finbeeFinansų Bitė – Finbee

Tarpusavio skolinimasis iš privačias paskolas teikiančių asmenų – dažnai yra net geresnis pasirinkimas nei greitųjų kreditų kompanijos. Galima pasiskolinti iki 10000 eurų fiziniams asmenims ir iki 100000 eurų juridiniams asmenims iki 5 metų laikotarpiui. Privačias paskolas suteikiantys asmenys dalyvauja aukcione, individualiai tariasi dėl pačio geriausio sprendimo galinčio padėti išspręsti konkrečias finansines problemas.

[loancomparison table=2]

Vartojimo paskolosPaskolos VersluiPalūkanų norma

Nuoroda
Palūkanos tik nuo 7%
Suma nuo 300 iki 10 000 Eur
12 – 60 mėn. laikotarpiui
+ Administravimo mokesčiai
Palūkanos sutartinės
Suma nuo 1000 iki 100 000 Eur
iki 5 metų laikotarpiui
+ Administravimo mokesčiai
Priklauso nuo kliento. maks - 75% paskolos gavimas
Nemokamas išankstinis gražinimasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąInvestavimas į paskolas
tickernonoticker

Dažniausios pasiskolinimo poreikis yra finansuoti vartojimą, pirkti automobilį, nenumatytoms reikmėms, refinansavimui jau esamų paskolų, sveikatos procedūroms.

FinBee savo veiklą pradėjo 2015 metais ir siekdama padėti susitvarkyti su finansinėmis problemomis siūlo labai palankias sąlygas pasiskolinimui. Pasirinkdami FinBee laimi visi, tiek:

 1. Skolininkai, kuriems suteikiamos paskolos su žemomis palūkanų normomis.
 2. Tiek skolintojai, kuriems tai puikus būdas investuoti.

Visi procesai atliekami per FinBee integruotą platformą, kurios tikslas, kad skolinimasis ir pinigų grąžinimas būtų nesunkus procesas lydimas abipusio sutarimo.

Kaip viskas veikia?

Finbee yra kompanija, kuri suteikia tarpusavio skolinimosi galimybes. Viskas daroma labai paprastai, tačiau jeigu vistiek kas nors išlieka neaišku – kreipkitės į kompanijos atstovus, kurių tikslas suteikti jums detalią informaciją apie pasiskolinimą arba investavimą.

 1. Asmenys, kurie nori pasiskolinti, privalo užpildyti paraišką, kurią galima rasti  internetiniame puslapyje. Paraiškoje reikia nurodyti kokią pinigų sumą norite pasiskolinti.
 2. Toliau  darbuotojai patikrina, ar asmuo turi teisę skolintis per šią platformą.
 3. Skolininko duomenys patenka į sistemą.
 4. Investuotojai ieškojų poreikius tenkinančio varianto ir siūlo jį konkretiems asmenims.
 5. Palūkanų normą nustato investuotojai, kurie konkuruodami su kitais užsidirbti norinčiais asmenimis stengiasi klientą „patraukti“ į savo pusę.
 6. Susitarus – pasirašoma oficiali sutartis, kurią teikia FinBee kompanija.
 7. Po truputį, sutartu laiku skolininkas grąžina pinigusį lygiai tą pačią Paysera sąskaitą, kurią kiekvienas asmuo turi Finbee sistemoje.

Viskas labai paprasta ir greita. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu atitinkate nustatytas taisykles:

 • Pasiskolinti gali tik pilnamečiai Lietuvos piliečiai arba asmenys galintys gyventi šalyje.
 • Tik tie žmonės, kurie gali įrodyti, kad pinigus grąžins (turi darbą arba užstatą).

!!! FinBee už tarpininkavimą tarp investuotojo ir skolininko taiko komisinį mokestį. Žinoma, jis taikomas tik tokiu atveju, jeigu sandėris įvyksta ir patenkina abi puses. Norėdami tiksliai sužinoti, kokią pinigų sumą sau pasiims FinBee kompanija – kreipkitės į ją. Ji suinteresuoti, kad abi pusės žinotų visą tikslingą informaciją. Jokių paslėptų mokesčių, kurie vėliau galėtų jus nustebinti. Kuo geresnis Jūsų kredito reitingas, tuo mažesnis komisinis mokestis.

Finbee Verslui

Finbee taip pat teikia ir paskolas verslui. Galima pasiskolinti net iki 100000 eurų tokioms reikmėms kaip einamųjų kaštų padengimas, verslo plėtrai, paskolų refinansavimui ar vadovo atostogoms 🙂

Finbee kontaktai:

Telefonas: 8 521 99589;

El. paštas: support@finbee.com;

Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius.