greitas kreditasGreitas kreditas”

kreditorius specializuojantis teikti greitus vartojimo kreditus , kuri užtikrina 100 procentinį konfidencialumą. „Greitas kreditas“ skolina nuo 100 iki 3000 EUR, kurių grąžinimo laiko tarpas varijuoja nuo 20 dienų iki 36 mėnesių. Kuo greičiau atiduoti paskolą pavyks – tuo mažiau palūkanų sumokėsite.

Trumpalaikiai kreditaiVartojimo paskolosGalimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 100 iki 1000 Eur
20 – 55 dienų laikotarpiui
Suma nuo 100 iki 3000 Eur
2 – 36 mėn. laikotarpiui
ticker23,79% - 75% paskolos gavimas

„Greitaskreditas“ akcentuoja atsakingą skolinimąsi ir atidžiai įvertina klientų mokumą. Būtent todėl – tai viena tų kompanijų, kuri atidžiai išanalizuoja asmenį prieš suteikdama jam paskolą. Tai rodo, kad „Greitas kreditas“ – atsakinga kompanija.

Jie skatina prieš pasiskolinantis:

  1. Įvertinti savo galimybes pinigus grąžinti.
  2. Suvokti, kad tai tik trumpam išspręs Jūsų finansines problemas.
  3. Atidžiai susipažinti su sutarties sąlygomis.

! Jei manote, kad Jums nepavyks laiku atiduoti greitojo vartojimo kredito – kreipkitės į kompaniją. Dažniausiai leidžiama už papildomą mokestį prasitęsti pinigų grąžinimo terminą.

Kredito gavėjas turi atitikti šias sąlygas:

• Lietuvos Respublikos pilietis.
• Dirbantis fizinis asmuo ir/ar turintis pastovias pajamas.
• Neturi nepadengtų skolų.
• Turi tvarkingą mokėjimų istoriją.
• Kredito gavėjo šeimos vidutinės įmokos, apskaičiuojamos padalijus visų Kredito grąžinimo ir palūkanų sumą iš kredito trukmės pagal visus įsipareigojimus finansų įstaigoms dydis sudaro ne daugiau kaip 40 proc. Kredito gavėjo šeimos pajamų. Siekiant gauti greitąjį kreditą nereikia jokio užstato.

 Įmonė turi trijų lygių klientų lojalumo programą, pagal kurią 6 ir daugiau kartų kreditą pasiėmęs ir tvarkingai gražinęs asmuo tampa lojaliu klientu, o 10 ir daugiau paslaugomis pasinaudojęs asmuo tampa VIP klientu. Šie klientai turi išskirtines sąlygas skolinantis iš „Greitas kreditas“ kompanijos. Būti lojaliu klientu verta, kadangi asmuo gauna galimybę pasiskolinti kur kas pigiau. Taip pat jis pirmas sužino apie visas akcijas ir naujienas, kurios gali padėti apsispręsti, ar verta pasiskolinti. Taip greitieji kreditai interneru įgyja didesnę vertę.

E-paskolos nuomonė apie “Greitas Kreditas”

Šis kreditorius yra vienintelis atskyręs trumpalaikius kreditus iki 55 dienų kaip atskirą paslaugą nuo vartojamosios paskolos. Esminis šios paslaugos skirtumas, kad trumpalaikės paskolos neturi grąžinimo grafiko ir paskolą reikia atiduoti visą paskolos termino pabaigoje. Taip pat trumpalaikes paskolos apribotos iki 1000 eurų, kas yra nemažai. Žinoma tokios paskolos yra maksimaliai brangios, nes kreditorius prisiema didelę riziką ir natūralu, kad tikisi ir didesnės grąžos.  Kreditai su grąžinimo grafiku suteikiami nuo 2 iki 36 mėnesių laikotarpiui ir pasiskolinti jau galima iki 3000 eurų kur kas geresnėmis sąlygomis. Įmonė ima paskolos administravimo mokestį priklausantį nuo paskolos termino – taip yra sumažinama paskolų palūkanų norma, perkeliant ją ant administravimo mokesčio. Tokia kainodaros praktika nesuteikia aiškumo klientui, o tik sukelia kliutis objektyviai įvertinti ir palyginti paskolos kainą.

Kontaktai:

UAB „HST KOMUNIKACIJOS“

Adresas: Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas
Tel. +370 601 74060
El. paštas info@greitaskreditas.lt