EcoCredit

Jau ne vienerius metus puikiai Lietuvoje veiklą vykdanti kompanija.

Ji teikia smulkiųjų kreditų paslaugas, kurios išsprendė daugiau nei keliasdešimt tūkstančių šalies gyventojų problemas. Greitųjų kreditų kompanija Eco Credit teikia paskolas nuo 100 iki 2 000 Eur. Grąžinti kreditą galima maksimaliai iki 3 menesių laikotarpio. Žinoma, kuo anksčiau grąžinsite – tuo mažiau permokėsite, tad būtent tai mes jums ir rekomenduojame.

Pirmas kreditas nemokamasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
nonoticker75% gautipaskola

Nusprendus pasinaudoti EcoCredit teikiamomis paslaugomis, turite kelias galimybes:

 • Paraišką užpildyti internetu.
 • Nusiųsti SMS trumpuoju numeriu.
 • Paskambinti
 • Nukeliauti į firmą ir ten užpildyti paraišką.

Pasirinkus bet kurį iš išvarytų variantų vis tiek reikia užsiregistruoti internetinėje paskyroje, kurioje galėsite stebėti, kiek dar esate skolingas, ir kiek daug grąžinote. Registruojantis internetu reikės sumokėti vienkartinį 0,29 ct mokestį. Taip bus įrodoma, kad pervedami pinigai tikrai nukeliaus į kliento sąskaitą.

 1. Įmonė leidžia pinigus atiduoti anksčiau nei nurodyta sutartyje.
 2. Leidžiama nutraukti sutartį, jei praėjo ne daugiau nei 14 dienų nuo paskolos paėmimo pradžios.
 3. Rekomenduojama visus įsipareigojimus įvykdyti per 30 kalendorinių dienų.

Greitųjų kreditų kompanija Eco Credit rekomenduojam kuo detaliau išsiaiškinti visas sąlygas, kurios apipina pasiskolinimo galimybę. Taip klientas bus tikras, kokius įsipareigojimus prisiima pasiskolindamas.

Norintiems pasiskolinti būtent iš šios greitųjų kreditų kompanijos, turite žinoti kelias smulkmenas, kurios apibrėžia paskolos gavimo teikiamą galimybę:

 • Paskolas gali gauti tik dirbantis ir būtent PASTOVIAS pajamas gaunantis asmuo (socialinės pašalpos neįskaičiuojamos).
 • Eco Credit skolina tik tiems asmenims, kurių amžiaus riba varijuoja nuo 18 iki 70 metų.
 • Kreditą gali gauti tik Lietuvos Respublikos pilietis. Kai kuriais atvejais skolinama ir kitiems asmenims, tačiau jie privalo turėti leidimą nuolatinai gyventi šalyje. Tuo pačiu, žinoma, atitikti ir visas kitas nurodytas sąlygas.
 • Kompanija visada stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Jei turite asmeninių pageidavimų ir net pastabų – būtinai kreipkitės į kompaniją ir komunikuokite. Eco Credit išimtinai suteikia paskolas net ir tiems asmenims, kurie ne visiškai atitinka reikalavimus. Visgi, visada galima susitarti.

Svarbu tinkamai susipažinti, kaip kreditas gali būti grąžinamas. Jis nebus užskaitytas, jei vesite paprasčiausiu bankiniu pavedimu. Svarbu, kad viską darytumėte nuėjęs į savo Eco Credit sąskaitą,