eco kreditasEcoCredit –

Jau ne vienerius metus puikiai Lietuvoje veiklą vykdanti kompanija.

Ji teikia smulkias paskolas, kurios išsprendė daugiau nei keliasdešimt tūkstančių šalies gyventojų problemas. Greitųjų kreditų kompanija Eco Credit teikia paskolas nuo 100 iki 2 000 Eur. Grąžinti paskolą galima maksimaliai iki 2 metų laikotarpio. Žinoma, kuo anksčiau grąžinsite – tuo mažiau permokėsite, tad būtent tai mes jums ir rekomenduojame.

Vartojimo kreditasPirmas mokėjimas po 3 mėn.Galimybė atidėti mokėjimąPalūkanų norma
(MPN min - max)
Nuoroda
Nuo 100 iki 2000 Eur
3 – 24 mėn. laikotarpiui
noticker75% gautipaskola

Nusprendus pasinaudoti EcoCredit teikiamomis paslaugomis, turite kelias galimybes:

 • Paraišką užpildyti internetu.
 • Nusiųsti SMS trumpuoju numeriu.
 • Paskambinti
 • Nukeliauti į firmą ir ten užpildyti paraišką.

Pasirinkus bet kurį iš išvarytų variantų vis tiek reikia užsiregistruoti internetinėje paskyroje, kurioje galėsite stebėti, kiek dar esate skolingas, ir kiek daug grąžinote. Registruojantis internetu reikės sumokėti vienkartinį mokestį. Taip bus įrodoma, kad pervedami pinigai tikrai nukeliaus į kliento sąskaitą.

 1. Įmonė leidžia pinigus atiduoti anksčiau nei nurodyta sutartyje.
 2. Leidžiama nutraukti sutartį, jei praėjo ne daugiau nei 14 dienų nuo paskolos paėmimo pradžios.
 3. Rekomenduojama visus įsipareigojimus įvykdyti per 30 kalendorinių dienų.

Kompanija Eco Credit rekomenduojam kuo detaliau išsiaiškinti visas sąlygas, kurios apipina pasiskolinimo galimybę. Taip klientas bus tikras, kokius įsipareigojimus prisiima pasiskolindamas.

Norintiems pasiskolinti būtent iš šios kompanijos, turite žinoti kelias smulkmenas, kurios apibrėžia paskolos gavimo teikiamą galimybę:

 • Paskolas gali gauti tik dirbantis ir būtent PASTOVIAS pajamas gaunantis asmuo (socialinės pašalpos neįskaičiuojamos).
 • Eco Credit skolina tik tiems asmenims, kurių amžiaus riba varijuoja nuo 18 iki 70 metų.
 • Kreditą gali gauti tik Lietuvos Respublikos pilietis. Kai kuriais atvejais skolinama ir kitiems asmenims, tačiau jie privalo turėti leidimą nuolatinai gyventi šalyje. Tuo pačiu, žinoma, atitikti ir visas kitas nurodytas sąlygas.
 • Kompanija visada stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Jei turite asmeninių pageidavimų ir net pastabų – būtinai kreipkitės į kompaniją ir komunikuokite. EcoCredit išimtinai suteikia paskolas net ir tiems asmenims, kurie ne visiškai atitinka reikalavimus. Visgi, visada galima susitarti.

E-paskolos nuomonė apie Ecocredit

Nors ši kompanija yra tikrai legaliai veikianti, jos puslapyje mes randame galybę nereikalingos ir netgi klaidinančios informacijos. Neabejotinai, gausybė skelbiamų paslaugų yra sukurtos internetinėms paieškų sistemoms, kaip kitaip galima paaiškinti, kad pagrindiniame puslapyje randame “paskolos internetu” ir “kreditas internetu”  arba “greitos paskolos” ir “greitieji kreditai” , jau nekalbant apie kitus skyrius. Kas leistina paskolų palyginimo arba “cookie cutteriams” nerekomenduotina kompanijoms užsiimančioms finansine veikla. Kam reikalingas akcijų skyrelis kuriame kaip akcija pateikiamas palūkanų sumažinimas refinansavimo atveju? Ar gerai yra pareikšti apie sumažintas palūkanas visiem laikam, ir visose skaičiuoklėse naudoti maksimalią paskolų normą? Žinoma, tai retoriniai klausimai. Ecocredit paslaugas galima būtų pavadinti kaip operatyvias vartojimo paskolas, jei kompanija aptarnautu užklausas visa parą, bet deja taip nėra. Visos šios, mano manymu, komunikacijos klaidos diskredituoja ir siunčia blogus signalus potencialiems klientams, neabejotinai, tad komunikacija nėra stipriausia šios įmonės pusė.

Atmetus informacinius neatitikimus, Ecocredit taiko į nedidelių sumų ir laikotarpių segmentą su aukštomis maržomis, kurios yra maksimaliai pelningos ir neatidavimo atveju likvidžios. Tai gana saugi strategija, kuri leidžia įmonėi gyvuoti jau daugelį metu.

UAB „Sostinės kreditai“ kontaktai

J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius
Tel. +370 656 94000
El. paštas:  info@ecocredit.lt

Darbo laikas :
I-V nuo 8 iki 17 val.
VI – VII nedirba
Pateikus kredito paraiškas ne darbo metu, jos bus aptarnautos sekančios darbo dienos pirmosiomis minutėmis.