[loancomparison table=10]

Jei susidūrėte su finansinėmis problemomis ir jums skubiai reikia pinigų, pataikėte būtent ten, kur reikia. Šiame straipsnyje nuožulniai aprašysime visus žingsnius, kurios reikia žinoti, jei norite gauti kreditą internetu. Užbėgant įvykiams už akių norėtume pasakyti, kad skolintis, kaip ir lošti ar vartoti alkoholį, reikėtų atsakingai ir nepiktnaudžiauti lengvais pinigais. Prieš priimdami sprendimą pasiskolinti, perskaitykite bent keletą straipsnių apie tai, kaip tai reikėtų padaryti atsakingai ir per daug nerizikuojant. Taip pat pasinaudokite nemokamomis internete esančiomis skaičiuoklėmis, kurių pagalba galėsite apskaičiuoti tai, kiek pagal jūsų mėnesines pajamas galite pasiskolinti ir kokiam laiko tarpui imti kreditą yra optimaliausia.

Kaip gauti greitą kreditą internetu?

paskola internetu

koreteles

Visų pirma, tai jums reikės kompiuterio su interneto prieiga. Google paieškos sistemoje suveskite raktinius žodžius „kreditas internetu“ arba „paskolos internetu“ ir pan. Prieš jus akimirksniu atsivers įvairiausių pasiūlymų sąrašas. Prieš puldami skolintis, aplankykite bent keletą tinklapių ir išsirinkite tą, kuris jūsų nuožiūra yra pats tinkamiausias ir suteikia geriausias skolinimosi sąlygas. Taip pat nepamirškite, kad dažnai yra siūlomos labai patrauklios akcijos, kuriomis pasinaudoti itin pravartu, pavyzdžiui – pirmas kreditas internetu nemokamai, pasiskolink dabar, o mokėk tik už pusės metų ir t.t.

Kai jau išsirinksite vietą, kurioje norite skolintis, suveskite reikiamus duomenis. Dažniausiai autifikacijai būtina pervesti bent 1 centą iš savo banko sąskaitos tam, kad būtų patvirtinta jūsų tapatybė ir gauti išrašai iš SoDros apie jūsų pajamas, finansinius įsipareigojimus, šeimyninę padėti ir kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos kredito įmokų mokėjimui.

Jei užpildžius paraiškos forma viskas bus gerai, t. y. Jūs atitiksite visus kriterijus, jums bus suteiktas greitasis kreditas. Į savo el. pašto dėžutę gausite patvirtinantį laišką, kad jums buvo suteikta paskola bei sutartį. Sutarties spausdinti ar pasirašinėti tikrai nereikia.

Po keletos ar keliolikos minučių (jei skolinatės savaitgalį, gali tekti palaukti kiek ilgiau), į jūsų banko sąskaitą bus pervesta visa suma kurią pasiskolinote ir jūs galėsite laisvai naudotis gautais pinigais.

Dažniausiai kreditai yra grąžinami dalimis, o ne visa suma iš karto. Grąžinimo sąlygos yra derinamos prieš pasirašant sutartį, todėl nepamirškite pasirinkti jums patį patogiausią variantą. Nepamirškite, kad kuo ilgesniam laikotarpiui skolinatės, tuo daugiau jums paskola kainuos. Nepamirškite laiku mokėti visų įmokų, kadangi vėlavimas jums atsieis delspinigius ir papildomus administracinius mokesčius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit