General Financing

Nuo 2005 metų sėkmingai veikianti General Financing – Jūsų paslaugoms. Jeigu pritrūkote pinigų, kurie gebėtų padėti išspręsti laikinai susiklosčiusias finansines situacijas – GF ne tik jums patars, tačiau tuo pačiu ir suteiks paskolą.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonotickerNenurodytapaskolos gavimas

GF suteikia vartojimo kreditus. Paskolos dydis varijuoja priklausomai nuo to, kokios paskolos Jums reikia.

Galite pasiskolinti:

 1. Suteikiami vartojimo kreditai privatiems asmenims. Suma nuo 50 iki 3 000 EUR. Skolinama automatiškai įvertinus mokumą.
 2. Suteikiami kreditai nuo 3 000 iki 6 000 EUR taip pat privatiems asmenims.
 3. Skolinama nuo 6 000 iki 15 000 EUR be jokio sandorio suderinimo mokesčio!
 4. Suteikiamos refinansavimo paslaugos atsižvelgiant į visas kitas smulkmenas.
 5. Suteikiamas kreditas studijoms tiems asmenims, kurie nori padengti studijų arba pragyvenimo sąskaitas.

GF vartojimo kreditą gali gauti tik tie asmenys, kurie atitinka šias išsikeltas taisykles:

 • Gaunantys atlyginimą pagal oficialią darbo sutartį;
 • Gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.); Jos privalo būti mokamos reguliariai ir be jokių papildomų sąlygų;
 • Valstybės tarnautojai;
 • Statutiniai valstybės tarnautojai, kurie šiuo metu yra pensininkai;
 • Ūkininkai;
 • Studentai, kurie pagal anksčiau nurodytas sąlygas atitinka galimybę gauti paskolą.

Jeigu norite pasiskolinti, jums reikės pateikti šiuos dokumentus:

 1. Lietuvos Respublikos pasą.

arba

 1. Asmens tapatybės kortelę.

Visus kitus reikalingus duomenis vartojimo kreditas GF gaus pats. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra nemeluoti, kadangi visi duomenys yra pasiekiami gana nesunkiai. Piktnaudžiavimo atveju apie jus bus informuotos kitos kompanijos, kurios teikia paskolas.

GF vartojimo kreditas suteikiamas tik tiems asmenimis, kurie yra mokūs ir kompanija suvokia, kad asmuo bus pajėgus atiduoti pasiskolintus pinigus. Šiuo atveju stengiamasi apsisaugoti ne tik nuo sukčių, kurie skolinasi ir negrąžina, tačiau tuo pačiu apsaugoti ir klientus, kurie kartais priima netinkamą sprendimą.

Skolinkitės tik tokiu atveju, jeigu suvokiate, kad pinigų grąžinimas Jums nebus didelė problema. Nors GF suteikia pinigų prasitęsimo galimybę – geriau to išvengti, kadangi paslauga yra apipinama papildomai mokesčiais.


Priklausanti teikia greitas paskolų išmokas internetu. Bendrovė yra patyrusi skolintoja. Kreditas turi gerų klientų atsiliepimų. Vartotojai giria įstaigą už įdomią lojalumo programą ir pirmąją paskolos dieną iki Norėdami pasiimti paskolą, mokamą atlyginimo dieną, turite prisiregistruoti skolintojo svetainėje. Visas paraiškų teikimo procesas atliekamas internetu. Naujų kreditų klientai gali tikėtis pirmosios paskolos dienos, iki  Didžiausia paskolos suma yra . Paskolos laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 30 dienų. Kreditas yra  veikiančio ir kitose Europos šalyse, dalis. Klientai giria už mažą paskolų amžių ir lojalumo programą. Minusas – nelabai skaidri svetainė.