greitos paskolosPats populiariausias (tikriausiai todėl, kad labiausiai reklamuojamas) būdas gauti papildomų pinigų patekus į bėdą yra greitos paskolos. Tikriausiai visi žino tokius tinklapius kaip vivus.lt ar credit24.lt, o dažnas net yra bent kartą pasinaudoję jų paslaugomis. Nors greitos paslaugos ir atrodo greitas ir efektyvus bei neskausmingas būdas gauti pinigų, viskas iš tiesų nėra taip gražu kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Greitos paskolos suteikiamos praktiškai visiems pilnamečiams asmenims, nepriklausomai nuo to, kokios yra jų mėnesinės pajamos, finansiniai įsipareigojimai ar kitos sąlygos.

Nors patekus į sunkią finansinę padėtį greitos paskolos ir yra pats pirmas dalykas, kuris šauna į jūsų galvą, mąstykite plačiau ir pagalvokite apie kitus galimus variantus. Jei visiškai neturite jokių idėjų, tiesiog perskaitykite šį straipsnį iki galo ir mes jums pateiksime bent keletą šaunių alternatyvų, kurios galbūt jums pravers patekus į finansinę duobę.

Alternatyva skolinimuisi

Skolinkitės iš žmonių. Net jei neturite pažįstamų žmonių ar artimųjų, kurie galėtų jums paskolintų pinigų, internete galite lengvai susirasti žmogų, kuris už tam tikrą palūkanų normos dalį mielai jums paskolins pinigų. Dažniausiai tai vyksta per tam specialiai skirtas platformas, kur visi daugiau pinigų turintys žmonės paskelbia kokią sumą, kokiam laikotarpiui ir už kokią kainą gali paskolinti, o pinigų ieškantys vartotojai gali pasinaudoti jų paslaugomis ir pasiskolinti. Žinoma, šios paskolos nebus nemokamos, bet palūkanos tikrai bus mažesnės, nei skolinantis iš greitųjų kreditų kompanijos.
Susitaupykite pinigų juodai dienai. Nors tam reikia turėti daug valios, visada pravartu turėti atsidėjus bent šiek tiek pinigų. Susiplanuokite tam tikrą taupymo planą ir kas mėnesį atsidėkite bent truputėlį pinigų. Tokiu būdu turėsite šiokį tokį rezervą juodai dienai ir tai galbūt padės jums išvengti skolinimosi su didelėmis palūkanomis.
Įsigykite kreditinę kortelę. Nors Lietuvoje dauguma žmonių turi tik debetines banko korteles, turėti ir atsakingai naudoti kreditinę kortelę yra iš tiesų labai pravartu. Tiesa, kad gautumėte iš banko kreditinę kortelę, turėsite atitikti tam tikrus finansiniu kriterijus. Jei savo kišenėje turėsite kreditinę kortelę, kiekvieną kartą kai jūsų banko sąskaitoje švies nuliai, galėsite automatiškai pasiskolinti pinigų iš banko, neatlikdami jokių papildomų procedūrų. Tai yra iš tiesų greita ir patogu. Taip pat, palūkanų norma paskoloms su kreditine kortele yra kur kas patrauklesnės nei tos, kurias siūlo greitos paskolos.