hipo credit

HipoCredit – greituosius kreditus teikianti įmonė, kuri kiekvienam asmeniui suteikia individualų pasiūlymą, kuris atitiktų jo poreikius.

Norint gauti paskolą iš HipoCredit turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Kreditas suteikiamas tik Lietuvos Respublikos piliečiams.
 • Asmuo privalo Lietuvoje pastoviai gyventi bent jau 20 metų.
 • Paskolos suteikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
 • Galima įkeisti nekilnojamą turtą kaip užstatą.
 • Kadangi galima gauti paskolą su užstatu – gaunamos pajamos nėra svarbiausias kriterijus.
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonotickernenurodyta creditstar kreditą

Skolintis iš HipoCredit verta ne tik todėl, kad paskolos suteikiami kriterijai yra labai paprasti, tačiau ir dėlto, kad pateikiamas paskolos pasiūlymas užtrunka vos valandą. Tai reiškia, kad nereikės ilgai laukti, o žmonėms, kuriems reikia pinigų – laikas labai svarbus. Juolab, jeigu skolinatės su užstatu – galima gauti net iki 75 procentų užstato vertės. Akivaizdu, kad Hipo Credit teikia vieną iš geriausių pasiūlymų.

! Pasiskolinti galima nuo 1 000 iki 1 00 000 EUR. Paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 mėnesių iki 20-ies metų. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, tad sudaromas pagal kliento norus. Rekomenduojama kreiptis į pačią įmonę, jeigu turite kokių nors klausimų.

Jeigu HipoCredit Jums atrodo patraukli paskolinimo įmonė – rekomenduojame susipažinti su pagrindinėmis sąlygomis. Kuo daugiau žinosite – tuo pasiskolinimas bus sėkmingesnis ir tvarkingesnis.

 1. Įprastai per 2-4 dienas galima gauti visą pasiskolintą pinigų sumą. Kiekvienas atvejis individualus, tad ir laiko tarpas gali skirtis.
 2. Patį kredito pasiūlymą gausite po poros valandų kai pateiksite paraišką. Hipo Credit stengiasi atsakyti labai greitai ir kiekvienam klientui pasiūlyti individualiai labiausiai tinkamą pasiūlymą.
 3. Jeigu Jūsų nekilnojamasis turtas jau yra įkeistas – tokiu atveju skolintis iš šios įmonės negalima. Visgi, verta atkreipti dėmesį į tai, kad kompanija taip pat suteikia ir refinansavimo paslaugas.
 4. Suteikiama galimybė ir paskolą grąžinti anksčiau termino. Taigi, tai galimybė greičiau nuo pečių nusimesi nemalonius paskolos pančius.
 5. Galiausiai, nesumokėjus kredito Jums kaupiasi delspinigiai. Jie siekia 0,1 procento per parą nuo pasiskolintos sumos. Apsiskaičiuoti bus paprasčiau bendradarbiaujant su įmonės Hipo Credit

Jokio skirtumo, kodėl Jums prireikė paskolos. Ar norite įsigyti nekilnojamą turtą, ar transporto priemonę, ar pagerinti savo kasdienybę, o gal pradėti verslą. Pasiteisinti – nebūtina. Svarbiausia, kad Hipo Credit – geras pasirinkimas ieškantiems paskolos.

 • Kiekvienas atvejis apsvarstomas vos per kelias valandas.
 • Galima gauti paskolą nuo 1 000 iki 1 00 000 EUR.
 • Paskola grąžinama nuo 3 mėn. Iki 20-ies metų.
 • Galima gauti iki 75 proc. užstato vertės.
 • Mėnesinė palūkanų norma iki 1,5 proc.

Skolintis yra paprasta kaip niekada, tad jeigu žinote, kur galima išleisti pinigus – pasinaudokite galimybėmis. Tai greitas ir paprastas būdas gyventi geriau.


Siūlo trumpalaikes paskolas,  Tokia paskola yra puikus sprendimas padengti netikėtas, mažesnes ir didesnes išlaidas. Be to, į „pasiūlymą įtraukta pirmoji nemokama paskolos diena. Nuomonės apie pasiūlymą yra teigiamos – tai populiarus ir vertinamas prekės ženklas nebankinių paskolų rinkoje. Kreipimasis dėl paskolos naudojant mums neužtruks daugiau nei keliolikos minučių. siūlo ne daugiau kaip  paskolų užmokesčio dieną – grąžinimo laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 30 dienų.  yra populiarus prekės ženklas, kuris visų pirma vertina sąlygų aiškumą ir skaidrumą.  pasiūlymo pliusas yra pirmoji nemokama paskola, atėmus maksimalią paskolos sumą, kurią galima gauti tik šeštą kartą.