Finansų Bitė – Finbee

Skolinimasis iš privačias paskolas teikiančių asmenų – kartais net geresnis pasirinkimas nei greitųjų kreditų kompanijos. Privačias paskolas suteikiantys asmenys dalyvauja aukcione, individualiai tariasi dėl pačio geriausio sprendimo galinčio padėti išspręsti konkrečias finansines problemas.

Pasirinkite sumą ir paskolos terminą

Paskolos suma:
Terminas:
Rūšiuoti
Rodyti daugiau rezultatų
Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma

Nuoroda
nononoPriklauso nuo kliento. max. 75% paskolos gavimas

FinBee savo veiklą pradėjo 2015 metais ir siekdama padėti susitvarkyti su finansinėmis problemomis siūlo labai palankias sąlygas pasiskolinimui. Pasirinkdami FinBee laimi visi, tiek:

 1. Skolininkai, kuriems suteikiamos paskolos su žemomis palūkanų normomis.
 2. Tiek skolintojai, kuriems tai puikus būdas investuoti.

Visi skolinimo procesai atliekami per FinBee integruotą platformą, kurios tikslas, kad skolinimasis ir pinigų grąžinimas būtų nesunkus procesas lydimas abipusio sutarimo.

Kaip viskas veikia?

Finansų bitė yra kompanija, kuri suteikia tarpusavio skolinimosi galimybes. Viskas daroma labai paprastai, tačiau jeigu vistiek kas nors išlieka neaišku – kreipkitės į kompanijos atstovus, kurių tikslas suteikti jums detalią informaciją apie pasiskolinimą arba investavimą.

 1. Asmenys, kurie nori pasiskolinti, privalo užpildyti paraišką, kurią galima rasti FinBee internetiniame puslapyje. Paraiškoje reikia nurodyti kokią pinigų sumą norite pasiskolinti.
 2. Toliau FinBee darbuotojai patikrina, ar asmuo turi teisę skolintis per šią platformą.
 3. Skolininko duomenys patenka į sistemą.
 4. Investuotojai ieškojų poreikius tenkinančio varianto ir siūlo jį konkretiems asmenims.
 5. Palūkanų normą nustato investuotojai, kurie konkuruodami su kitais užsidirbti norinčiais asmenimis stengiasi klientą „patraukti“ į savo pusę.
 6. Susitarus – pasirašoma oficiali sutartis, kurią teikia FinBee kompanija.
 7. Po truputį, sutartu laiku skolininkas grąžina pinigusį lygiai tą pačią Paysera sąskaitą, kurią kiekvienas asmuo turi Finbee sistemoje.

Viskas labai paprasta ir greita. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu atitinkate nustatytas taisykles:

 • Pasiskolinti gali tik pilnamečiai Lietuvos piliečiai arba asmenys galintys gyventi šalyje.
 • Tik tie žmonės, kurie gali įrodyti, kad pinigus grąžins (turi darbą arba užstatą).

!!! FinBee už tarpininkavimą tarp investuotojo ir skolininko taiko komisinį mokestį. Žinoma, jis taikomas tik tokiu atveju, jeigu sandėris įvyksta ir patenkina abi puses. Norėdami tiksliai sužinoti, kokią pinigų sumą sau pasiims FinBee kompanija – kreipkitės į ją. Ji suinteresuoti, kad abi pusės žinotų visą tikslingą informaciją. Jokių paslėptų mokesčių, kurie vėliau galėtų jus nustebinti. Kuo geresnis Jūsų kredito reitingas, tuo mažesnis komisinis mokestis.


Yra įmonė, kurios specializacija yra paskolų, susijusių su atlyginimais, atlyginimas. Prekės ženklas ilgą laiką nėra finansų rinkoje, bet iškart pradėjo pozityviai išsiskirti iš kitų paskolų bendrovių. Pasiūlymas skirtas individualiems klientams, kurie vertina greitį ir profesionalų požiūrį į klientą.     Nepaisant nedidelės patirties, skolinimasis kelia didžiulį susidomėjimą. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems staigių finansinių problemų.     Paskoloje galime lengvai gauti grynuosius pinigus. Užpildykite formą, patvirtinkite savo duomenis banko pavedimu, patvirtinkite savo pajamas ir laukite patvirtinimo.  Didžiausia suma, į kurią galite kreiptis, yra . Paskola turi būti grąžinta per 30 dienų. Bendrovė siūlo pirmąją nemokamą paskolą naujiems klientams klientai turi būti tikrinami BIG ekonominės informacijos biure, taip pat ERIF skolininkų registre.  greitų paskolų, susijusių su mokėjimo diena, pasiūlymo pranašumas yra maža minimali suma, kurią galima pasiskolinti, t. Y. 100 PLN. Tačiau trūkumas yra didelis amžius, nuo kurio galite kreiptis dėl įsipareigojimo – 28 metai.