kreditaiJei reikėtų greitai ir aiškiai apibrėžti, kas yra kreditai internetu – tai nedidelė paskolos suma su didele palūkanų norma, kuri yra akimirksniu pervedama į jūsų banko sąskaitą be didelių skolinimosi procedūrų ir krūvos popierių, kuriuos reikėtų užpildyti skolinantis banke. Tokios paskolos paskirtis yra padėti į bėdą patekusiems žmonėms arba padėti išgyventi trumpą, finansiškai sudėtingą periodą. Kaip bebūtų gaila, kreditai internetu pasiteisina labai retai. Dažniau atsitinka taip, jog jie pridaro daugiau žalos, nei iš tikrųjų padeda į bėdą patekusiems žmonėms. Taip yra todėl, kad žmonės nėra pakankamai finansiškai išsilavinę ir prieš skolindamiesi neapskaičiuoja rizikos ir neįvertina galimai skaudžių pasekmių. Kitaip tariant, jie paprasčiausiai nežino į kokią balą jie žengia ir tuo pačiu tikisi iš jos išlipti sausi. Net jei jums ir atrodo, kad kreditai internetu nėra ta tema apie kurią turėtumėte kažką žinoti, kadangi jaučiatės finansiškai stabilus ir net neketinate skolintis, toks požiūris yra labai klaidingas. Niekada negali žinoti, kokie finansiniai sunkumai užklups vieną dieną. Dažniausiai atsitinka taip, kad užklupus bėdai nebelieka laiko savišvietai ar domėjimuisi, kaip skolintis atsakingai ir nepakliūti į šias finansines pinkles. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame iki galo perskaityti šį straipsnį ir sužinoti bent jau pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš skolinantis pinigus internetu.

Pagrindinės taisyklės skolinantis internetu

Visų pirma, tikriausiai jau žinote, kad kreditai internetu dažniausiai suteikiami nedidelei pinigų sumai – nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Taip pat, tokios paskolos atidavimo laikotarpis dažniausiai būna gana trumpos – keletas savaičių ar mėnesių.

Pats skolinimosi procesas yra itin paprastas – susirandate greitųjų kreditų įmonės tinklapį, užpildote jame esančią paskolos formą ir jei viskas gerai, jūs jau per kelias minutes savo banko sąskaitoje turėsite pinigų sumą, kurią pasiskolinote. Sutartis sudaroma automatiškai, todėl jums nereikia niekur vykti ir pasirašinėti dokumentų.

Kredito įmokų mokėjimas irgi labai paprastas, automatizuotas procesas. Jums tiesiog reikia numatytomis dienomis į greitųjų kreditų įmonės banko sąskaitą pervesti nurodytą pinigų sumą. Jei atėjus tai lemtingai dienai, jūs neturite reikiamos pinigų sumos, už papildomą mokestį turite galimybę prasitęsti kredito mokėjimą. Tai reiškia, kad sumokėję tam tikrą administracinį mokestį, savo kredito įmokos datą nukeliate tam tikram laikotarpiui. Labai svarbu visas įmokas atlikti laikui, kadangi nuo to priklausys jūsų kredito istorija.