savy paskolaSavy –

kompanija, kuri suteikia galimybę kiekvienam žmogui tapti banku ir skolinti tiems, kuriems konkrečiu metu reikia pinigų. Pagrindinės savy verslo kryptys – vartojimo paskolos ir refinansavimas fiziniams asmenims, bei verslo paskolos juridiniams. Tiek klientams, tiek skolintojams tai puiki galimybė papildomai užsidirbti arba išspręsti finansines problemas.

 [loancomparison table=7]

Vartojimo paskolos ir refinansavimasPaskolos verslui be užstatoPaskolos verslui su užstatuPalūkanų norma
(BVKKMN min - max)
Nuoroda
Palūkanos nuo 8%
Suma nuo 300 iki 19000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos nuo 10%
Suma iki 5000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Palūkanos nuo 6%
Suma iki 500000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
18% - 75% pinigu gavimas

Tarpusavio skolinimosi kompanija  skolina ir refinansuoja nuo 300 iki 19 000 eurų žmonėms ir iki 500000 verslui.

Pinigų grąžinimo laiko tarpas tariamasis individualiai, tačiau dažniausiai varijuoja nuo 3 iki 72 mėnesių. Tiek investuoti, tiek skolintis gali tik tie asmenys, kurie yra pilnamečiai (pagal LR įstatymus, kuriems yra ne mažiau nei 18 metų).

Kas gali gauti kreditą Savy?

 • Asmenys, kurie gauna reguliarias ir proporcingas pinigų sumas kiekvieną mėnesį (reikia pateikti keturių mėnesių banko išrašus, kaip įrodymą). Pajamos neprivalo būti gaunamos iš darbo vietos.
 • Asmuo neturi jokių skolų (nei konkrečiose valstybinėse institucijose, nei kitose kreditus teikiančiose kompanijose).
 • Lietuvos Respublikos pilnamečiai asmenys.
 • Juridiniai asmenys pateikę reikiamus dokumentus.

Norint gauti paskolą nereikia pateikti jokių asmens tapatybę įrodančių dokumentų. Viską galima susitvarkyti internetu.

‼ Atsakingai įvertinkite savo galimybes grąžinti pasiskolintą pinigų sumą.

VISKAS, ką reikia žinoti nusprendus naudotis Savy paskolomis:

 • Oficialiame puslapyje registruojasi tiek tie asmenys, kurie nori pasiskolinti tiek tie, kurie nori investuoti į pasiskolinimą. Abi pusės gali rasti detalią informaciją internetiniame puslapyje.
 • Susitarimus, pasiskolinimus prižiūri apmokyti finansininkai, kurie stengiasi, kad sandėriai būtų objektyvūs ir abi pusės liktų patenkintos gautu pasiūlymu.
 • Galite būti saugus dėl visų duomenų ir susirašinėjimų, kurie vyksta naudojantis taip pat Savy platforma lietuvoje. Kompanija užtikrina kad viskas bus apsaugota ir duomenys niekaip „neišeis“ iš svetainės duomenų bazės ribų.

Kaip reikia investuoti?

 1. Užsiregistruokite kompanijos puslapyje.
 2. Aktyvuokite PaySerą sąskaitą (kaip tai padaryti bus pateikta išsami informacija).
 3. Perveskite konkrečią pinigų sumą į savo sąskaitą (tiek, kiek sau galite leisti paskolinti).
 4. Pasirinkite paskolą, kurią norite investuoti. Bus pateiktos ne tik pinigų sumos, tačiau tuo pačiu ir tokia informacija, per kiek laiko asmenys planuoja pinigus atiduoti ir panašiai.
 5. Gaukite kiekvieną mėnesį tam tikras pajamas.

Investuotojui nereikia bendrauti su paskolos gavėju. Žinoma, tai visada rekomenduotina, kadangi kol pinigai iki galo nėra grąžinti – palaikyti šiltus santykius verta.

Savy paskolos verslui

Juridiniai asmenys gali pasiskolinti be užstato iki 5000 eurų, įmonės apyvartinėms lėšoms, plėtrai ar nenumatytom išlaidom. Jeigu pasirinktas anuitetinis paskolos grąžinimo būdas paskolą su minimaliom 10 procentų metinėm palūkanom galima atiduoti per 5 metus. Jeigu visa paskola gražinama termino pabaigoje – iki 2 metų laikotarpiui. Tokios paskolos suteikiamos įmonėms, kurių darbo stažas ne mažesnis negu 3 mėnesiai, arba asmenims turintiems verslo liudijimą. Kadangi sumos yra nedidelės ir užstato nereikia, jos skaitosi šiek tiek rizikingesnės ir skolinamos prastesnėmis sąlygomis, negu fiziniams asmenims. Nors tokia paskola ir itraukiama į įmonės balansą, ją laiduoti turi fizinis žmogus.

Gerokai didesnes sumas net iki 500000 eurų galima pasiskolinti naudojant nekilnojamąjį turtą kaip užstatą. Pasiskolinti galima nekilnojamojo turto plėtrai, statybai, renovacijai, įsigijimui arba verslo plėtrai ir apyvartiniam kapitalui stimuliuoti. Vėlgi jeigu grąžinimas vyksta anuiteto būdu galima mokėjimo grafiką išdelioti 10 metų laikotarpiui, nors maksimalus paskolos terminas yra 5 metai su metine palūkanų norma nuo 6 proc.

Yra galimybė paskolą grąžinti pasibaigus terminui, jo metu kas mėnesį mokant tik palūkanas. Jei paskola grąžinama termino pabaigoje – maksimalus terminas – 3 metai.

Paskolas su užstatu gali gauti ne tik juridinis asmuo bet fiziniai asmenys su individualios veiklos pažymėjimu, turintys nekilnojamojo turto įkeitimui. Maksimali paskolos suma negali viršyti 80 proc. įkeisto turto vertės

E-paskolos nuomonė apie Savy

Tarpusavio skolinimosi platforma Savy yra neabejotinai viena iš trijų pagrindinių žaidėjų šioje rinkoje. Paslaugos yra aiškiai išdiferencijuotos pagal privalumus, kas tikrai sveikintina. Paslaugų spektrą ir lankstumą apriboja pats platformų principas, bet šis principas leidžia turėti labai patrauklią kainodarą. Turiu omenyje, kad čia nebus didelių akcijų ir paslaugos šiek tiek griežčiau apibrėžtos negu pas įprastus kreditorius. Kaip bebūtu vertinantiems geras paskolos sąlygas ir pernelyg neskubantiems, tokios platformos kaip Savy yra dažniausiai geriausias būdas finansuoti savo poreikius.

Savy kontaktai:

Telefonas +370 (5) 272 0151

Bendras el. paštas: labas@savy.lt

El. paštas investuotojams: investuoju@savy.lt

El. paštas NT projektams: nt@savy.lt

Adresas: M. Valančiaus g. 1-1, LT-03105 Vilnius