Daugelis mūsų yra girdėjęs apie greituosius kreditus, tačiau kuomet pastarųjų prireikia – iškyla labai daug klausimų. Pats pagrindinis – kiek pinigų turėsiu grąžinti, jei pasiskolinsiu X sumą X laiko tarpui. Rodos, kad ir kiek skaitote D. U. K skyrelį vistiek iškyla labai daug klausimų, kurie trukdo suvokti, kokia gautinė suma turi pasiekti paskolas teikiančios kompanijos sąskaitą. Mes jums pabandysime labai detaliai paaiškinti visus mokesčius, kurie apipina paslaugą, jeigu nusprendėte pasiskolinti iš greituosius kreditus teikiančių kompanijų.

REGISTRACIJA

Jeigu norite pasiskolinti – jums reikia užsiregistruoti konkrečios kompanijos internetiniame puslapyje. Registracija įkainojama minimaliomis sumomis siekiant, kad būtų patvirtinta jūsų banko sąskaita. Dažniausiai registracija įkainojama nuo 0,01 ct iki 1 EUR. Viskas priklauso nuo kompanijos. Pervesti mokestį reikia į X kompanijos turimą banko sąskaitą*.

*dažniausiai kompanijos turi kelias skirtingų bankų sąskaitas, tad jums nebus taikomas didelis pervedimo mokestis.

PALŪKANOS

Būtent šis gąsdinantis žodis palūkanos ir apima didžiąją dalį paskolos augimo dydžio. Su jomis yra svarbiausia susipažinti siekiant, kad suvoktumėte, kiek pinigų atiduoti privalėsite. Beveik visos kompanijos turi internetinius puslapius, kur yra pateikiamos skaičiuoklės galinčios tiksliai nurodyti, kokią sumą pasiskolinus per kokį laiko tarpą reikės atiduoti. Jomis „žaidžiant“ galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį paskolos dydį ir terminą.

Pavyzdyspaskolus kaiciuokle

Palūkanų dydis gali varijuoti dėl daugelio veiksnių:

  1. Dėl bendros ekonominės situacijos, kuri šiuo metu vyrauja Lietuvoje ir pasaulyje.
  2. Lojalūs klientai visada skolinasi mažesnėmis palūkanomis.
  3. Dėl kompanijos padėties ir jo noro uždirbti iš skolininkų.
  4. Priklausomai nuo to, kokią pinigų sumą skolinatės ir per kiek laiko planuojate atiduoti.
  5. Atsižvelgiama, ar skolinamasi su užstatu, ar be jo. *

*nustatytos palūkanos NEGALI kisti pinigų gražinimo metu. Tai Jums užtikrina legaliai savo paslaugas siūlančios kompanijos.

PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI

Nemaža dalis greitųjų kreditų kompanijų suteikia galimybę pasiskolinti visiškai nemokamai, jeigu tai darote pirmą kartą. Tokio tipo paslauga yra visiškai NEMOKAMA ir mes rekomenduojame pasinaudoti galimybe. NEMOKAMA PASKOLA reiškia, kad atiduoti turėsite tokio pačio dydžio paskolą, kokią ir pasiskolinote. Žinoma, išskyrus tokius atveju, jeigu prireiks paskolos prasitęsimo laikotarpio.

PASKOLOS PRASITĘSIMAS

Jeigu matote, kad pasiskolintos pinigų sumos Jums niekaip nepavyksta atiduoti laiku – tokiu atveju verta pagalvoti apie paskolos prasitęsimo laiko tarpą. Žinoma, jis yra papildomai apmokestinamas. Mokesčiai varijuoja priklausomai nuo to, kiek laiko norite atidėti mokėjimo pabaigą ir kiek esate dar negrąžinęs pinigų. Siekiant suvokti, kiek jums tai kainuos – kreipkitės individualiai į kompaniją ir jums bus detalizuota.

KAIP GALIMA SUTAUPYTI?

Visi norime, kad paskolos mums kainuotų kuo mažiausiai, juk vien tai, kad prireikė šių paslaugų rodo, kad dabartinė finansinė situacija nėra labai gera.

Keli paprasti patarimai Jums padės bent kiek sutaupyti.

  1. TAPKITE LOJALIU KLIENTU jeigu skolinatės labai dažnai. Tokiu atveju konkreti kompanija jums suteiks paskolą kur kas mažesnėmis palūkanomis.
  2. SKIRKITE LAIKO PAIEŠKOMS, kadangi taip palyginus skirtingus variantus galima atrasti jums labiausiai tinkantį.
  3. PASINAUDOKITE AKCIJOMIS, kurios dažniausiai būna skelbiamos prieš įvairiausias šventes.
  4. GRĄŽIKITE PINIGUS LAIKU, kadangi paskolos prasitęsimo laiko tarpas ženkliai padidins jūsų paskolos grąžinimo dydį.

 

Atsakingas skolinimasis visada užtikrina ir sėkmingą grąžinimą!