greitas kreditas

Greitaskreditas“ – greituosius vartojimo kreditus teikianti kompanija, kuri užtikrina 100 procentinį konfidencialumą. Jei turite neišspręstų finansinių problemų – kreipkitės į firmą, kuri gali padėti susitvarkyti su iškilusiomis problemomis. „Greitas kreditas“ skolina nuo 50 iki 3000 EUR, kurių grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 2 iki 36 mėnesių. Kuo greičiau atiduoti paskolą pavyks – tuo mažiau palūkanų sumokėsite.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker73% - 75% paskolos gavimas

„Greitaskreditas“ akcentuoja atsakingą skolinimąsi ir atidžiai įvertina klientų mokumą. Būtent todėl – tai viena tų kompanijų, kuri atidžiai išanalizuoja asmenį prieš suteikdama jam paskolą. Tai rodo, kad „Greitas kreditas“ – atsakinga kompanija.

Jie skatina prieš pasiskolinantis:

 1. Įvertinti savo galimybes pinigus grąžinti.
 2. Suvokti, kad tai tik trumpam išspręs Jūsų finansines problemas.
 3. Atidžiai susipažinti su sutarties sąlygomis.

! Jei manote, kad Jums nepavyks laiku atiduoti greitojo kredito – kreipkitės į kompaniją. Dažniausiai leidžiama už papildomą mokestį prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą.

„Greitaskreditas“ paskolas teikia tik tiems asmenims, kurie:

 • Yra LR piliečiai.
 • Gauna pastovias pajamas iš darbovietės.
 • Turi tvarkingą mokėjimų istoriją.
 • Neturi jokių nepadengtų skolų ir neturi pasiėmę kredito iš kitos kompanijos.
 • Neturi finansinių įsipareigojimų, kurie viršija 40 proc. šeimos finansų.

Pildant prašymą dėl kredito informacinėje sistemoje – reikia pateikti šiuos dokumentus ir pateikti šiuos duomenis:

 • Asmens kodas.
 • Turėti aktyvų el. paštą.
 • Turėti aktyvų mob. numerį.
 • Pateikti deklaruojamos ir gyvenamosios vietos adresus.
 • Informuoti apie darbovietę ir užimamas pareigas.
 • Pateikti asmens tapatybės kortelės kopiją.

! Siekiant gauti greitąjį kreditą nereikia jokio užstato.

! 6 ir daugiau kartų kreditą pasiėmęs ir tvarkingai gražinęs asmuo tampa lojaliu klientu, kuris turi išskirtines sąlygas skolinantis iš „Greitas kreditas“ kompanijos. Būti lojaliu klientu verta, kadangi asmuo gauna galimybę pasiskolinti kur kas pigiau. Taip pat jis pirmas sužino apie visas akcijas ir naujienas, kurios gali padėti apsispręsti, ar verta pasiskolinti.


Yra vertinama nebankinė įstaiga. Paskolas teikianti įmonė daugiausia specializuojasi paskolų, susijusių su darbo užmokesčiu, dieną. Įdomu tai, kad įsipareigojimas gali būti paskirstytas patogiomis dalimis iki 12 savaičių.  yra labai populiari tarp klientų – skolininkai vertina jos pasiūlymą ir mielai grįžta į jos teikiamas paslaugas.  Skolinimosi procesas yra paprastas ir vyksta visiškai internetu – pinigus gausime neišeidami iš namų.  Į  pasiūlymą įtrauktos greitos paskolos iki atlyginimo dienos – maksimali įsipareigojimo suma yra iki teikia savo pasiūlymą plačiai auditorijai – kreipiasi į kiekvieną klientą atskirai.  pasiūlymas turi daug privalumų – nuolatiniai klientai gali tikėtis patrauklių nuolaidų. Tačiau reikėtų atsiminti, kad skolintojas tikrina potencialų skolininką skolininko apskaitoje.