minipaskola akcijos

Pritrūkus pinigų nereikia pergyventi, nes Ferratum padės susitvarkyti su finansinėmis problemomis pigiai, greitai ir paprastai. Nuolatos siūlomos akcijos bei nuolaidos leis sutaupyti dar daugiau, tad neskubėkite skolintis. Pirmiausia įvertinkite savo galimybes ir susipažinkite su pasiūlymais!

Ferratum – daugiau nei paskola.

 

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
tickernoticker75% gautipaskola

  • Ferratum reguliariai siūlo akcijas ir žaidimus, kurių metu galima laimėti pačius įvairiausius prizus. Pavyzdžiui, šiuo metu užsiprenumeravus naujienlaiškį galite laimėti net 20 eurų Akropolio čekį. Domėkite ir skolinkitės su papildomais pliusais.
  • Ferratum taip pat suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti visiškai nemokamai! Tai reiškia, kad grąžinsite lygiai tokią pat sumą, kokią ir gavote. Pigiau nebūna!
  • Įmonė suteikia galimybę atidėti mokėjimą jeigu matote, kad kredito Jums nepavyks grąžinti laiku. Svarbiausia kuo greičiau informuoti atsakingus asmenis ir pasirinkti Jums labiausiai tinkamą tolimesnę pinigų grąžinimo strategiją.
  • Ferratum siūlo pasiskolinti ir tiems, kurie neturi pastovaus pajamų šaltinio. Palikus užstatą galima gauti atitinkamo dydžio pinigų sumą.

 

Sekite pasiūlymus ir sutaupykite skolinantis! Ferratum nuolatos atnaujinta pasiūlymus, tad greičiausiai su jais susipažinti galite pas mus!