kreditas 5000.lt

Kreditas5000“ – tai finansų įmonė, kuri teikia paskolų suteikimo paslaugas visiems, kurie pageidauja. Žinoma, reikia atitikti konkrečius reikalavimus, tačiau jeigu jie jums nėra per sudėtingi – paskolos suteikiamos labai greitai. Ši kompanija skolina nuo 50 iki 5000 eur, o paskolos atidavimo laiko tarpas varijuoja priklausomai nuo pasiskolintos sumos.

„Kreditas5000“ – geras pasirinkimas, jeigu Jums reikia išspręsti finansines problemas:

 • Pasiskolinti galite internetu arba SMS žinute.
 • Galite pasirinkti tinkamiausią kredito grąžinimo terminą nuo 10 dienų iki 60 mėnesių.
 • Be jokio papildomo mokesčio pinigus galite atiduoti anksčiau.
 • Paskolos suteikiamos be užstato.
 • Suteikiama galimybė atidėti paskolos atidavimo laiko tarpą.

Paskolas teikianti kompanija „Kreditas5000“ suteikia galimybę pasinaudoti viena iš šių paslaugų:

 1. Vartojimo paskola. Paskola internetu nuo 100 eur iki 5 000 eur. Nuo 60 dienų iki 1 800 dienų. Mokėjimo būdas – anuitetinis.
 2. Vartojimo kreditas. Paskola internetu nuo 100 eur iki 5 000 eur. Nuo 60 dienų iki 1 800 dienų. Mokėjimo būdas – linijinis.
 3. Greita paskola. Greita paskola internetu nuo 50 eur iki 500 eur. Nuo 1 iki 30 dienų grąžinimas. Mokėjimo būdas – pinas grąžinimas arba pratęsimas.

Įmonė „Kreditas5000“ stengiasi patenkinti visų, net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius. Kiekvienam klientui suteikiamas individualus dėmesys ir stengiamasi, kad būtų patenkinti visi jo poreikiai.

Pasiskolinti iš kompanijos galima tokiu atveju, jeigu atitinkate šias nustatytas sąlygas:

 • Esate Lietuvos Respublikos pilietis.
 • Amžiaus cenzas apima nuo 20 iki 60-ies metų amžiaus.
 • Jūs esat dirbantis fizinis asmuo.
 • Taip pat turite tvarkingą mokėjimų istoriją.
 • Turite asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke.

! Norint pasiskolinti iš šios kompanijos būtina patvirtinti savo sąskaitą. Registracijos mokestis – 1 eur.

Kaip gauti kreditą internetu?

Net jeigu planuojate pasiskolinti ir SMS žinute – reikės užsiregistruoti sistemoje. Viskas labai paprasta ir nesunkiai pavyks suvedus savo duomenis gauti patvirtinimą. Kaip viskas vyksta?

 • Pirmiausia užsiregistruokite sistemoje.
 • Patvirtinkite gautą kodą.
 • Pasirinkite Jums priimtiniausią paskolos dydį bei grąžinimo laiko tarpą.
 • Patvirtinkite nustatytas paskolos sąlygos.

! Būtinai atidžiai perskaitykite sąlygas. Kitu atveju iškilus problemoms ieškoti savo teisių gali būti per vėlu

Atsižvelgiant į Jūsų finansinę padėtį ir esamas galimybes – galite pasiskolinti iš „Kreditas5000“. Kadangi egzistuoja galimybės – rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie pasistengs atrasti labiausiai Jums tinkamą variantą.

! Galima prasitęsti paskolos atidavimo laiko tarpą. Tačiau tai kainuoja papildomus pinigus. Pasiskaičiuokite, ar verta pasinaudoti galimybe.

 

“Kreditas5000” – tai kompanija, kuri teikia skirtingas paskolos galimybes. Labai svarbu įvertinti savo poreikius bei galimybes, kad pasirinkimas tikrai tiktų ir patenkintų Jūsų norus. Išspręsti finansines problemas dar niekada nebuvo taip paprasta.


Yra kreditų teikėjas, klestintis ne bankų sektoriuje. Bendrovė siūlo iki finansavimo, kuris gaunamas pateikus internetinę paraišką, o tai žymiai sumažina grynųjų pinigų laukimo laiką. Geriausia vitrina yra patenkinti klientai, o šios įmonės jau turi didelę grupę.     Kreipdamiesi dėl  turite užsiregistruoti skolintojo svetainėje ir užpildyti prašymą. Visas procesas vyksta internete. galite kreiptis dėl trumpalaikės paskolos nuo  Maksimalus paskolos laikotarpis yra 30 dienų.   Ne bankininkystės sektoriuje jau apsisprendė. Įmonės būstinė yra .  Tarp  pranašumų verta paminėti, kad formalumai yra kuo mažesni, iš dokumentų reikia tik dokumentų. Paskolas negali imti asmenys, neturintys stabilių pajamų, o tai gali atgrasyti asmenis, dirbančius pagal sutartį konkrečiam darbui