eurokreditasEurokreditas –

paskolų įmonė kuri orientuojasi į individualius žmonių poreikius ir visada stengiasi juos patenkinti. Įmonė teikia paskolas ir refinansuoja nuo 100 iki 7 000 EUR. Pinigų grąžinimo laiko tarpas variuoja nuo 2 iki 36 mėnesių.

Vartojimo paskolosRefinansavimasPirmas mokėjimas po 2 mėn.Palūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Suma nuo 100 iki 5000 Eur
2 – 36 mėn. laikotarpiui
Suma nuo 500 iki 7000 Eur
2 – 36 mėn. laikotarpiui
ticker23,73% - 54.82% paskolos gavimas

Kreditai ir refinansavimas suteikiami remiantis vartojimo kredito išdavimo istatymu, juos gali gauti:

 • 18 – 70 metų Lietuvos Respublikos piliečiams arba nuolatinę teisę gyventi Lietuvoje turintiems asmenims.
 • Asmenims oficialiai ir ne trumpiau negu 4 mėnesius gaunantiems su darbu susijusias pajamas.
 • Šiuo metu neturintiems pradelstų skolų.
 • Asmenims, kurių bendri mėnesiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų jo gaunamų pastovių pajamų.

Eurokredito paslaugų privalumai:

 • Konkurencinga palūkanų norma.
 • Kreditą galima gauti vos per keliolika minučių.
 • Kiekvienas klientas labai svarbus ir stengiamasi prisitaikyti prie jo poreikių.
 • Galimas paskolos mokėjimas tik už dviejų mėnesių.
 • Yra daug būdu sumokėti ir gauti  kreditą.
 •  Pinigus visada galima grąžinti anksčiau. Tai net rekomenduotina, kadangi pavyks sumokėti mažesnį kiekį palūkanų.
 • Galima prasitęsti pinigų grąžinimo laiko tarpą, jeigu nepavyksta paskolos atiduoti iki nurodytų termino. Žinoma, tai papildomai apmokestinama paslauga. Kreipkitės individualiai į kompaniją ir jos atstovai pasistengs jums pasiūlyti tokias grąžinimo sąlygas, kurios tiktų.

Pasiskolinti rekomenduojama tik tokiu atveju, jei gebate įvertinti, kad pinigus grąžinti sugebėsite. Jokiu būdu nesiskolinkite tokiu atveju, jei nesate tikras dėl savo finansinės padėties. Vėliau toks pasiskolinimas jums gali sukelti kur kas daugiau problemų, kurias išspręsti net ir profesionalai ne visada gali padėti.

!!! Prieš pasiskolinant labai svarbu atidžiai persiskaityti sąlygas. Taip užsitikrinsite, kad pinigų grąžinimas Jums nesukels kokių nors papildomų problemų. Juolab, jeigu matysite, kad paskolos atiduoti laiku nepavyksta – tiksliai žinosite, kokie turi būti tolimesni Jūsų žingsneliai.

E-paskolos nuomone apie Eurokreditas.lt

Atmetus akciją, pagal kurią galima atidėti pirmąją įmoką iki 2 mėnesių, ir galimybe aptarnauti paskolą įvairiose prekybos vietose – kitos Eurokredito paslaugos niekuo neišsiskiria nuo tų kurios yra rinkoje. Pagrindinis ir svarbiausias kredito kriterijus – galutinė kaina, kuri yra tipiška ir konkurencinga, palyginus su panašias paskolas teikiančiomis kompanijomis. Tad tikėtina, kad pasiūlymas iš Eurokredito nenuvils. Refinansavimo paslauga teikiama iki 3 metų, kas greičiausiai reiškia, kad refinansuojami tik labai trumpi ir labai brangūs kreditai.

Neramina ir atbaido nuo šios kompanijos, netvarka ir atsainumas svetainėje teikiamoje informacijoje. Raidės išeina iš krašto, nesuderinti raidžių šriftai, viskas sumesta bet kaip. Visa ši netvarka, suteikia šiokį tokį nepasitikėjimo jausmą ir bent mane asmeniškai atgrasytų nuo pasinaudojimo šios kompanijos paslaugomis. Svetainė yra įmonės veidas, o jei jis kreivas, tad tikėtina atgrasus ir vartotojui.