General Financing

Nuo 2005 veikianti General Financing 2020 metais persikvalifikavo į banką, taip praplėsdama savo teikiamų paslaugų spektrą. Jeigu pritrūkote pinigų, kurie gebėtų padėti išspręsti laikinai susiklosčiusias finansines situacijas – GF ne tik jums patars, tačiau tuo pačiu ir suteiks paskolą.

Vartojimo paskolos, refinansavimas ir lizingasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Nuoroda
Suma nuo 50 iki 25 000 Eur
3 – 84 mėn. laikotarpiui
tickerpaskolos gavimas

General Financing paslaugos

  1. Suteikiami vartojimo kreditai ir refinansavimas privatiems asmenims. Suma nuo 50 iki 25 000 EUR. Skolinama automatiškai įvertinus mokumą
  2. Suteikiama lizingo paslauga jūsų pasirinktai prekei.
  3. Galima inešti indelius ir taupyti
  4. Įvairios galimybės pasiimti ir grąžinti paskolas.

GF vartojimo kreditas suteikiamas tik tiems asmenimis, kurie yra mokūs ir kompanija suvokia, kad asmuo bus pajėgus atiduoti pasiskolintus pinigus. Šiuo atveju stengiamasi apsisaugoti ne tik nuo sukčių, kurie skolinasi ir negrąžina, tačiau tuo pačiu apsaugoti ir klientus, kurie kartais priima netinkamą sprendimą.

Skolinkitės tik tokiu atveju, jeigu suvokiate, kad pinigų grąžinimas Jums nebus didelė problema. Nors GF suteikia pinigų prasitęsimo galimybę – geriau to išvengti, kadangi paslauga yra apipinama papildomai mokesčiais.

E-paskolos nuomonė apie General Financing

Kadangi nesu buvęs šios kompanijos klientu, prieš imdamas aprašinėti šią įmonę, buvau gana geros nuomonės apie ją. Mano nuomonė buvo tiesiog įtakota reklamomis per televiziją ar internete. Deja, pasigilinus į šios kompanijos puslapyje aprašytas paslaugas buvau nemaloniai nustebintas ir lengvai šokiruotas. Pradėkime nuo to kad general financing tapimas banku niekuo nepadaro skolinimasi iš šios kompanijos patrauklesniu ir tik suteikia galimybę imti indelius ir garantijas, kad tie indeliai nedings. Pradėkime nuo šios paslaugos – jūsų indelių gf banke palūkanų norma bus mažesnė negu metinė infliacijos normą, tad uždirbti iš indelių su general financing nepavyks, nors tai pateikiama kaip kažkoks stebuklingas būdas užsidirbti. Jūsų pinigai tiesiog mažiau nuvertės, o nusiemę savo lėšas iš šių indelių prarasite tą nedidelę susikaupusią sumą už palūkanas. Pavyzdys. Remiantis gf svetainėje esančioje terminuoto indelio palūkanų normų lentele ir įdėjus šiomis sąlygomis 1000 eurų, paskaičiuokime kiek gi pavyks uždirbti:

LaikotarpisMetinės PalūkanosUždarbis pasibaigus laikotarpiui įdėjus 1000 eurų2% infliacija per tą patį laikotarpį
1 mėnesis0,20 %1000 x 0,002/12 = 0,16 euro1000 x 0,02/12 = 1,66 eurai
6 mėnesiai0,40 %1000 x 0,004/2 = 2 eurai1000 x 0,02/2 = 5 eurai
12 mėnesių1,50 %1000 x 0,15 = 15 eurų1000 x 0,2 = 20 eurų
24 mėnesiai1,80 %1000 x 0,18 x 2 = 36 eurai1000 x 0,2 x 2 = 40 eurų
36 mėnesiai2,00 %1000 x 0,02 x 3 = 60 eurų1000 x 0,02 x 3 = 60 eurų

Taigi matome, kad kad geriausiu atveju, jūs neakivaizdžiai “sutaupysite” 60 eurų infliacinių pinigų, o įmonė šiuos pinigus iš jūsų skolinasi “galima sakyti” už dyką.

Teisybės dėlei reiktų pažymėti, kad sąlygos yra panašios su tomis kurias gausite didžiuosiuose bankuose.  Tik, gf pateikia tai kaip itin didelę naudą klientui- pasak generalinio direktoriaus – “Pradėję bankinę veiklą kaip GENERAL FINANCING BANKAS klientams pasiūlysime jau ne tik platų vartojimo paskolų paketą, tačiau ir galimybę taupyti ypač palankiomis sąlygomis – terminuotuosius indėlius” – taigi jeigu jie šias sąlygas vadina “ypač palankiomis”, vertėtų sunerimti.

Dabar remiantis ta pačia citata aptarkime taip deklaruojamą “platų paslaugų paketą”. Vėlgi prisiminkime, kad nėra tokio dalyko – yra tik paskolos su užstatu ir be užstato, ir esminis dalykas yra paskolos garantavimas iš kliento pusės. Užėję į paskolų skiltį – matome tiesiog išvardijimą visokiausių įmanomų paskolos ėmimo priežasčių, kurios skamba išties komiškai. Sąrašas, greičiausiai paimtas pagal paieškos sistemų raktažodžius, kitokios logikos čia nėra. Beje, bendrovė net nesistengia visas šias paslaugas kažkaip aprašyti, nuoroda nuves jus į bendrinę informaciją.

Taip pat nerimą kelia “General Financing” paskolų kainodara. Paskolos teikimo pavyzdžiuose, kuriuos įpareigoja teikti Lietuvos centrinis bankas, matome sudėtingą kainodarą su administravimo mokesčiais, kurie dažnai būna pagrindinis pajamų šaltinis ir tik apsunkina kliento galimybes teisingai įvertinti pasiūlymo patrauklumą. Pavyzdžiuose šia kainodara yra manipuliuojama labai įvairiai, palūkanų norma ar mokesčiai gali būti dideli, o gali ir ne. Taip pat nurodoma, kad šie skaičiai gali skirtis pagal klientą, kas yra tikra teisybė. Taigi peršasi išvada, kad iš įmonės ar brokerio galite gauti gerą pasiūlymą, o galite ir negauti, priklausys nuo jūsų kreditingumo vertinimo ir vadybininko, kuris jums teiks paskolą.

Visi šie aukščiau išvardinti dalykai yra ne visi, kurie man asmeniškai, kelia nepasitikėjimą šia kompanija. Būtent skaidrumo nebuvimas, paslaugų pateikimas, paslaugų išskirtinumo nebuvimas pagrindiniai dalykai keliantis abejones kompanijos vertybėmis. Nes deklaruojamas yra demėsys klientui, artumas didesnis negu su didžiaisiais bankais, o tuo pačiu komunikuojami dalykai nesuteikiantis klientui jokios realios pridėtinės vertės.

Kontaktai:

UAB „General Financing”
Ukmergės g. 322, LT-12106 Vilnius
Telefonas 1851
El. paštas bendriems kontaktams: info@gf.lt