kredito garantas“ – finansines problemas išspręsti padėsianti kompanija, kuri orientuojasi į kiekvieno žmogaus poreikius ir stengiasi juos suderinti su galimybėmis. „Kredito garantas“ teikia šias paslaugas:

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker 12% - 75% paskolos gavimas
  • Paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu (taigi, kredito bendrove gali pasinaudoti ir tie, kurie neturi darbo atnešančio pastovias pajamas).
  • Teikiamos paskolos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
  • Teikiamos finansavimo paslaugos.
  • „Kredito garantas“ teikia ir refinansavimo paslaugas. Puikus sprendimas tiems, kurie turi finansinių problemų ir yra pasiėmę ne vieną kreditą. Kompanija stengiasi išspręsti finansines problemas, sukontroliuoti šeimos biudžetą.

„Kredito garantas“ skolina nuo 1 500 iki 1000 000 eurų. Taigi, paslauga dažniausiai naudojasi tie asmenys, kurie orientuojasi ne į smulkųjį kreditą. Paskolos grąžinimo laiko tarpas varijuoja net iki 20-ies metų. Priklausomai ir nuo paskolos grąžinimo laiko tarpo varijuoja ir palūkanos. Pastarosios nustatomos atsižvelgiant į bendrąją finansinę situaciją.

Pasinaudoti „Kredito garanto“ teikiamomis paslaugomis tikrai verta. Geriausiai tai gali paliudyti klientai, kurie grįžta ne vieną kartą vis iš naujo patenkinti savo finansinius lūkesčius.

„Kredito garantas“ – užtikrintumas, kad Jums pavyks išspręsti savo finansines problemas. Pasinaudoti būtent šia refinansavimo paslaugas suteikiančia kompanija verta, kadangi:

  1. Atsakymas dėl paskolos suteikimo pranešamas per 24 valandas nuo prašymo pateikimo. Išimtinais atvejais kompanija dirba ir švenčių dienomis bei savaitgaliais.
  2. Norint gauti paskolą ir pildant paraišką internetu – nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų.
  3. Nereikia pateikti jokių išrašų, kurie gali suteikti informaciją apie jūsų pajamas.
  4. Nereikia informuoti, dėl kokių priežasčių jums prireikė greitojo kredito. Tačiau jei reikalingos refinansavimo paslaugos – paskola privalo būti grąžinama greitųjų kreditų kompanijoms.
  5. Paskolos teikiamos visoje Lietuvoje. Susitvarkyti naudojantis internetu yra labai paprasta ir greita.
  6. Suteikiama konsultacija, kurios metu gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

!!! „Kredito garantas“ teikia net kelias skirtingas paskolų rūšis.

Kiekvienas asmuo gali pasirinkti labiausiai jam tinkantį variantą. Pasirinkimas:

Būsto paskola reikalinga, kuomet norima rekonstruoti gyvenamąjį namą arba jį pirkti.

Paskola bedarbiams suteikiama palikus nekilnojamąjį turtą, kuris tampa užstatu galinčiu patvirtinti, kad pinigus jūs sugebėsite grąžinti laiku.

Paskolos refinansavimas dažniausiai reikalingas, kuomet žmonės nebežino, kaip reikia elgtis su greitaisiais kreditais. Tuo pačiu į paslaugą įeina ne tik paskolos suteikimas, tačiau taip pat ir konsultacija, kuri gali padėti išspręsti finansines problemas.

Vartojamos paskolos dažniausiai pasižymi minimaliomis sumomis. Paslaugomis paprastai naudojasi fiziniai asmenys.

Paskola verslui suteikiama su kiek daugiau išlygų ir sąlygų, su kuriomis nuodugniai galite susipažinti atvykę į kompaniją. Būtent biure akis į akį dažniausiai galima sužinoti visus svarbiausius, pačius aktualiausius atsakymus į klausimus.

„Kredito garantas“ – tai visapusiškos galimybės išspręsti finansines problemas. Jei nežinote, kuriuo keliu pasukti – kreipkitės į kompaniją.


Yra tarpininkas tarp paskolų bendrovių ir jų klientų. Tai padeda surasti įmonę, kuri atitiks visus mūsų reikalavimus. yra labai populiari svetainė. Jis bendradarbiauja su 20 paskolų bendrovių. Jo dėka, pasirinkus paskolų bendrovę, mums nekils jokių rūpesčių. Prašymo užpildymas ir patvirtinimasužtrunka ne ilgiau kaip. Pildant duomenis mums reikia tik asmens tapatybės kortelės. svetainėje galime kreiptis dėl 1 atsakomybės.    yra patikima ir rekomenduojama įmonė, besirūpinanti savo klientų saugumu.pranašumas yra aukštas skolinimosi lygis ir lankstus požiūris į klientą. Tačiau trūkumas yra tai, kad savaitgaliais trūksta ryšių su specialiąja linija.