savy paskola

Savy

Savy – kompanija, kuri suteikia galimybę kiekvienam žmogui tapti banku ir skolinti tiems, kuriems konkrečiu metu reikia pinigų. Tiek klientams, tiek skolintojams tai puiki galimybė papildomai užsidirbti arba išspręsti finansines problemas.

 

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Nuoroda
nonono18% - 75% paskolos gavimas

Nepaisant to, kad greitųjų kreditų kompanija Savy teikia kur kas platesnes pažiūras nei įprastos firmos – skolinimosi suma yra apibrėžta nuo 150 iki 19 000 eurų.

Pinigų grąžinimo laiko tarpas tariamasis individualiai, tačiau dažniausiai varijuoja nuo 60 dienų iki 72 mėnesių. Tiek investuoti, tiek skolintis gali tik tie asmenys, kurie yra pilnamečiai (pagal LR įstatymus, kuriems yra ne mažiau nei 18 metų).

Savy paskolas teikia tokiais žingsneliais:

 1. Užpildykite paraišką oficialiame kompanijos internetiniame puslapyje.
 2. Gaukite sprendimą dėl paskolos finansavimo ir įvertinkite, ar jis jus tenkina.
 3. Laukite, kol pinigai pasieks Jūsų banko sąskaitą.

Kas gali gauti kreditą Savy?

 • Asmenys, kurie gauna reguliarias ir proporcingas pinigų sumas kiekvieną mėnesį (reikia pateikti keturių mėnesių banko išrašus, kaip įrodymą). Pajamos neprivalo būti gaunamos iš darbo vietos.
 • Asmuo neturi jokių skolų (nei konkrečiose valstybinėse institucijose, nei kitose paskolas teikiančiose kompanijose).
 • Lietuvos Respublikos pilnamečiai asmenys.

Norint gauti paskolą nereikia pateikti jokių asmens tapatybę įrodančių dokumentų. Viską galima susitvarkyti internetu.

‼ Atsakingai įvertinkite savo galimybes grąžinti pasiskolintą pinigų sumą.

VISKAS, ką reikia žinoti nusprendus naudotis Savy paskolomis:

 • Oficialiame puslapyje registruojasi tiek tie asmenys, kurie nori pasiskolinti tiek tie, kurie nori investuoti į pasiskolinimą. Abi pusės gali rasti detalią informaciją internetiniame puslapyje.
 • Susitarimus, pasiskolinimus prižiūri apmokyti finansininkai, kurie stengiasi, kad sandėriai būtų objektyvūs ir abi pusės liktų patenkintos gautu pasiūlymu.
 • Galite būti saugus dėl visų duomenų ir susirašinėjimų, kurie vyksta naudojantis Savy sistema. Kompanija užtikrina kad viskas bus apsaugota ir duomenys niekaip „neišeis“ iš svetainės duomenų bazės ribų.

KAIP reikia investuoti?

 1. Užsiregistruokite kompanijos puslapyje.
 2. Aktyvuokite PaySerą sąskaitą (kaip tai padaryti bus pateikta išsami informacija).
 3. Perveskite konkrečią pinigų sumą į savo sąskaitą (tiek, kiek sau galite leisti paskolinti).
 4. Pasirinkite paskolą, kurią norite investuoti. Bus pateiktos ne tik pinigų sumos, tačiau tuo pačiu ir tokia informacija, per kiek laiko asmenys planuoja pinigus atiduoti ir panašiai.
 5. Gaukite kiekvieną mėnesį tam tikras pajamas.

Į paskolą galima investuoti nuo 5 iki 150 eurų. Į paskolą, kurios yra teikiamos su nekilnojamojo turto užstatu, galima investuoti nuo 5 iki 500 eurų.

Investuotojui nereikia bendrauti su paskolos gavėju. Žinoma, tai visada rekomenduotina, kadangi kol pinigai iki galo nėra grąžinti – palaikyti šiltus santykius verta.

Savy teigia, kol kiekvienas gali būti geras investuotojas. Pajamos, kurios „plaukia“ į sąskaitą nieko nedarant – malonus variantas.


Yra įmonė, kurios specializacija yra trumpalaikių paskolų teikimas. Jos dėka mes greitai ir neišeidami iš namų gausime grynuosius pinigus. Tai yra geriausias pasiūlymas žmonėms, kurie brangina laiką ir kuriems reikia skubių grynųjų.  yra pripažintas skolintojas finansų rinkoje. Dėl savo aukštos kokybės paskolos jis yra skolingas. Visi  formalumai buvo sumažinti iki minimumo, kad klientams būtų patogiau. Svarbiausias žingsnis kreipiantis dėl paskolos yra užpildyti registracijos formą ir užpildyti patikrą. siūlo paskolas nuo Grąžinimo terminas tikrai išskiria įmonę iš kitų, nes tai yra iki 35 dienų.  teikia paskolas žmonėms, kurie turi finansinių problemų. Nuolatiniams klientams teikiamos patrauklios akcijos. Greitas perkėlimas – daugiausia 10 minučių – neabejotinas pranašumas. Tačiau trūkumas yra pirmosios nemokamos paskolos trūkumas.