HipoCredit

hipocreditskolina ilgalaikius kreditus su nekilnojamojo turto užstatu nuo 1000 iki 150000 eurų iki 20 metų laikotarpiui.

Norint gauti paskolą iš HipoCredit turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Kreditas suteikiamas tik Lietuvos Respublikos piliečiams.
 • Asmuo privalo Lietuvoje pastoviai gyventi bent jau 20 metų.
 • Paskolos suteikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
 • Būtina įkeisti nekilnojamą turtą kaip užstatą.
 • Kadangi galima gauti paskolą su užstatu – gaunamos pajamos nėra svarbiausias kriterijus.
Paskola ir refinansavimas su NT įkeitimuGalimybė grąžinti anksčiauPalūkanų norma
Nuoroda
Suma nuo 1000 iki 150000
Terminas nuo 3 mėnesio iki 20 metų
ticker BVKKMN iki 29% gautipaskola

Hipocredit privalumai

verta ne tik todėl, kad paskolos suteikiami kriterijai yra labai paprasti, tačiau ir dėlto, kad pateikiamas paskolos pasiūlymas užtrunka vos valandą. Tai reiškia, kad nereikės ilgai laukti, o žmonėms, kuriems reikia pinigų – laikas labai svarbus. Juolab, jeigu skolinatės su užstatu – galima gauti net iki 75 procentų užstato vertės.

! Pasiskolinti galima nuo 1 000 iki 150 000 EUR. Paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 mėnesių iki 20-ies metų. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, tad sudaromas pagal kliento norus. Rekomenduojama kreiptis į pačią įmonę, jeigu turite kokių nors klausimų.

Jeigu HipoCredit Jums atrodo patraukli paskolinimo įmonė – rekomenduojame susipažinti su pagrindinėmis sąlygomis. Kuo daugiau žinosite – tuo pasiskolinimas bus sėkmingesnis ir tvarkingesnis.

 1. Įprastai per 2-4 dienas galima gauti visą pasiskolintą pinigų sumą. Kiekvienas atvejis individualus, tad ir laiko tarpas gali skirtis.
 2. Patį kredito pasiūlymą gausite po poros valandų kai pateiksite paraišką. HipoCredit stengiasi atsakyti labai greitai ir kiekvienam klientui pasiūlyti individualiai labiausiai tinkamą pasiūlymą.
 3. Jeigu Jūsų nekilnojamasis turtas jau yra įkeistas – tokiu atveju skolintis iš šios įmonės negalima. Visgi, verta atkreipti dėmesį į tai, kad kompanija taip pat suteikia ir refinansavimo paslaugas.
 4. Suteikiama galimybė ir paskolą grąžinti anksčiau termino. Taigi, tai galimybė greičiau nuo pečių nusimesi nemalonius paskolos pančius.
 5. Galiausiai, nesumokėjus kredito Jums kaupiasi delspinigiai. Jie siekia 0,1 procento per parą nuo pasiskolintos sumos. Apsiskaičiuoti bus paprasčiau bendradarbiaujant su įmonės HipoCredit

Jokio skirtumo, kodėl Jums prireikė paskolos. Ar norite įsigyti nekilnojamą turtą, ar transporto priemonę, ar pagerinti savo kasdienybę, o gal pradėti verslą. Pasiteisinti – nebūtina. Svarbiausia, kad HipoCredit – geras pasirinkimas ieškantiems paskolos.

 • Kiekvienas atvejis apsvarstomas vos per kelias valandas.
 • Galima gauti paskolą nuo 1 000 iki 150 000 EUR.
 • Paskola grąžinama nuo 3 mėn. Iki 20-ies metų.
 • Galima gauti iki 75 proc. užstato vertės.
 • Mėnesinė palūkanų norma nuo 1 iki 1.8%

E-paskolos nuomonė apie Hipocredit

Kad ir kaip patraukliai beskambėtų privalumai pasiskolinti iš Hipocredit, viskas nėra taip gražu kaip deklaruojama. Visgi svarbiausias šios kompanijos skirtumas nuo kitų , kad ji gauna finansavimą iš investavimo platformos Mintos.com ir tada paskolina lėšas vartotojui. Įmonė garsiai apie tai nešneka, bet ir neslepia, apie tai galima paskaityti vidiniuose svetainės puslapiuose. Tad, logiškai peršasi išvada, kad jūsų gaunamos sąlygos nebus pačios geriausios, kurias galėtumėte gauti. Vien del to kad, Hipocredit pati privalo atiduoti lėšas suinvestuotas i jų įmonę.

Hipocredit komunikacijos “arkliukas” yra itin žema palūkanų norma, kurią beje gauti įmanoma tik idealiais atvejais. T.y jeigu jūsų turtas yra itin likvidus ir skolinsites ilgalaikiam laikotarpiui didelę sumą. Priedo gausite vienkartinį 5% paskolos administravimo mokestį, kas pasiskolinus 100000 bus 5000 eurų!. Toks procentinis mokestis už paskolos administravimą yra įtartinos kainodaros pavyzdys. Saugokites ir įvertinkite papildomus paskolos mokesčius, nes esant mažai palūkanų normai, įmonės uždirba būtent iš jų.

Svetainės paskolos skaičiuoklėse nurodoma realesnė 12% MPN ir 15% BKKMN, kuri beje nekinta pakeitus vartojimo terminą, sumą ar pradinį įnašą. O galutinė kaina su mokesčiais nėra nurodoma, kuri pagal įdėja turėtų priklausyti ir nuo paskolos administravimo mokesčio dydžio. Norint pažiūrėti įmonės mokesčių kainininką, būsite nukreiptas į latvišką Hipocredit puslapį.

Pats puslapis mano manymu nekeliantis pasitikėjimo, jame galima rasti ir rašytinių klaidų, nutrukusių nuorodų, keistų rašto šriftų, bei informacijos, kuri nepriimtina rimtoms kredito bendrovėms.

Geriausias pavyzdys būtų – kreditų palyginimo skaičiuoklė, kurioje galima palyginti greitųjų kreditų palūkanų norma su hipocredit palūkanų norma. Nelabai yra aišku kokią naudą ji duoda. Visu pirma, tai yra nepalyginami dalykai, nes trumpalaikės paskolos iš esmės skiriasi nuo ilgalaikių paskolų. Jei daromas toks palyginimas, tai reiktų Hipocredit paslaugas lyginti su didžiaisiais bankais, bet manau čia pranašumai kaip mat išnyktu. Peršasi išvada kad ji skirta finansiškai nieko neišmanantiems asmenims klaidinti. Tai be abejonės yra grubi komunikacijos klaida.

Reziumuojant, nemanau, kad Hipocredit yra rimtas žaidėjas paskolų su nekilnojamojo turto įkeitimu segmente. Visu pirma del to, kad įmonė pati skolinasi, kad galėtų paskolinti klientui , šiuo atveju finansavimas gaunamas iš Mintos.com. Del šios priežasties, įmonė neturi tokių galimybių paskolinti šitame segmente, kaip didieji bankai, tad gali aptarnauti tik klientus, kuriems del tam tikrų priežasčių didieji bankai neskolina. Taigi  aptarnaujant rizikingus klientus, įmonė mažina rizika prašydama užstato ir suteikdama paskolas tikrai su didesne galutine kaina, negu deklaruojama 1-1,8% metine palūkanų norma. T.y metinė palūkanų norma bus paslėpta kituose mokesčiuose.