greiti kreditaiBe abejonės pats svarbiausias faktorius skolinantis, tai rizikos apskaičiavimas. Labai svarbu suprasti ir įvertinti visus veiksnius, kurie gali turėti didelę įtaką jūsų tolimesniame gyvenime. Tikriausiai esate girdėję ne vieną istoriją, kaip greiti kreditai sugriauna gyvenimus ir žmonės būna priversti net emigruoti tam, kad sugebėtų išsimokėti savo skolas ir sugrįžti į normalų gyvenimą. Tad jei jūs nenorite tapti dar vienu tokių istorijų herojumi, atidžiai perskaitykite šį straipsnį ir pasistenkite ateityje panaudoti įsisavintą informaciją.

 

Greitų kreditų rizikos apskaičiavimas

 

  • Nusiteikite atiduoti kreditą kaip įmanoma greičiau. Greiti kreditai yra greiti ne vien dėl to, kad pinigus į savo sąskaitą gaunate akimirksniu, bet ir dėl to, kad pasiskolintą sumą reikėtų atiduoti kaip įmanoma greičiau. Galbūt jums ir atrodo, kad kuo ilgesniam laikotarpiui skolinsitės, tuo greiti kreditai bus mažesnė finansinė našta, tai yra netiesa. Visų pirma, jums reikės atiduoti kur kas didesnę pinigų sumą, visų antra, būsite finansiškai įpareigoti kur kas ilgesnį laikotarpį. Taip pat, venkite kraštutinumų, kadangi jei pasiskolinsite labai trumpam laikotarpiui, jums paprasčiausiai nepakaks finansinių pajėgumų atiduoti skolą. Geriausia surasti aukso viduriuką – minimalų laikotarpį, per kurį įmanomas kredito atidavimas ir skolintis būtent tam laiko tarpui,
  • Kontroliuokite savo išlaidas. Kai jau pasiimsite greitąjį kreditą, būkite labai disciplinuotas ir stenkitės nepaslysti. Geriausias variantas būtų susidaryti aiškų biudžetą ir jo itin kruopščiai laikytis. Nuspręskite kiek pinigų išleisite maistui, pramogoms, kurui, mokesčiams ir kitiems panašiems dalykams. Po viso šio asmeninio biudžeto, turėtų likti pinigų kredito įmokoms. Jei pinigų pakankamai nelieka, turėtumėte sumažinti savo biudžetą tiek, kad pinigų liktų. Jei to padaryti neįmanoma, vadinasi jums kredito imti nereikėjo ir įklimpote į finansines bėdas. Būtent todėl labai svarbu prieš skolinantis apskaičiuoti savo pajėgumus ir nebandyti iššokti aukščiau bambos.
  • Apsvarstykite daugelį pasiūlymų. Nepamirškite, jog kaip ir visose šiuolaikinėse rinkose, taip ir greitųjų kreditų rinkoje vyrauja konkurencija. Tai reiškia, kad skirtingi kreditoriai jums pasiūlys skirtingas sąlygas. Taip pat gali pasitaikyti įvairių akcijų. Todėl neverta skolintis pirmoje pasitaikiusioje įmonėje.

 

Jei sąžiningai laikysitės visų šių patarimų, greiti kreditai neturėtų sukelti per daug finansinių problemų. Taip pat, nepabijokite paklausti patarimo iš savo draugų ar giminaičių, kurie jau yra susidūrę su panašia situacija praeityje ir galėtų jus pakonsultuoti su greitaisiais kreditais susijusiais klausimais.